Разделно Хранене- част 9

  • 11 285
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 678
Мале,заболя ме главата-има и други ГРЕШНИ комбинации Sick

# 16
  • Мнения: 2 959
Честит Гергьовден!


Честит Имен Ден на всички празнуващи!

Бифана, честит Ти именник! Да е жив и здрав малкият мъж и с гордост да носи хубавото Си име!
Герганка, честит Ти имен ден! Бъди здрава, късметлива и дано успеха Те съпътства!
Шарли, как мина разходката?
...заболя ме главата...
Поци, и Ти ли си на разделно хранене? Много съжалявам че една таблица така Те е ядосала, но дори и гняв, това означава някакво отн- е към нашата тема все пак.  A колкото до хляба, не мисля че е в белтъчните храни, там има една графичка "зърнени"/ тъй като не е моя таблицата мога само да гадая каква е идеята на автора/, и там мисля че е имано впредвид киноа, салба, ето такива страхотни зърнени храни, но и безценни източници на протейни и аминокиселини. Казвай друго какво Те нерви, моля за да е чисто всичко?
ДидиП, ще чакаме новите рецепти, чули? Толкова идеен беше маслиненият пастет.
...но имам нужда от малко /всъщност много/ кураж,...
Миминце, това да е проблема. Тук всички Момичета са с такива широки души и споделят своя опит, който едновременно е и стимул, а и опора за другите. Успех Ти желая, мамо на красивата София. И да, ще постигнеш махането на първата думичка от титлата си, но за мен човека се мери не с кг а със душата и сърцето му.
Тигрице, да оздравяваш и не търси връзка м/ у боледуването и трупането на кг, две различни неща са. Второто при Теб идва от многото нерви и стреса, редуцирай тях и кг сами ще изчезнат.
Лилиет, приятно изкарване на РД, бебка с Теб ли ще бъде?
Дани Дженкова, Ти някаква генерална промяна ли ще правиш с косата си или просто освежаване? Приятен кръстников ИД.
...а и ми беше гадничко, защото не бях разделна...
Фърст, и за това избягваше да пишеш при нас ли? Това дали за известно време си или не на РХ не значи че трябва да ни изоставиш, ние си те помним. Много се радвам че вече се чустваш сигурна в РХ и кърменето на Александра, в началните месеци има доста притеснения за младото майче, но ти вече си ги надживяла. Успех и занапред!
...ние, обаче, се кърмим на поискване,...
Ивичка, Траян е най- добрият регулатор на кърмата, а след като и Ти се чустваш добре задоволството е пълно. А Ти пийваш ли бира или вино понякога?
...Писането тук в темата лично на мен ми дейсива много стимулиращо...
Юзерче, не знам дали така Ти действа на Теб, но знам че подобно е влиянието на Твойте постинги в/ у другите, за което сме Ти много благодарни.
Алексче, как си, да не си заминала някъде за празниците с Твойте тийнейджъри или сте на вилата?

Приятен празник Ви желая!


# 17
  • Мнения: 353
Калида, благодаря ти за поздрава - това е един от първите които получавам.

Честит Празник за всички празнуващи!

Добре дошла на Миминце -то. Тук наистина е много приятно и на мен ми действа много стимулиращо да чета как са другите момичета и какви резултати са постигнали.
Аз лично не съм отслабнала с разделното, но когато бях бременна много ми помогна да не кача излишни килограми. Когато кърмех не бях на РХ - което отчитам като мой пропуск.
Сега се чувствам добре, но искам да сваля още 2-3 килограма, кога ще стане това идея нямам.

Поздрави за всички  Hug

# 18
Гери честит празник на теб и на всички празнуващи......с пожелания за много пролетни емоции ...

Калида ...само каката ще вземем с нас....малката ще я поверя в сигурните ръце на баба си...след малко почвам с разкрасяването......

Чао и още един път приятни емоции

 

# 19
  • София
  • Мнения: 2 530
Здравейте и от мен. Благодаря за поздравите    Hug
Приятен и щастлив ден за всички   bouquet

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Честит имен ден на всички празнуващи !!! Да сте живи и здрави, много красиви, усмихнати и безкрайно щастливи!!!
 
