Скандално! ⚠️ ⚠️⚠️ Майка и син

  • 6 279
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 501
Горкото детенце.
Не можах да изгледам видиото, но и бащата не е читав.
На три години е момченцето, когато води Жоро Игнатов, че майката го бие.
Дано от ЗД се самосезират.

# 46
  • Deutschland
  • Мнения: 8 422
Нямам сили да гледам видеото. Някъде прочетох, че в Телеграм имало снимки на детето с възрастна жена и спрях да чета. Този гнусен Телеграм трябва да се заличи също.

# 47
# 48
  • Мнения: 43 552
А ся какво Grinning
7 минутно клипче с твърдения само на майката срещу всичко останало не е сериозно.


https://www.youtube.com/watch?v=islnt0LPfzE

Зад маската с мнение.
Прави са. Но донякъде.
Хората искат сеир. Една част. Друга истината. Кадрите са цензурирани обаче.
 Ама ако не ги дават тия кадри, ще се говори, че не се случва това.
И аз не бих гледала дългия клип. Дори на кратките превъртах.

# 49
  • Мнения: 3 475
Ми не знам какво...Чак започнах да се чудя дали не е АИ клип. Този на майката имам предвид.. Звучи толкова искрена и наранена, че за малко да ѝ повярвам 😁

Зад маската ги гледах, като качиха клип онзи ден. Общи приказки. Не, че не са верни де...Само не съм съгласна с обвиненията срещу Цанов. Реално, ако не беше се заел той, надали щяхме да разберем ние...

# 50
  • Мнения: 43 552
Кой да знае.
Изглежда ми, че не е от ИИ.
Жената зорлем се опитва да сътвори нещо.
Да, Цанов ако не се заеме с нещо, никой няма да разбере.
Ама някак си толкова много кадри..
Да, цензурирани са.
Помниш случая с мъчителите от Перник.
Имам клипа някъде, дългия.
Не смея да пусна, сигурно е цензуриран.
Според мен трябва тия материали отделно да ги пуска някак си.

# 51
  • Мнения: 844
Поредното видео на Цанов, в което се защитава само едната страна, а истината е, че и двамата родители са за затвора. Тези хора изобщо не трябваше да се размножават!
​Силно "надежден"свидетел изкараха бащата,същият, който е държал педофилско порно в телефона си и сам е снимал голяма част от материалите. Къде спа толкова години, че чак сега реши да се прави на жертва и да разпространява клипове на бившата си?
​Един нормален мъж и баща взима детето, бяга и сигнализира ГДБОП и прокуратурата на секундата. Не седи да трупа архив с години и да чака удобен момент за медиен цирк. Жалко само за детето, попаднало между такива изроди.

# 52
  • Мнения: 1 011
И на мен ми се струва, че цялото видео (без частта с думите на бабата) във фб е генерирано с ИИ.
По принцип аз не мисля, че майката е виновна за всичките неща, които бяха разказани и намекнати. Моето мнение е, че част от нещата изобщо не са така. Да не говорим, че Цанов вметна в интервюто, че имал видеа с нея как спи с други мъже... Ъъм, откога това е забранено? Тя е била свободна жена, доколкото става ясно от най-малко 3 години, съответно може да си спи тя лично с когото си иска. Това, че някой е решил да разпространява видеата й тук-там, евентуално с някакви цели, е отделен въпрос. Така и не разбрах Цанов защо коментира спането й с мъже? Някой ако разбра тази част, да ме светне.
Също откога психолозите разпитват малки деца в коли и се правят записи на сеанса, които да се качват в YouTube?! Покрай стажа ми съм говорила с достатъчно социални работници, влизала съм и в кризисни центрове, където си има специални стаи за това. Макар вече няколко години да съм далеч от материята, не ми е известна подобна практика - деца да се терапевтират или разпитват от психолози в автомобили, докато някой записва с телефон от задната седалка... Ако има детски психолози в темата - професионално ли е това? И м/д кой е правил този запис по време на, хмм, сеанса с психолога в... колата? Разбра ли се? Когато се разпитват деца по такива случаи с подобни съмнения, разрешено ли е да присъстват родители или други странични лица, които не са социални работници или евентуално разследващи полицаи на сеанса с психолог? Социален работник ли е присъствал и той ли е заснел с камера на телефон сеанса с психолога в колата? Или разследващ полицай го е заснел с телефона си? Или бащата е присъствал и го е заснел? Ако той е присъствал и снимал, пак да питам има ли практика родители да присъстват по време на официални разпити на деца от психолог при такива сериозни съмнения и обвинения? Или това не е било официален разговор с детето с психолог? А какво е било тогава? Каква е била идеята на този разговор с, казаха, че това е бил психолог, та с психолог... в колата, докато някой (кой?) си снима от задната седалка? Храна за размисъл...

Последна редакция: пт, 12 юни 2026, 02:58 от Geri2000

# 53
  • Мнения: 3 475
Съгласна съм с много неща, Гери..
Но го има и това, че щом съд му е дал правата на бащата изцяло, вероятно детето е минало през синя стая, примерно 🤔
Не знам, не знам.. Наистина на детето ще му трябват години работа с психолози..

# 54
  • Мнения: 43 552
Това че съд е дал правата нищо не ми говори.
Че те убийци ги осъждат на по 4 годинки.
Педофили пускат.
Странен е случая.
Ако имахме работещи институции, щеше всичко да е ясно отдавна.
А случая е хвани единия и го удари в другия.

Но и виждаме на клип как тя малтретира дете.
И казва на бащата, че това било защото никога не е шамарил детето си.
И как крещи и чупи.
На дългия клип още повече неща са показвани сигурно.
Абе забравих вече какво чух и видях, мозъка ми гледа да изтрие тия работи.

# 55
  • Мнения: 3 475
Е да де, ама все пак тая някаква надежда, че като става въпрос за дете, би трябвало по-така да се гледат нещата 🙄

# 56
  • Мнения: 43 552
Ами не се гледат.
Справка - виж какво става във Франция, пък тук съвсем не сме по-добри.
Педофилите се измъкват.
Има страшно много случаи, които не се знаят.
Разчитат на това, че децата си мълчат, срам ги е.
Това не са големи осъзнати личности да знаят кое е добро, кое е лошо и да се редат в полицията на опашка да си подадат жалбата.
Проблема е и че държавата толерира педофилите.
И това им създава усещане на недосегаемост.
Е, чат пат пишат, че са заловили някой. Друг път че осъдили някой на пет годинки.
А аз да питам нещо друго.
Тия травмирани деца кой им плаща психотерапията?
Не е ли време и това да се промени. Не родители, близки и жертви да си плащат, а да плаща извършителя. Ако не може, държавата да плаща. После държавата да си търси паричките от който си иска.
Може би ако е така тогава държавните органи /служители/ще си напънат малко задниците да поработят повече, че да спестят някой лев. И не само лев. Превенцията е нещо хубаво.
Така е редно.
Нали ако набия някой ще ме осъди да му платя лечението.
Същото и тук трябва да е.
Извинете ме, размечтах се Grinning

# 57
  • Мнения: 3 475
Държавата, за да плаща пак ще е от парите НИ..така, че не знам и аз. Иначе звучи добре мечтата ти 😁

Много неща има за изпипване, но не знам дали и за внуците ми един ден, ще бъде по-добре. Остава ми само да се надявам.
Сега на първо време се надявам това дете да е добре, и да се работи с него.. Много се надявам 😔

# 58
  • Мнения: 43 552
Аз затова викам престъпника да си плаща.
Но да, държавата също. Пък да си търси парите от престъпника. Може да му продаде органите примерно tooth
Примерно единия бъбрек, малко от черния дроб. Кожа също може.
Ама то и сега  плащат от нашите пари.
Колко затвора имаме и ги отглеждаме.
А половината са за разстрел сигурно Grinning

# 59
  • Мнения: 1 011
Гледната точка на майката.
Спи ми се и едва ли ще я изслушам сега докрая, но от това, което чух, ми звучи сравнително по-достоверно.

Общи условия

Активация на акаунт