Разделно Хранене- част 9

  • 11 320
  • 304
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 3 787
Добро утро,момичета Hug

Днес времето е ужасно и ще си стоим в къщи.Поканихме приятелчетата на Калоян на гости.Да лудуват в къщи Wink

Лст,аз съм от Плевен,да Wink

Уф,от сега се чудя какво ще готвя днес.Вече хич не ми се готви,само салатки ми се хапват,но няма как.Милото си иска своето Mr. Green

Лек и успешен разделен ден на всички Hug

# 211
  • Мнения: 2 724
Здравейте майчета, бързичко ви поздравявам, че имам работа навън ,освен това имам проблем със  сървъра и все нещо ми чезне  Close.Лек и спокоен ден на всички, по- късно ще пиша повече  Heart Eyes.

# 212
  • София
  • Мнения: 570
Добро утро и от мен.
В момента си пия кафето с вас.
Времето е ужасно. Вчера в детската градина на Деян трябваше да има тържество - всяка година по това време имат нещо като концерт. Но лошото време развали всичко, защото тържеството трябваше да е на вън в двора.
Ками, lst, и аз съм от вашия край - от Никопол. Wink Много роднини и приятели имаме в Плевен. Много го обичам този град. Hug

Чао от мен.

# 213
  • Мнения: 338
Здравейте момичета!Днес попаднах на тази темичка и мисля да се присъединя.Хареса ми идеята да се храня разделно. Надявам се да помагате със съвети! Разбрах, че има рожденичка - Желая й много щастливо детсво и сбъдване на всички мечти!  bouquet nbirthday  party023

# 214
  • Силистра
  • Мнения: 288
Момичета, имам въпросчета:
1. Как си хапвате салатката и към нея месце, с олио и оцвет или без тях?
2. Кебапчетата и кюфтетата на скара месо ли са или ..?

# 215
  • Мнения: 2 724
Здравейте отново Grinning. svetly ,аз си хапвам салатката с малко зехтин и балсамов оцет като предястие, после- месцето. Не е стриктно разделно, но на мен не ми пречи Grinning. Кебапчетата и кюфтетaтa са месо, ако ти си приготвиш каймата, иначе съдържат... бог знае какво Mr. Green. mi6eto_f,добре дошла при нас   bouquetи благодаря за поздрава Hug. Ще помагаме с каквото можем  yes.Верче ,при нас времето беше хубаво, но към обяд се изсипа пороен дъжд ,сега пак пекна слънце Laughing. Да разбирам ли, че концерта се е отложил ,или се проведе в сградата ?Ками, поуморила си се от готвене покрай рождения ден на сладура, нали  smile3521,затова не ти се готви  Laughing.Ist ,/този път не те прекръстих Laughing/,какъв съвет искаш, не разбрах ,за подарък или меню ?А за ремонта ти съчувствам, но пък после е много приятно .Софи ,твоята пухкавелка винаги ли е така широко усмихната? Моята дъщеря като мъничка беше такава, още с отварянето на очичките и се ухилваше до уши. Обаче сега по -честичко има облаци върху лицето си, от възрастта ще да е  Thinking.Мартеа ,Уондърфул- гуш  Hug.Шарли ,така е душицо със зъбките, затова ни побеляват косите, но това да ти е проблема, нали  Laughing.Ани 33 ,ми се губи някъде и Калида ,мързелува, и още много други не са се появявали на хоризонта ...Хайде чао сега ,Цункам ви !

# 216
  • София
  • Мнения: 900
Момичета,
благодарение на Алекс и на вас  Hug
битката се увенчава със скромен успех  Wink

Днес, след 10 дни РХ имам налице МИНУС 3 КГnewsm44 newsm44 newsm44

Много съм горда и щастлива  Wink

Имах малки прегрешения и все още разпитвам Алексче,
ама виждайки миличкия ми кантарец и копченца разни,
се амбицирам още повече  Peace

Все пак ме очакват още минус 17кг.  ooooh! ooooh! ooooh!

Успех и целувки на всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 217
  • Мнения: 2 724
Мина е моята гордост ,поздравления newsm51 smile3525  love001

# 218
  • Мнения: 1 986
  Мина smile3501 smile3501 smile3501
Алекс,да,обикновено София е все усмихната/на майка си се е метнала Wink-напоследък дори и на непознати се усмихва Grinning
  Уффф,и тук заваля Confused-бяхме на разходка с бебешората,и като заплющя оня дъжд.....спринтово се прибрахме..че и чадър не бях взела ooooh!-дадох вит.С за всеки случай-че голямо продухване й направих,милата...
   Целувки Heart Eyes

# 219
  • София
  • Мнения: 570
.....Верче ,при нас времето беше хубаво, но към обяд се изсипа пороен дъжд ,сега пак пекна слънце Laughing. Да разбирам ли, че концерта се е отложил ,или се проведе в сградата ? ....
aleks , за съжаление се отложи концерта  Sad. Нямаше къде в сградата на детската да съберат толкова много хора. Всички деца от детската участват и представи си само колко много родители имаше Shocked. Друга година наемат зала в УНСС, но нещо този път не са успели поради неясни причини. Ще чакаме да се оправи времето  Wink.

Весели почивни дни!

# 220
  • Мнения: 2 149
ето ме и мен:)) вечерта,в която се включих в темичката сряда 9.05 ме хванаха контракции, неболезнени  и сутринта отидох в болницата -в 13.50 родих със секцио-на другия ден станах от леглото и в неделя сутрин вече разчиствах из вкъщи.Сега се гордея с прекрасна беба Йоана и нямам търпение да стане на 40 и да започваме с радходките.
А иначе си продължавам на разделно хранене и в момента, поне според изследванията ми никога не съм била по-добре всичко си ми е  е в нормите:))въпреки ниските ми кг:))

това от мен и давайте смело напред:)) Hug

Последна редакция: сб, 19 май 2007, 00:28 от mery_79

# 221
  • София
  • Мнения: 3 787
Мина,браво за резултатите WinkЗа толкова кратко време хич не са малко.

mi6eto_f ,добре дошла при нас Hug

Светли,и аз хапвам салатките с балсамов оцет и зехтин,и сол,естествено/морска/.
Кебапчета и кюфтета готови по-добре не яж.Има всичко друго в тях,но не и месо.Аз правя много хубави кюфтета от месо,смляно в комбайна.Кебачпета не съм правила Thinking

Днес цял ден сме в къщи и се побъркахме и двамата вече.Чак сега спря да вали,но пък аз готвя и пак няма да излезем Sad

Днес сготвих 100 неща от скука-Картофена супа с праз и карфиол,Печени пресни катрофки с чеснов сос,Зелена салата с краставици и Салата от печени червени чушки с пресен чесън.В момента се пекат картофите Mr. Green

# 222
  • София
  • Мнения: 3 787
Мери,честито бебче  bouquet  bouquet  bouquetДа ти е живо и здраво.Радвам се,че всичко е минало добре и се чувстваш така Heart Eyes
А това,че в такъв момент се придържаш към РХ,си е направо за възхищение.Гордеем се с теб Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 223
  • София
  • Мнения: 900
ето ме и мен:)) вечерт,а в която се включих в темичката сряда 9.05 ме хванаха контракции, неболезнени обаче и сутринта отидох в болницата -в 13.50 родих със секцио-на другия ден станах от леглото и в неделя сутрин вече разчиствах из вкъщи.Сега се гордея с прекрасна беба Йоана и нямам търпение да стане на 40 и да започваме с радходките.
А иначе си продължавам на разделно хранене и в момента поне според изследванията ми никога не съм била по-добре всичко си е в нормите:))въпреки ниските ми кг:))

това от мен и давайте смело напред:)) Hug

БРАВОООООООООО - Имаме си бебе Нане  Hug Hug Hug

Мери,
моята племенница се казва Йоанна и си се кръсти самичка Нани  Heart Eyes
Сега вече е малка госпожица,
но всички и казваме Нани  Hug Hug Hug

Да сте живи и здрави!!!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 224
  • Мнения: 353
mery_79 , честито, да ти е живо и здраво малкото сладурче.

Мина, постигнала си чудесни резултати, вярвам че ще успееш да се пребориш и с останалите килограми.

Аз за мъничко минавам тук да се разпиша и да видя как сте. Аз нямам с какво да се похваля или оплача за сега. Сега с този под форум по-лесно откривам темата или повече активност има, не знам.
Поздрави от мен за всички и весел уикенд ви желая

Общи условия

Активация на акаунт