Миминце добре дошла при нас. Аз също съм от тези с многото килограми и смелите цели. С ръка на сърцето мога да ти кажа, че до сега не съм била сигурна в нито един друг режим на хранене, както в този. Ефект има и той е постоянен. Само воля и търпение ти трябват и съм сигурна, че много скоро ще се похвалиш с първите загубени килограми  bouquet
Мина бързо да оздравяваш  bouquet
Диди П чакаме рецептите.
Калида ами честно казано никак, излязохме и след 30 минути видях, че Ива си е загубила шапката, а духаше ужасен вятър и трябваше да я прибера за да вземем друга. То пък после дойде време за хранене, та в крайна сметка ходихме само на кафето пред къщи. Там обаче има много голям детски кът и много деца, които да играят, та моята щерка така беше запленена от всички батковци и каки покрай нея, че не искаше да мърдаме много време. А иначе вече си правим майтап с баща и, че не може да изкара пари само за биби и шапки. В рамките на няколко дни загуби една шапка и 5 биби.
За РХ, аз снощи си направих една разтоварваща вечеря на зелена салатка с краставички, днес разбира се ще хапна агнешко, но без плънката от ориз, а отново със салата. Баба ми е рожденничка и именничка, както и свекър ми, така че отивам да мятам агнешкото, че ще празнуваме семейно.
Хайде много хубав и усмихнат ден от мен Hug

# 21
  • Мнения: 422
Честит празник на всички именници!

Калида, защото не бях за пример и подръжание/относно разделното/по скоро  бях за кърмаческия, какво да споделям как се чувствам.Не се чувствах добре от факта , че съм дебела, че се храня неправилно, но пък от друга страна бях удоволетворена като майка.Но в компания с вас още повече се мотивирах и изготвих стратегия как да процедирам от тук нататък.

Миминце , добре дошла . Ако за теб е успокоение и аз от 86кг по настоящем, ще гоня 57, които бях преди да забременея.Пожелавам ти успех и дано ти е приятно в компанията на разделните мамчета.Много ти сладка щерката.

За протокола днес на обяд хапнах оризче с зеленчуци.За довечера мисля да пробвам една супичка със сиренце.Като ми пригладнее ще хапна малко сурови орехови ядки.

Приятен ден!

# 22
  • Мнения: 573
Минавам набързо да се разпиша днес и да ви кажа как ми е минал деня.Преди малко се прибираме от именния ден.Беше много приятно ,бяхме в страхотна компания.Само дете бягах постоянно подир Еди ,но нали знаете с дете на баня как е.......Имаше в заведението един изпразнен басейн ,който е към 1.5 м дълбок някъде и Еди все го влечеше да се пуска от горе #CrazyПосле минахме на кафенце в едно детско заведение и децата се наиграха на воля.
Ако не друго поне на агнешко се наядох тия два дни.......вече Sick
Калида ,не съм си сменяла драстично прическата само резнах малко връхчетата и ми я изправиха,но като ме види човек и си мисли че има голяма промяна Crazy
Добре дошла на Мименцето
Честито на всички именници.
Лека вечер !!!! Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 966
Здравейте и от мен. Новичка съм в темата, но не и във форума.
Накратко: имах 10 излишни кг. Отидох във една фитнес зала и инструктора ми направи тренировъчна и хранителна програма. Познайте - разделно хранене.
От 2 седмици ходя на фитнес и спазвам стриктно РЗ, но все още ми е сложно и си нося табличката в чантата.  Rolling Eyes  До тук съм -2кг. и съм горда със себе си.
И така в търсене на нови идеи и рецепти Ви открих и реших да се присъединя към вас. Открих и темата с рецептите, която е безценна.
Надявам се ме приемате, а аз ще се старая да съм стриктна.
  bouquet

# 24
  • Мнения: 353
Добре дошла и на Анита  Hug
Ето че се увеличаваме, това ме радва. С повече съмишленици е по интересно.
Поздрави на всички и ви желая успешна седмица.

# 25
  • Мнения: 4 078
Добро утро и от мен!
Честно казано, влизам, за да се мотивирам. Като ви почета малко, успявам донякъде.
Тотално го зарязах моето РХ, а имаше ефект...
Хубава седмица!

