Подарък за абитуриентка

  • 7 137
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 354
Здравей лулу  Hug

Мисля,че ако и подариш едно бижу,дори и имитационно ще бъде много готин подарък.
А шанса някой друг да и подари същото мисля,че е много малък.

Това е едно предложение от мен,утре като имам повече време пак ще се включа.

П.С. Докато обикалях за подаръци,събрах някоя и друга идея. Wink

Поздрави. Hug  bouquet

# 31
  • Мнения: 6 998
На мен никой не ми беше писал картичка, хахах Joy
Ох, и на мен ми предстои тоя екшън с подаръка другата седмица, гледам туй кученце от обявата по-горе и се чудя дали да не го подаря на зълвата Crazy Но май майка и няма да ме обича вече след такъв подарък. Да се върна на албумите по-добре Laughing

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
И аз съм на бал на 22-ри, но на момче, той иска часовник. Още не сме ходили да го изберем Whistling


Днес я питах  (майка и)  дали си има сатенена нощничка,защото това ми беше идеята,но тя си имала. SadСега пак се чудя какво да и взема,но има още малко време. newsm78

Не знам от къде си, но мин.седмица гледах на Метро много сладки нощничка, потник с апликация и нещо като шорти на точки, към 20лв струва. Или й купи някакво сребърно бижу - може да се намери нещо за 15-25лв.

# 33
  • Мнения: 448
Здравей лулу  Hug

Мисля,че ако и подариш едно бижу,дори и имитационно ще бъде много готин подарък.
А шанса някой друг да и подари същото мисля,че е много малък.

Това е едно предложение от мен,утре като имам повече време пак ще се включа.

П.С. Докато обикалях за подаръци,събрах някоя и друга идея. Wink

Поздрави. Hug  bouquet
Още не съм и купила нищо,така че чакам идеите ти. Hug


Не знам от къде си, но мин.седмица гледах на Метро много сладки нощничка, потник с апликация и нещо като шорти на точки, към 20лв струва. Или й купи някакво сребърно бижу - може да се намери нещо за 15-25лв.
Благодаря за инфото.Аз съм от Асеновград,но Метро в Пловдив ми е на 15 мин.А от нощничката не се отказвам,защото може и да си има,но и предстои следване в София и не мисля,че нещо такова новичко ще и се отрази зле. Laughing

# 34
  • Мнения: 1 354
Здравейте и от мен отново. Hug  bouquet

Тази вечер съм на въпросните три бала и сега текат последни приготовления в общи линии.
Евентуално ще кача снимки.  Crazy

Относно идеите ми за момче:елегантен колан в готина кутия,стилен часовник,модерна риза,нова мп3,кеш(доказано най-добрия вариянт),керамична статуетка от тези забавните,с някой пиян с буре до него и картичка с някакъв забавен надпис от рода на "свърши купона,започна живота" или нещо от рода,спортно-елегантно сако,сребърна гривна,ланец,парфюм,подарък свързан с хобито му.Смятам,че дори футболна топка пак е готин подарък,ако е добре опакована,оригинална или с автограф  Mr. Green

За момиче злато,сребро,парфюм,готино бельо,модерна блузка,панталон,дамска чанта,шапка,например бомбе(адски са модерни в момента Whistling ),имитационно бижу,часовник,отново нещо свързано с хобито...

Общо взето мога да кажа,че е добре да помислите от какво има нужда,какво иска отдавна,какво би изненадало и зарадвало абитуриента. Peace

Всичко обаче опира до  Money Money Money ,така че съобразявайки се с това избора е във вашите ръце.

От мен за сега толкова,че закъснавяме.

Лека вечер на всички.  bouquet

# 35
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Утре съм на бал на близко момиче. Купих й голям албум за снимки, много интересен. Кутия за бижута, също много интересна като визия. Както и една блузка, която смятам, че ще се впише в стила на детето.

# 36
  • Мнения: 1 354
Тарталета готино,доста си накупила.

Да качиш снимки да разгледаме.
Аз още не съм ги свалила,но утре,другия ден със сигурност ще кача да се похваля.

Хейй останалите,къде се изгубихте? Rolling Eyes

Поздрави на всички. Hug  bouquet

# 37
  • Мнения: 1 354
Момичета здравейте отново.  bouquet
Как минаха вашите балове? Thinking
Моите определено бяха много вълнуващи. Crazy
Днес вече се сдобих и със снимките. Mr. Green
Утре ще кача,ако има любопитковци. Whistling

Лека и спокойна вечер на всички.  bouquet  bouquet  bouquet

# 38
  • Мнения: 448
Момичета здравейте отново.  bouquet
Как минаха вашите балове? Thinking
Моите определено бяха много вълнуващи. Crazy
Днес вече се сдобих и със снимките. Mr. Green
Утре ще кача,ако има любопитковци. Whistling

Лека и спокойна вечер на всички.  bouquet  bouquet  bouquet
Здравей,Лорън!Балът мина прекрасно!Все пак и взех пижамката от сатен с халатче.Тя веднага отиде на морето и още нямам отзиви,но като се върне ще я поразпитам за подаръците.Това е засега от мен.
П.П. Имам снимки,но не съм качвала досега и незнам как. Embarassed

# 39
  • Мнения: 1 354
Здравейте  bouquet

Лулу смятам,че момента е подходящ да се научиш.
Влез в правила,условия..и там всичко е описано.
Елементарно е,веднага ще разбереш.

Айде чакаме. (Или поне аз със сигурност)  bouquet

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Утре ще кача,ако има любопитковци. Whistling


Има Wink

# 41
  • Мнения: 6 998
Купих пръстен аз. За съжаление, го подарих. Зверски ме вбеси девойката. Ама да е жива и здрава.

# 42
  • Мнения: 448
Здравейте  bouquet

Лулу смятам,че момента е подходящ да се научиш.
Влез в правила,условия..и там всичко е описано.
Елементарно е,веднага ще разбереш.

Айде чакаме. (Или поне аз със сигурност)  bouquet
Лорън ще си останеш с чакането-четох,четох и пак нищо не схванах.То май трябва първо в някой сайт за снимки да се качват и после да се пусне линк? newsm78
Между другото,  сега говорих с майка и-освен моята е получила за подарък още две сатенени пижамки,но е харесала само моята и даже си я е взела на морето! Grinning

# 43
  • Мнения: 448
Купих пръстен аз. За съжаление, го подарих. Зверски ме вбеси девойката. Ама да е жива и здрава.
Ако не е тайна-защо така те вбеси?Да не би да не си хареса подаръка?

# 44
  • Мнения: 6 998
Не, хареса го, не се отлепи от пръстена, дори на самия бал беше с него (подарихи го предната вечер, че тя нямаше търпение).  Sunglasses Аз имам добър вкус. Просто се държа твърде нагло дори за нея. Щом аз, дето и се ядосвам, ама нищо не казвам, стигнах до там, че да се тръшкам заради нея...Не че разбра или че и пука, брат и го отнесе, нанего мрънках (тя ми е зълва). Ама и той толкова се ядоса, че май ми се размина живеенето там Laughing

Общи условия

Активация на акаунт