Хайде и набор 2001 - 2

  • 16 751
  • 297
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 7 474
т.е. е на предучилищна, нали е задължителна

Не , на предучилищна догодина  Simple Smile
В края на годината е родена и можеше да отложим.

# 271
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
т.е. е на предучилищна, нали е задължителна

Не , на предучилищна догодина  Simple Smile
В края на годината е родена и можеше да отложим.

И Танти е на края на годината, но пък не ми се отлагаше, че пък иначе догодина ще по-голяма от другите.
Тя много висока госпожицата, бе. Мойто е 117см. и 22кг.




# 272
  • Мнения: 601
Идеята да споделяме инфо е чудесна. Ирен е подготвителен клас в 145 СОУ http://www.145sou.hit.bg/ по съвместна програма със сдружение Шилер http://www.schillerbg.org/bg/. Мислим да продължи там и първи клас, ако и хареса, а и на нас, разбира се. Ако пък има недоволни ще обсъждаме и други варианти, но ми се иска като свикне с едни преподаватели и деца, да не се налага местене.
По този повод да споделя първите впечатления: снощи девойката беше ужасно превъзбудена, има си вече 'най-добра' приятелка, успели и да се скарат и сдобрят  hahaha. Каза, че е 100 пъти по-интересно от детската,  защото " научаваш нещата по друг начин" и " когато имаме свободно време правя каквото искам, а не ми казва никой на какво и с какво да играя"  Laughing. Другото, което особено я е впечатлило е, че тоалетната е ужасно далече  Joy . Като се понатрупат неща ще пиша по-задълбочено  Grinning.
Поздрави на всички малки и големи  Hug

# 273
  • Мнения: 745
Минаха първите два учебни дена. Василена е много щастлива, вече имат учебниците - "Аз ще бъда в първи клас".
Това което си мислех е, че трябва да се занимавам с нея след градина, защото много деца в групата могат да сричат и да смятат, а тя все още трудно свързва сричките. Знам, че това тепърва ще го учат, но ако има деца които са напреднали, дали няма да се чувства "тъпо" и да се депресира и свие???? Вие как мислите ???

# 274
  • София
  • Мнения: 1 783
Е, пък да се надяваме, че тази година няма да събират пари (миналата година по 40 лв). Нищо не знам, още само предполагам. Но пък някой каза, че учебниците са безплатни, ама имало някакви учебни тетрадки да се купуват... 
При нас и учебниците,  и учебните тетрадки ги раздадоха в училището. Аз такава камара учебници и тетрадки имах в 8 клас   #Crazy

# 275
  • Мнения: 266
[ При нас и учебниците,  и учебните тетрадки ги раздадоха в училището. Аз такава камара учебници и тетрадки имах в 8 клас   #Crazy

И при нас стана така. Има поне 6-7 броя от поредицата "Моливко". Не сме събирали пари, но ни връчиха подробен списък с необоходим неща и излизи към 40лв /с раничката/. Този вариант ми допада повече, защото позволява сам да решиш "за 2 или за 200" да пазаруваш.
и при нас засега ентусиазмът е голям  Simple Smile

# 276
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
                    DIVA_ORHIDEQ, честит рожден ден!
Много здраве, много щастие и много любов ти желая!


                                             

# 277
  • Хасково
  • Мнения: 726
DIVA_ORHIDEQ Честит рожден ден! С пожелания за здраве и много усмивки!
ние още нямаме учебници, но вчера вече имахме домашно- трябваше да се запълват квадратчета в тетрадката по математика шахматно. на баткото му се видя доста сложно, защото изобщо не е фен на оцветяването, писането и т.н.  но след доста писане и триене мисля че се справи Laughing.

# 278
  • Мнения: 601
Честит Рожден Ден DIVA_ORHIDEQ ! Много здраве, любов и късмет на теб и цялото ви семейство!   bouquet
При нас няма домашни, всичко там правят. То като са пио цял ден оставаше и домашни да имат де. Учителката каза, че по-нататък понякога ще им дава за събота и неделя някакви домашни. Засега са на опознавателна фаза Simple Smile . Вчера се похвали с първите си думички по немски, много е самодоволна hahaha.

# 279
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
flea,
имаш ли инфо кои други училища са по програма на "Шилер"?

Ох, извинявай, сега видях, че си дала сайт на сдружението. Embarassed

Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 09:07 от Tari Tasartir

# 280
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
DIVA ORHIDEQ,

ЧЕСТИТА ТИ ПОЧТЕНА 107-МА ГОДИШНИНА!  newsm62 smile3525 newsm62

# 281
  • Мнения: 7 821
DIVA_ORHIDEQ, ЧЕСТИТО!

Меги, като направиш новата тема чукни едно ЛС да заключа тази.

# 282
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Ели, като се прибера на обяд ще пусна новата, обещала съм на една мама да я водя до поликлиниката, че няма личен лекар за бебчо - сега се преместили в София. Това е по-важно, нали?
Всъщност, нали нямаш против аз да пусна темата, така ще мога да правя поправки по всяко време по списъка, ти си нанесла всички нови майчета и деца... обаче забелязах някои които се повтарят?

# 283
  • Мнения: 636
Четит рожден ден, DIVA_ORHIDEQ!!! С най-хубави пожелания, заповядай:

# 284
  • Мнения: 233
Здравейте и от мен. Марти е трети ден на предучилищна в 47-мо училище. Изглежда доволен, казва че в стола му било скучно Laughing но то за него и вкъщи яденето е скучно, така че...  Според него, няколко деца  вече са успели да се сбият докато я нямало госпожата  Hug

Общи условия

Активация на акаунт