# 26
  • Мнения: 958
Здравейте и то мен и аз да се разпиша че съм още тук, мисля пак да пробвам малко гладуване ама тоя път няма да си поставям супер амбициозни цели ами колкото издържа дано да е повечко Simple Smile
И после пак се връщам при вас Simple Smile

# 27
  • Мнения: 861
Здрасти и от мен!
Калида, доволна съм от фризьора. Изобщо не си личи, че съм подстригана, което беше и целта ми. Ама се схванах да седя 2 часа на стола. Много се старае това момче. Иначе е голям сладур - 24 годишен и много алтернативен. Сега ме зарибява за една изкуствена коса, ама не ми се дават толкова пари, именно защото отделям много пари за козметичните процедури. Да ти кажа, още не мога да преценя ефекта от фотоепилацията. Мисля, след първата процедура ефектът беше най-голям. Може би почти половината косми изчезнаха. Ама оттогава 2 процедури минаха, а сякаш вече не забелязвам резултат. Както беше казал някой в темата за фотоепилацията накрая започваш да си ходиш редовно всеки месец като на кола маска, само дето плащаш доста повече  Rolling Eyes.
Ивичка, Юзер,  браво за свалените кг!
Шарли, ти много ли имаш за сваляне? Докато гледах Денис мисля че освен от дългите разходки, отслабнах и от безсънието. Като стана на около 5 месеца и започна всяка нощ да реве и аз ставах, лягах, ставах, лягах. Така си спомням за няколко дни бях свалила 2-3 кг. При твоето вечно недоспиване, няма ли подобен ефект?
Лилиет, 2 кг са много, когато имаш само толкова за сваляне. А аз тотално съм си прецакала метаболизма и никак ама никак не свалям- освен в два случая: като се влюбя и като ме разлюбят. Тогава тотално спирам всякаква храна без грам усилие. А бе почти съм решила да спра да ги мисля тези кг. Хората ме мислят за маниячка и някои казват даже, че ще се счупя. Обаче това е като съм облечена с къса пола, защото краката ми са слаби. Всичките кг в повече, обаче си ги лепвам на ханша и проблема ми е сега, че не мога да се намъкна в тесните си панталони от миналото лято. Сега при смяната на сезона съм сериозно притеснена, особено след като вчера си изпрах летните дрехи и видях какво съм носила миналото лято. Ще направя една седмица на плодове от днес, но истината е, че не вярвам да постигна нещо  Sad. При някои хора проблемът е във волята. А аз издържам да не ям, но резултат няма. Така че не трудни, а направо са си невъзможни моите цели.
Мина, от какво си болна? И как така се оставяш да дебелееш?! Като ти гледам аватара -ми то няма накъде повече  Laughing. Шегувам се. Ти не беше ли на ВМНВ по едно време?
Привет, Миминце! За кураж винаги можеш да разчиташ на нас. А тези 30 кг в следствие на бременност ли са?
Поци, верно в едната таблица хлябът е при белтъчините. Аз не съм ги гледала подробно, че уж ги помня комбинациите. А и моите таблици бяха различни на вид. Даже имам една супер улеснена. А твоя коментар значи ли, че вече си имаме и мъж в отбора?
Анита7welcome Моля те, би ли споделила тренировъчната си програма?
Джоя, аз за съжаление с глад нищо не постигам. Хайде с мен от днес 1 седмица на плодове, а!
Алекс, къде се загуби?

# 28
Здравейте! Благодаря за хубавите думи и да поздравя вчерашните именници! Хубава е вашата компания и наистина действа много мотивиращо. При мен се получава полезно отколкото предполагах. Всъщност на времето като беше излязла "Сила за живот" я четох и много се бях надъхала, макар че килограмите ми съвсем не бяха страшни. Сега е належащо да се вземат мерки /не че красотата не е важна, но се явиха болки в коленцата и задъхване, с които не се свиква/, а честно казано въобще не ми допадна тази същата книга. Сега ми се стори доста крайна заради отричането на месото и суровоядството. После попаднах на вашите рецепти, на този форум и се изненадах колко много възможности има да се храни човек вкусно. На този етап не ми е до диети, защото усещам че се лишавам а не искам. Вярвам че разделното хранене е разумния начин човек да си позволи разнообразие и да успее да се освободи от излишните кг.
искам да ви питам 1. ядете ли лютеница и с какво и 2. чували ли сте една теория, че като напълнее веднъж човек се увеличава броя на мастните клетки и после като отслабне те само се изпразват, но никога не изчезват. Получава се една такава обреченост на борба с кг- трябва да се държат мастните клетки "гладни". Какво мислите.

# 29
При мен се получава по-лесно отколкото предполагах! /проверката за правопис всъщност преценава и какво съм искала да кажа/ РеГе, да от бременност. Отидох да раждам 93 , вкъщи се върнах 86 и кърмих 3 месеца. Сега пиленцето е на 4 месеца и чак сега се чувствам във възможност да правя нещо по въпроса. Хубав ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт