Хайде и набор 2001 - 2

  • 16 761
  • 297
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 175
Здравейте и от нас в новата темичка. Статистиката е страхотна.  Благодаря на М_е_г_и за труда, който вложи, за да събере данните.
Аз мисля да спра Макси от градина от началото на юни. Доколкото знам ще са в сборни групи, а и през лятото е много топло. В къщи ще е по-прохладно и мисля, че за него ще е по-добре.
Какви са плановете ви за лятото?

Иначе за зъби - не виждам никаква промяна. Не му се клатят и май няма скоро да започне да ги сменя. Добре, че няма кариеси. Не ги мие много добре - понякога само с вода. И яде много шоколад.

# 46
  • Мнения: 1 564
На нас още не ни е паднал нито един зъб.
И ние сме така.В градината на едно момченце зъбчето паднало точно на РД и сега и Коко чака да стане на 6г.,за да му падне зъбче. Flutter

# 47
  • Варна
  • Мнения: 6 879
Голям бърборан е и е много, много чувствителен. Дали е ор рачешката зодия?

Напълно е възможно, нашето раче е същото. Simple Smile

# 48
  • Мнения: 3 886
Голям бърборен е и е много, много чувствителен. Дали е ора рачешката зодия?

Напълно е възможно, нашето Рачев е същото. Simple Smile



Не е до зодия Крис е  риби   , проговори   късно но сега не млъква.Но настина за чувствителността надали има   по  чувствително дете от него    Laughing Laughing Laughing Embarassed Rolling Eyes Peace

# 49
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Здравейте и от мен!
Тошко вече стана на 6 години. Точно когато трябваше да духа свещичките, беше супер сърдит и се наложи другите да му помогнат. После му мина.
Скоро няма да му пада зъб, всички си стоят здраво. Иначе и той е много чувствителен (малката не е така). Какво им става на тези мъже  33uu  той е Близнаци.

На градина ще ходи до средата на юни, защото после смятаме да отидем на море. Юли и август градината почива, мама е на работа (сега съм все още в неплатеното майчинство). Децата ще ги гледат бабите и малко татко им (ама пак с помощ от баба). В началото на септември Тошко - предучилищна в градината, а Велина - в 1 група. И мама пак в отпуск (докато свърши).
Та така смятаме, дано всичко да е наред.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 047
Здравейте и от нас.

Йоанна ще ходи на лагер от детската градина от 10 до 20 юни на Китен. После сигурно ще ги пратим със сестра и при баба и дядо в Плевен. В края на юли ще си вземем с татко им отпуска и ще ходим на море.

Тази седмица ще има тържество по случай завършването на трета група в детската градина. Йоанна ще играе пчеличка. Купих от един магазин за карнавални костюми една диадема с пипала, крила и едно нещо  като престилка на черни и оранжеви черти. Умря си от кеф. сега чакаме с вълнение тържеството.

На есен ще сме предучилищна в детската градина.

# 51
  • Мнения: 48 003
здравейте и от нас!моята дъщеря се казва любов и е родена на 30.08.2001 г.
нито едно зъбче не й се клати, за сметка на това само през тази година направихме 4 пломбички Crazy, не разбирам защо така бързо й се развалиха зъбките изведнъж

# 52
  • Мнения: 2 829
здравейте----ами ние правиме планове да отиваме на море след 20 юни --за 2 месеца
нашия батко кара тази година пневмония--за втори път и сме започнали да стягаме багажа baby_neutralдано само котка не ни мине път и се провалят нещата Praynig след това отиваме на планина и при едни приятели на Сандански---няма начин---баткото ни е кекав,,а е и в пубертета---а има и сенна хрема- ooooh!

# 53
  • Мнения: 3 886
Мили мами къде ще празнувате 1 юни????Наближава вече Thinking Thinking

# 54
  • Варна
  • Мнения: 6 879
Ами ние май никъде защото от седмица е с варицела. Много пъпки, особено по главата... не вярвам да се скрият дотогава. Сиси е много нещастна, не от самата болест а от момента - на 30ти им е празника на градината, на 31ви щеше да танцува в летния театър. Цялата група боледуваха, един след друг, Сиси беше предпоследна.
 Дали мога да и мажа пъпките с нещо? По-бързо да оздравеят и да не останат белези, че има някои особено големи...

Мunky- голяма почивка ще направите, завиждам ви! Особено за Сандански и планината.
Само да се скрият пъпките и ние ще открием сезона тук, че закъсняваме в сравнение с други години. Grinning

# 55
  • Мнения: 3 886
Ами ние май никъде защото от седмица е с варицела. Много пъпки, особено по главата... не вярвам да се скрият дотогава. Сиси е много нещастна, не от самата болест а от момента - на 30ти им е празника на градината, на 31ви щеше да танцува в летния театър. Цялата група боледуваха, един след друг, Сиси беше предпоследна.
 Дали мога да и мажа пъпките с нещо? По-бързо да оздравеят и да не останат белези, че има някои особено големи...

Мunky- голяма почивка ще направите, завиждам ви! Особено за Сандански и планината.
Само да се скрият пъпките и ние ще открием сезона тук, че закъсняваме в сравнение с други години. Grinning

Ми питак док дали да не ги мажеш с някакво кремче.Пожелавам ви скорошно оздравяване.Ми  то   не е болка за умирана.Поръчайте си  пица за вкъщи вземи и1 диск и можеш да поканиш няколко дечица от нейната група който също са болни Peace PeaceТака или иначе заедно къпона ще е пълен  bouquet

# 56
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Много е възможно да прескочим този празник, че не издържаме финансово. Един рожден ден на 26 май, втори - на 15 юни, мислим да ходим на море от 20 до 30 юни, а заплатата е само една.

# 57
  • Мнения: 2 829
скорошно оздравяване на детенце!!

# 58
  • София
  • Мнения: 3 611
Здравейте и от нас bye  и на Роско не му се клатят зъбчета,нито имат намерение да му растат постоянните кътници(те кога тръгват newsm78) За 1 юни и ние още се чудиме,най-много да отидем в някой парк да полудува(ако не вали).Иначе той не е на градина от 1м,че му оперираха трета сливица и сигурно до есента ще си стои в къщи.На море имаме планове да ходим в началото на юли(ако останат пари Praynig),но Роско ще ходи сега от 18ти в Турция с нашите и аз си умирам от притеснение,но той е на седмото небе,много е горд че ще ходи в чужбина и има паспорт Laughing Дано само всичко мине добре Praynig

# 59
  • Мнения: 22
Здравейте и от нас. Аз отдавна не съм се включвала и намирам темата за много добра идея.
Виктория е родена на 15.08.2001
Гергана е родена на 16.12.2004, от София.

Ние имаме "най-сетне" 2 паднали зъбчета  и трето, което се клати, но няма да падне скоро. Зъбната Фея идва и у нас (ужасни са тези западни ситорийки!, а ние си хвърляхме зъбчетат на покрива!).

Поздрави, Весислава

Общи условия

Активация на акаунт