Подарък за абитуриентка

  • 7 101
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 829
Момичета-----а подарък за момче--абитуриент??? Praynig Praynig Praynig

но не козметика ,или часовник--защото хубав часовник за 100лв-едва ли ще мога да купя

# 16
И аз трябва да избирам и съм се спряла на хубаво бельо(ношни4ка или боди).

# 17
  • Мнения: 2 386
Момичета-----а подарък за момче--абитуриент??? Praynig Praynig Praynig

но не козметика ,или часовник--защото хубав часовник за 100лв-едва ли ще мога да купя

Ами...пак албум. Или писалка. Или...пъзел, аз бих се зарадвала bowuu

# 18
  • Мнения: 1 354
За момче също така смятам,че би било добре някакъв елегантен колан с една тока отедлено например.
В Кауфланд видях много красив комплект точно такъв,колан с една тока отделно.
Беше в страхотна,елегантна кутия.Цената не беше повече от 15лв.
Смятам да взема такова на брата на едното момиче.(той също е абитуриент)

Между другото исках да ви попитам какво мислите за подарък от рода на керамична статуетка например.
Май не е много като за бал,ама... Rolling Eyes

Ухх в събота ще слизам в центара и като събера някоя и друга идейка пак ще пиша.

Между другото много благодаря за съдействието. Hug

# 19
  • Мнения: 6 993


Между другото исках да ви попитам какво мислите за подарък от рода на керамична статуетка например.
Май не е много като за бал,ама... Rolling Eyes


Аз на братовчед ми за бала му подарих нещо подобно, но не керамично. Трол беше, дървен, за късмет в живота. Но братовчед ми харесва такива неща, той е по-артистичен. Така че много зависи от човека...

# 20
  • Мнения: 2 829
и аз така си мисля за керамичните статуетки---не всички ги харесват----за момичета по принцип има много неща ,които човек може да избере------сребро,бельо,козметика всякаква,украшение някакво,чанта ,колан,. дреха......................

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
И все пак албумът е най- добрата идея.

# 22
# 23
  • Мнения: 282
Ами не съм от София и дори не съм в близост,в противен случай със сигурност щях да отскоча,за да видя за какво става дума.

Давам идея за покупка на двата подаръка от интернет магазин, така ще разделеш транспортните разходи, които мисля, че за страната бяха около 4-5 лв. Аз също търся подарък за абитурентка, но понеже не ми е много близка, и не й знам вкуса към бижута и парфюми, съм се насочила към това : http://www.podaraci.bg/index.php/product/lang/bg/view/1162/ 
Мисля, че подаръците от този сайт се доставят с картичка и опаковка, което също е един плюс!

# 24
  • Мнения: 234
Аз също мисля,че един елегантен часовник е много оригинална идея за подарък.И хубавият  парфюм не е за изхвърляне.парфюм

# 25
  • Мнения: 1 354
Здравейте момичета.
В събота купих подаръци.
Та...на едното момиче(братовчедка ми) купих сребърна гривна Grinning Масивна е,а ми излезе евтино.
На момчето (братовчед ми) купих original колан на Levis.
На другото момичето купих дамска чанта.Най ми беше трудно да избера за нея,защото това,което знам за нея е,че е вечно недовлна,никога нищо не харесва,не носи дамска чанта,носи злато(твърде скъпо) и куп щуротии,та да се надяваме,че ще я носи.
Чантата е спортно елегантна,черна,готина е.

За съжаление не мога да снимам в момента,нямам какво.

Сума си време ги гледах тези албуми,ама твърде посно ми се виждаше.
15-20лв. а пък голо,празно,отказах се от това.

Всичко ми излезе около 60 лева и съм доволна от себе си. Hug

# 26
  • Мнения: 1 354
Момичета споделих за подаръците,сега ми трябва инфо и за картичките.

Какво да напиша като послание.

Много моля за инфо.

В петък е бала и най-късно в понеделник ще кача снимки да ви покажа.

  bouquet  bouquet  bouquet

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Момичета споделих за подаръците,сега ми трябва инфо и за картичките.

Какво да напиша като послание.

Какво да ти пожелая? Красотата си я имаш. Щастието е в сърцето ти.
Ум? Този ти е достатъчен, за да живееш така, както искаш.
Любов? За какво ти е, след като всички около теб те обичат.
Тогава ще ти пожелая: вярвай в себе си и крачи уверено по пътя на живота!

Най-искрени благопожелания за здраве и сили;
за ползотворни дела; за топлота и доброта – дарявани
и получавани; за дни на радост с усмивки и веселие;
за мигове на сбъднати мечти.

Ако щастието е птица, нека никога не спира нейния полет.
Ако живота е път,нека винаги да вървиш
Ако любовта е море, нека никога не видиш бряг.
Денят е твой, и твой е всеки следващ ден.

С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си; смелост- да ги осъществяваш; търпение, за да ги постигаш; и много любов, за да дава смисъл на всичко това!

Ако има нещо по-ценно от щастието, по-невинно и красиво от любовта, и по-прекрасно от живота, то нека то да бъде твое!

Желая ти здраве, защото без него нищо друго няма значение, несекващ стремеж към знание, защото то ще те научи как да постигнеш предното и как да се пазиш от бедите на следващото пожелание- любов, защото това е достатъчно добра цел в живота.

На теб приятелко любима желая светли дни,
желая ти букет от рози и сбъдване на всичките мечти!
Животът ти да бъде пълен с радост, да бъде свидна твоята мечта,
желая ти прекрасна младост от името на ЛЮБОВТА!

Животът нека не те плаши,
мечтите да са ти другар,
а щастието с теб да крачи,
като твой приятел стар.


# 28
  • Мнения: 1 354
Малеееееее страшно много ти благодаря. newsm44 newsm51  love001

# 29
  • Мнения: 448
Миленика,благодаря за пожеланията!Записвам се в темата заради тях,макар че аз още не съм купила подарък.На бал съм на 22 на момиче,което ми е много близко.Бяхме съседки и макар да бях в крехка възраст тогава,много помагах на майка и да я отгледа.Днес я питах  (майка и)  дали си има сатенена нощничка,защото това ми беше идеята,но тя си имала. SadСега пак се чудя какво да и взема,но има още малко време. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт