Хайде и набор 2001 - 2

  • 16 777
  • 297
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 22
Дали мога да и мажа пъпките с нещо? По-бързо да оздравеят и да не останат белези, че има някои особено големи...

У дома и двете момичета изкараха варицелата, както и цялата група на Вики. Пъпките мазахме с Fenistil Gel, а за заличаване на белези Contarctubex е много добро. Ползва се малко количество и се втрива продължително. Ползвала съм го и за белезите от секциото. Ако са минали 4-5 дни от избиването на пъпчиците, тя със сигурност не е заразна и ако са започнали да завяхват, защо не я пуснеш на тържеството. Стига тя да не се притеснява, разбира се. Те вече са едни госпожички....

# 61
  • Варна
  • Мнения: 6 881
Re:vesislava

Сутринта я водих до лекарката да я види, на градина ще е в понеделник. По-малките пъпки се скриват и завяхват, ама има доста големи които още са си с гной. Имаше няколко и в устата, по венците, гърлото и езика ама минаха та поне пак яде.
Кофти е да я водя/макар че от групата им остана само едно дете дето не е карало варицела/, навън я гледат като извънземно, а и тя е в лека депресийка Simple Smile)) през 2 часа застава сериозна пред огледалото, оглежда се и проронва 'Грозна съм'.
Ще и купя Контратубекс, мерси.
Покрай седенето у дома се запали по четенето, чете кратки приказки и я карам да ми ги разказва после... всяко зло за добро в  крайна сметка. Simple Smile

# 62
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Честит Първи юни на всички дечица! Да растат усмихнати и весели!

# 63
  • Мнения: 25
   Two Hearts   Йоана /Нана/, 17.07.2001, София   

# 64
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Добре дошла lik и твоята Йоана също!

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 4 593
Записах Лори на лятна занималня за август.
Изглежда прилично и с добра база, програмата им също е много интересна - дано да и хареса.

Другата седмица заминават на лагер от градината. Надявам се да не вали вече, да се поизпекат дечицата.

# 66
  • Мнения: 647
И при нас вече липсват 2 зъба , но си имаме и 1 нов Laughing
Обаче на Василенка и се появиха много кариеси Sad. Имате ли такива проблеми?

# 67
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Здравейте!
Да дам отчет за София Laughing Смени два долни резеца, появиха се и двата горни постоянни кътника и двата отдолу са на път. Кариеси, слава Богу, няма. Водя я редовно на профилактични прегледи при зъболекар, за да го приема като нещо естествено.
Лятото ще посещава сборна група в градината, както е било и всяка година. Аз работя почасово и когато ми се освободят часове, я взимам и си прекарваме времето заедно с интересни за нея и разнообразни занимания - рисуваме, пишем, четем, пеем, смятаме, учим английски и майсторим разни неща.
 Преди година и нещо  изкараха варицела с брат си. Не съм предприела нищо по отношение на белезите. Смятам, че с времето ще се заличат.
На море ще ходим от 1-14 юли.
Приятно да си изкарат Лори и Роско почивките без мама и тате!  Simple Smile
Поздрави!  bouquet

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 14:50 от maggie

# 68
  • Мнения: 636
Днес забелязах, че долу в ляво Криси си има кътник. От както долният резец излезе без да е паднало млечното зъбче, доста редовно наблюдавам всички зъби и не съм забелязала да е започнал да пробива кътника. Явно бързо и съвсем без Криси да усети е станало. Така, че ние сме със сменени двата долни резеца, пораснал един кътник и без никакви кариеси  Peace
От 3 юли ще ходи на Банско от градината, след това сме на море. Няма да ходи в дежурните градини през двата почивни месеца - за сега месец юли сме го уплътнили, а август какво ще правим още не зная. Мисля да проверя по лятните занимални, но трябва вече сериозно да се заема, че няма време вече.
Кажете вие как се справяте с почивните месеци на градините?

# 69
  • Варна
  • Мнения: 6 881
Нашата градина не почива. Ще ходи до като тръгнем на почивка, последната седмица на юли. От там ще погостува в Етрополе при моите баба и майка август. Мисля за целия месец да я оставя но всъщност зависи от нея. Миналата година и беше доста мъчно за мен, ще видя тази как ще е...
Варицелата ни мина и замина. Белези има ама това да и е кусура, не е кой знае какво. Утре мисля да я заведа на плаж, на върха на щастието е. Simple Smile

# 70
  • София
  • Мнения: 633
в нашата градина са сборни групи, нейните госпожи са отпуска и тя не иска да ходи.Мисля да си я оставя вкъщи, тя е доста палава и сега с бебето ни е малко нанагорно но какво да се прави ще се гледаме  Simple Smile

# 71
  • Мнения: 25
Добре дошла lik и твоята Йоана също!

Благодаря!
...много сладки крачета имате javascript:void(0);
Smile

# 72
  • Мнения: 60
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Кристиян на pufa !

Да ти е жив и здрав и много щастлив!

 bdbaloni

# 73
  • Мнения: 7 821


ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

# 74
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Честит рожден ден на Криси! Да е много умен и весел!

Общи условия

Активация на акаунт