Майско слънце вън ни грее, Августинче из корема ни дивее.

  • 17 081
  • 277
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 23
Ехо.........къде сте?
Аз цял ден обикалям магазини -за мебели за баня и др.Тук при нас уж е слъчево а си е студено .Къде ги видяха тези 20градуса синоптиците .
beli4ka-почивай си и пий лекарствата .Бебчо нали шава ?
GERA-мног кратък разказ за виена  Grinning,сподели нещо повече
Гита Ог-Благодарим за инфото .Ще я потърся в нашите аптеки .
 
по-късно пак ще надникна  bouquet

# 31
  • Мнения: 564
Шава си миличкото  Heart Eyes Дано да се разтяга матката просто..

# 32
  • UK
  • Мнения: 1 351
Да ви се похваля, че във Виена беше невероятно

 Добре дошла  Hug много се радвам, че сте прекарали добре   bouquet Да снимаш дрешките и да ги пуснеш в албумчето  Peace

 Момичета имам една идея... да направим едно албумче и за бебешките покупки, че май доста станаха  Heart Eyes... а аз съм много любопитна  Embarassed

 
Аз имам някакви ужасни болки в дясно  Confused,

 На мен не ми се е случвало но имай в предвид, че утре е празник и на дали ще намериш някой ако ти потрябва  ooooh! дано да се оправиш миличка  Hug може и да си настинала  Hug

 
Zdraveite, o6te nemoga da razbera kak se polzva Kredora Weary, no vse pak sum tuk sred vas. Termina mi e na 31 Avgust i o4akvam mom4enceeeee Grinning. Radvam se 4e vi otkrih. Za sega priaten den ot men  love001

 Добре дошла при нас миличка...  Hug лека бременност и едно сладко бебенце Август   bouquet Hug
 За Кредора погледни по- нагоре пише - Начало - Помощ - Търсене - Профил - Календар - Изход и до него има Кредор.... натискаш върху него и там ще ти излезе  Hug  bouquet

 
       

# 33
  • Мнения: 107
Beli4ka, и мен така ме болеше преди време, оказа се че матката се разтяга. Имам стара операция там и имало сраствания, та от това ме болеше. Пиех по 2 нош па защото от едно не ми минаваше. Остра ли ти е болката?

# 34
  • София
  • Мнения: 843
Гита ОГ мерси много за информацията!  bouquet
^Ekaterina^   много се радвам, че си си взела изпитите. Естествено е ,че удовлетворението е истинско когато знаеш, че си  постигнала всичко със знания. Но най-важното е резултата!
 Аз днес цял ден не съм се спряла, от сутринта съм навън, а и за утре се очертават повече разходки.   
Весел празник  утре на всички празнуващи!

# 35
  • Мнения: 238
 Привет!   
 Хей мами, подуват ли ви се краката? При мен от известно време започнаха да се подуват и по някое време през деня ми стават почти като трупчета smile3518. Какво да правя newsm78 някой знае ли нещо?
 На всички с болежки искренно съчуствам и стискам палци да не е сериозно.
 На XrisP добре дошла.

# 36
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Привет!   
 Хей мами, подуват ли ви се краката? При мен от известно време започнаха да се подуват и по някое време през деня ми стават почти като трупчета smile3518. Какво да правя newsm78 някой знае ли нещо?
 На всички с болежки искренно съчуствам и стискам палци да не е сериозно.
 На XrisP добре дошла.


И аз съм със същия проблем. Интересувах се насам-натам, консултирах се с лекари, но общо взето няма какво да се направи. Единствено за облекчение, можеш да редуваш горещ и студен душ на краката.

# 37
  • Мнения: 238
Гита мерси. Ще пробвам.

# 38
  • Мнения: 223
Гита, няма нужда да ти казвам с какъв кеф чакам новите теми, за да видя как сте ги украсили:) И тази е супер
XrisP, добре дошла и не се пристрастявай към форума! Една любима приятелка е родена на 31.08 - хубав ден
Беличка, мен определено най-често ме боли вдясно. Преди ме болеше ниско вдясно, а сега от там почти до реброто. Особено силно ми се опъва, когато вървя бързичко. Скоро си спомних, че като дете така ме болеше, когато тичах по-дълго. Дано е някакво страо срастване, което се разтяга. Мога да те успокоя с думите на моята докторка (която съм споделяла как не уважавам, но...). Тя казва, че е страшна болката в матката, т.е. по-централно, а не тези страничните. Тези страничните понякога смята, че се дължат на смъкване на песъчинки от бъбреците по тръбите. Стискам палци да отшуми.
Е, пак се увлякох. Ние днес водихме орехчето ни на роксрещата в памет на Г. Минчев в Южния парк. Хареса му:)
Свеж и здрав Гергьовден

# 39
  • Мнения: 23
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ ! и  ДОБРО УТРО  Hug

Влизам да ви пожелая весел и слънчев ден .Аз отивам за подаръци ,че в родата има именници .
Добре дошла на мама XrisPal   bouquet При нас е много пристрастяващо както каза Тиги -Мигъл и ти пожелавам леко бременеене и едно сладко бебе през .........когато му дойде времето  Heart Eyes
За подуването на краката аз страдах първата бременност защото рязко напълнях и въобще не се движех ,но ме следяха за албумин и това е .Има разни мазила по аптеките за облекчаване -май тогава ползвах някакъв крем с екстракт от кестен -не му помня името обаче  newsm78.В аптеката ми го препоръчаха ,а беше и за разширени вени   .
Бремеността е съпътствана и с много неразположения обаче трябва да си траем.Само си мисля,когато започнат жегите как ще ги понасяме  Nature Sunny .Дано това лято е нормално .
Megita-идеята с албумчето  е много добра ,ама аз досега съм закупила единствено 2 бр.бодинца с къс ръкав.Някои мами обаче има какво да покажат  Peace
Айде  чао ,че се отплеснах .  love001

# 40
  • Мнения: 238
  Добро утро тумбачета preggoЧЕСТИТ ПРАЗНИК на всички.
Ние днес сме на гости, свекъра има и рожден ден (кръгла годишнина) и имен ден. Ще бъде голямо парти с много гости (цялата рода) и много ядене. Да е жив и здрав човека, ама аз как хич не си падам по такъв тип сбирки, но няма начин. Е, хайде приятен ден аз ще опаковам подаръци.

# 41
  • София
  • Мнения: 843
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!
Аз и тази нощ не можах да спя, едвам заспах към 3 и сутринта пак бях кукуряк. Това  моето нормално ли е? Има ли и др. като мен които да спят по 4, 5 часа и да се чувстват наспали?
 А за албумчето, е много сладка идея, и аз сам от мамите които няма какво да покажат, но поне ще се радвам на бебешките дрешки!
 Весел ден на всички!  bouquet

# 42
  • Мнения: 1 554
Добро утро  ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ИМЕННИЦИТЕ
аз пробвах метода с възглавницата между краката и спя много добре непробудно
лек и слънчев ден на всички много усмивки  Hug целувки от мен newsm03

# 43
  • Мнения: 564
Добро Утро  Hug!
Черпя всички виртуално със каквото си пожелаете за именния ден на моето мъжле  Heart Eyes
 cook Coffee Popcorn beer Wine Glass  food002

Моята болка леко отшумява, като четох какво сте писали, се сетих, че съм оперирана от апандисит, може и от това да е..Дано не се засили днес, че да мога се насладя на хапването  Blush

Приятен ден на всички!

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честит празник!!!!
Беличка да ти е жив и здрав именника  bouquet
Persia и аз бях така тази нощ-но сигурно защото спах през деня.
Мегита идеята за албумче е супар който е купил вечче нещо да показва-аз още не смея да купувам.

Общи условия

Активация на акаунт