ВМ-НВХ Мазно прасенце за фино дупенце-15част

  • 16 050
  • 385
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 897
tanita_ko,

много се радвам, че домочадието е харесало пицата. Знам какво е да ядеш нещо коренно различно от остатъка от семейството и колко е хубаво, когато "признаят" твоята храна  Wink

Аз за 6 дни бях минала на 1000 калории на ден (уж да се изчистя малко), като 500-600 от тях бяха от масло.
И какво - в "+" съм.

Я да си карам на 1200..

# 301
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Тук съм , ама съм болен, грипозен  Tired Щом вчера и работа не отидох, значи работата зле ... Ама днес готвя , щото няма как - дзеровете само 1 вечер ме глезиха. Иначе гледам да ям режимно .

# 302
  • Мнения: 437
Роси, какос е тоз вирус дет та е налазил? Аз днес са усещам отмалял и безапетитен-да не е старт някакъв грипозен, чудя се. newsm78 Може би е умора обаче, която  целогодишно набирам и вече искам почивка,море,плаж,сън,дрън,дринк,джаз,джас-прас! Роси, да са оправяш,чу ли! Другите пипълки как сте,що така няма никой с дни тука?Ай, идвайте през нощта тогава!Туй от мен.

# 303
  • Мнения: 1 280
Ето ме и мен,цикъла свърши,кра4ето е по-добре,ама още ме боли..но днес ще ходя да плувам,най сетне,така,4е пак режимен,пак спортивен,въпреки,4е ще е по-малко натоварването,но докато се оправя така ще е ,с по бавни темпове.Ще се измеря във фитнеса,там и мазнини ,и вси4ко лъсва,и настроението ти пада,като видиш какви си ги свършил..та ще докладвам по-късно.. Hug

# 304
  • Мнения: 2 897
Аз за 6 дни бях минала на 1000 калории на ден (уж да се изчистя малко, в смисъл, че се чувствах задръстена до шията от храна и исках това усещане да отмине), като 500-600 от тях бяха от масло. И какво, не само че не смъкнах, не само, че не задържах, ами съм в "+" (+ 800 гр).

Все се успокоявам - задържала съм вода.. Ама вече и това не ме успокоява. Днес бях 300 гр повече от вчера, а вчера бях 200 гр повече от онзи ден (ходилa бях/съм до 00).

Вече вдигам калориите на 1200-1300. Ама и килата се вдигат.. Хаха..

Реално погледаното, знам, че тези грамове нито се виждат, нито са важни. Ако друг го беше написал щях да се впусна да обяснява как това е вода, и не знам какво си и как може да се кахъри за такива глупости. Ама видиш ли става ли дума за мен си...

Яд ме е, защото преди 2-3 седмици бях стигнала my all time low на кила за последната 1 година и то не за 1 ден, ами за цяла седмица, а сега съм повече и от нормаланата/изходна позиция.

В цифри (при височина 177 см):
- от години до началото на 1ви курс бях 54 кг (Септември 2005)
- до края на 1ви курс бях 64 (Май 2006)
- началото на 2ри курс бях 57 (Септември 2006).
И така до сега. Преди 2-3 седмици бях 56. Сега не само, че не съм 57, ами някъде към 58 вървя. Дрехите не ми стягат (засега). Но ми е гадно да виждам тези числа на кантара. А не мога да се спра да се меря всекидневно.

Eто оплаках се. Ама май не ми пука вече.. Хехе  Laughing..

# 305
  • Мнения: 2 897
Така и така съм се разписала - да кажа и какво ядох тези дни.

Под пилешко бутче имам предвид само горната част (thigh).

Понеделник
- кафе с мляко
- 30 гр масло, 3 яйца
- 30 гр масло, пилешко филе
- пилешко бутче, greeen beans

Вторник
- кафе с мляко
- 30 гр масло, пилешко бутче, green beans
- зелена салата, краставици
- 30 гр масло, 2 пилешки бучета, гъби

Сряда
- кафе с мляко
- 30 гр масло. пиле бутче, моркови
- зелена салата, домати, цвекло
- 15 гр масло
- 30 гр масло, пилешко бутче, 2 яйца

Четвъртък
- кафе с мляко
- 15 гр масло
- 15 гр масло, пилешко бутче, моркови
- 15 гр масло
- 15 гр масло, пилешко бутче, гъби, краставица
- 15 гр масло

Петък
- кафе с мляко
- 15 гр масло
- 30 гр масло, пилешко бутче, гъби
- зелена салата, краставици, домати, маслини, зехтин
- 30 гр масло
- 15 гр масло, 2 яйца

# 306
  • Мнения: 2 897
Като се замисля това какви глупости са.. Нека това ми е проблемът! Тц тц, понякога така се вглъбявам в незначителни неща..

