Майско слънце вън ни грее, Августинче из корема ни дивее.

  • 17 078
  • 277
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 183
Здравейте , Мамчета Simple Smile
Страхотна тема както винаги Гита  Hug поздравление и на мъжа ти Simple Smile
Пожелавам на всички лек път , ние този път няма никъде да пътуваме ,но след малко излизаме с мама на разходка и вече нямам търпение.Мойто бебче както не го усещах много много сега просто не се спира и аз много му се радвам Simple Smile
Пожелавам ви приятни празнични дни Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 3 830
Хайде и от мен един запис.
И аз като повечето не усещам бебока толкова често колкото на мен ми се иска,но пък има моменти,в които имам чувството,че футбол играе в корема ми Laughing.А пък Дани беше много шавлив вътре и мира не ми даваше по цял ден и по цяла нощ ooooh!.Като споменах баткото да ви кажа баща му го е научил да ми гали корема и само да ме види по гол тумбак и идва и започва да го гали и да вика "о-о-о".Направо се разстопявам като започне да го прави Party.
Сладкишче,много се пази и внимавай с пътуването.
Енти,ще ти стискам палци всичко да бъде наред с коремчето на бебо Praynig.Дано лекарката нещо да не е видяла както трябва.
Гита, smile3501 за темата.
На пътуващите прятно пътуване.
На именниците утре весел празник!

# 17
  • Видин
  • Мнения: 685
Привет от мен момичета  Hug.
Изгубих се за доста време, но не бях в София  Embarassed.
Гледахме бебо. Слава богу всичко си му е наред има си всичко даже пишка. Да точно така, момче е. Бях безумно щастлива като ми казаха, че е добре е видяха пола.
На всички които са разбрали пола докато ме нямаше честито.
Още не мога да смогна с четенето. Много сте изписали.
Къде изчезна КАТКА? Бяхме с един термин, а сега гледам не е вписана.
Айде аз изчезвам за малко. После пак

# 18
  • Мнения: 3 595
Честито момченце Ния  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 498
Добър ден на всички мами!
Гита страхотна темичка. newsm44.

# 20
  • Мнения: 238
   Здравейте и от мен! Минавам ей така да се запиша.
На Гита и vasq78 браво за темата smile3501. Приятен ден на всички и погалете коремчетата  preggo

# 21
  • Варна
  • Мнения: 443
Гита, "моите адмирации" за темата  hahaha Joy  Wink
Вася, заглавието е много сладурско...те всичките бяха,де...труден избор  Mr. Green Heart Eyes
Ния, честито момченце и от мен и добре дошла в мъжкия отбор  Hug
Енти, как си...пиши  Cry

Аз да се похваля...след само 3 часа сън тази вечер (бебко за първи път не ме остави да спя, а и нали навсякъде ми е неудобно да застана...) усщях да издокарам една 5-ца и една 6-ца на изпитите днеска. Толкова съм горда със себе си  Blush Като знам каква каша ми беше и днес ми олекна на мозъка малко  Mr. Green Не се ползвах с привилегии, защото видяха че съм бременна чак на предаването на книжките с оценките  hahaha Но не съм и очаквала специално отношение де...все пак какво ми има, да не съм болна  #Silly

Мъж ми отиде да слага новата музика в колата и след час тръгваме за Елена. Ще се приберем във вторник. Стискайте палци всичко да мине както искаме, после ще ви кажа какво е , че сега ми е суеверно и си трая. Ако стане ще ви черпя много  hahaha Mr. Green Това от мен за тази седмица...
Утре на празнуващите мноооого големи купони пожелавам!!! Хубаво прекарване и много здраве, разбира се!

Цунки на сладките тумбитааааа  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 3 595
Екатерина честито   bouquet

Марти и Елито е така. Като стане "мама, бебе?" Идва целува ме, милва ме  "оооо, бебе", обяснява ми как да намажа бебето с мазилото против стрии и ме кара по няколко пъти да си слагам. И целия ден идва оголва ми корема и почва да го целува и милва. Ако без да иска ме удари или аз изохкам има въпросителното и изплашено "бебе?". Много са милички  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 324
Здравейте Simple Smile

Попаднах на файл с текста на книгата на д-р Спок. Можете да го вземете от Чекмеджето на
avgustinche@abv.bg
парола: 123456

Хубав ден! Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2
Zdraveite, o6te nemoga da razbera kak se polzva Kredora Weary, no vse pak sum tuk sred vas. Termina mi e na 31 Avgust i o4akvam mom4enceeeee Grinning. Radvam se 4e vi otkrih. Za sega priaten den ot men  love001

# 25
  • Мнения: 1 457
Здравейте   bouquet
Записвам се в хубавата ни темичка
Весело изкарване на празника  утре на всички които ще празнуват

# 26
  • Мнения: 107
  Здравейте и от мен!!!Бях се изгубила няколко дни защото имах много работа а вечер не ми се поглеждаше компютър!!!!
   Весели празници на всички особено на тези които смениха ежедневната обстановка и са някъде напът!!!!На всички останали+мен хубава почивка!!!!
  Гита браво за новата темичка, много е свежа!
  Nelly_Iv, сега ще погледна д-р Спок!
  HrisP, добре дошла при нас е весело!!!
  Днес ходих на кафе с една приятелка с която не се бяхме чували от доста време, та тя забременяла и родила даже и бабката и е на 7 месеца вече и се казва Ема, името което и ние сме избрали...Така се разнежих, че вече нямам търпение да идва Август и да гушкаме нашата Емма....
  Лека вечер от мен

# 27
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Здравейтеее!

Обещах да ви пиша, като разбера марката на помпата за кърма, която е като Авент. Марката е "Кампол" и в аптеката на приятелката ми е 38лв., където тази на Авент е 82лв. Тя ми каза, че работи на същия принцип, на външен вид е същата и се прави в същия завод, където и Авент.

# 28
  • Мнения: 564
Здравейте  Hug!
Гита, темата е супер   bouquet!
Аз имам някакви ужасни болки в дясно  Confused, цяла нощ не спах, пих ношпа, магнерот, НЕ!!!Днес понамаля но пак си ме пробожда, дано мине  Praynig! Не съм звъняла на док, надявам се да мине от само себе си..Ако на някой му се е случвало да сподели, моля  Praynig..

# 29
  • Мнения: 998
Не можах да изчета всичко, но горе-долу разбрах, че всички са добре, което е най-важното  Heart Eyes

Да ви се похваля, че във Виена беше невероятно, отново специални благодарности за Лулумба, указанията й бяха много точни. Справих се геройски и с пътуването и с целодневното ходене пеша. Всичко е много красиво и със сигурност ще отидем пак живот и здраве. Не можах да се въздържа и купих на бебока доста неща, много сладички  Laughing, все в розово и червено, а днес една съседка ми каза, че нейното до края, включително и на три измерен й казвали, че е момиче, а то се роди момче.Та ако има изненади ще подарявам покупките на някоя момичешка мама.

Общи условия

Активация на акаунт