Много усмивки желая на всички!

# 307
  • Мнения: 437
Добро утро,
Дени, май много обичаш масло. Grinning Heart EyesНа мен килограмите ти ми изглеждат ОК ,а щом режимът ти е начин на живот, значи наистина всичко е под контрол.Много усмивки и на теб! Simple Smile Аз вече смуча кафе и ще тръгвам към зала.Още незнам какво точно ще ям днес,но напоследък нямам сериозни издънки.Човек свиква с много неща и това е хубаво, колкото повече време минава,режимът (не само хранителен) изглежда все по-естествен и по-малко се усещат ограниченията.Хайде, доспете си,днес е неделя. Simple Smile Приятен ден на всички. Heart Eyes

# 308
  • Мнения: 1 280
Дени4е,аз като 4ета какво ядеш,зна4и аз прекалявам с храната много...не е ли малко това,което хапваш? /усещаш ли,как ми се иска да се самоуспокоя,4е аз Не хапвам много...? ама май баш си ям... Embarassed

# 309
  • Мнения: 2 897
Пинки,
това, което съм пуснала е наистина сравнително малко - до 1000 калории, защото нали уж се изчиствах и гледах да ям по-малко, бях се задръстила както вче писах.

Ето какво ядох вчера за  много- 1300 калории:
- кафе с мляко
- 38 гр масло, 2 яйца
- свинска пържола, моркови
- 30 гр масло, пилешко филе,  1/2 яйце, зелена салата

На мен калориите ми идват основно от масло. Без маслото, наистина си трябва още доста храна. За този ден то ми е 500 калории, ако не го бях яла можех да ям още доста неща, така че - споко, сигурно не ядеш много.

# 310
  • Мнения: 360
Здравейте, аз вчера правих свободен ден, ама ядох, ядох, много ядох и пак едвам, едвам 1400 калории.
Май, стомахчето се е свило, на очите ми се вижда малко, пък като почна и не мога да си довърша порцията. newsm78
Иначе, процентите са добре М - 58%  Б - 25%  В - 17% . И това само полезна храна, пиле, риба, краставичка, зехтин, сирене и орехи.
А бе, колкото , толкова, днес пак намалям калориите, пък ще видим. Grinning Grinning Grinning
Нещо , обаче ми писна да ям месо, временно ще мина на млечни със зеленчуци и ядки, да си почина. Thinking
Не гледам кантара, но си меря обиколките, така, че ще дам разлики около 30.05 , гледам да не се вманиачавам и се меря на 15 дни.

# 311
  • Мнения: 1 584
Дени, а ти как го ядеш това масло newsm78

Аз сега ще засядам на обяд - домати, краставички и печено сиренце Simple Smile

Хмм днес се сетих, защо преди издържах само 10 дена на тоя режим - тумбака ми стана на камък  Sad и сега пак така  Sad Тук закусвах преди с кисело мляко и едни странни трици от някакъв корен - личната доФторка ми ги "предписа" именно за такива проблеми. Викат му земен бадем, защото миришело на бадем ама си било корен. Трябва пак да си ги взема Simple Smile

# 312
  • Мнения: 2 897
Майра,

пакетчето от 250 гр режа на 16 равни части по 15 гр. Ако го ям с яйца или месо го ползвам за гарнитура - слагам го отстрани в чинияа и си бодвам с всяка хапна яйце/месо и хапка масло. На мен така ми е вкусно. Пнякога директно си вземам едно 15 грамово парче и си го ям като бонбон.

За WC:

- прием на трици и/или смляно ленено семе (с кисело мляко, в палачинка от яйца, в супа, в салата и т.н.)
- прием на достатъчно зелени зеленчуци (зелена салата, краставици и т.н.)
- завишен прием на зехтин (2-3 супени лъжици със зеленчуците), сметана
- завишен прием на вода
- редовно хранене (3-4-5 пъти на ден)

# 313
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици!  bouquet
Минавам набързо да ви поздравя!
Роси, оздравявай бързо, липсваш ми!
Режимна съм, но нямам сметки. Когато съм си у дома не смятам.

# 314
  • Варна
  • Мнения: 4 818
За добро храносмилане и храноотделяне разчитам на много зелени работи, най-вече спанак.  chef
Последните дни похапвам малко повече млечни и се чувствам подут, сигур от тях ще да е. Нищо, ще оздравея.
Щичета дрънкат, ветровете мрънкат, рони се дъждец, свирука си щурец. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт