Сайт с игрички и хубави награди - 5 серия "ПОЛУЧИЛИ НАГРАДИ" :))

  • 9 644
  • 303
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 028
Ми от това,което вдянах е ,че ти дава 10 игри на жабата дето скача,ама след 2 часа ли newsm78Нещо такоз Laughing

# 106
  • Мнения: 7 009
Такаааа Confused

Освен поздравленията...
Alors là, tu m'as vraiment bluffé ! Tu viens de réussir une Quête d’Enfer !! Te voici désormais devant la Porte de l'Antre 2 Mondes... Curieux de savoir ce qu'il se cache derrière ? Joue 10 parties de Ticket Koulapic dans les 2h et découvre ce que l'Enfer te réserve...
Il te reste 120 minutes !


И отдолу една врата дето не ще да се отвори Twisted Evil

Ео, ще може ли още един превод   bouquet

"Ти наистина ме разби (издуха Joy). Успя да изпълниш Адския куест. Ето те вече пред Вратата на Пещерата 2 Свята. Любопитен ли си да знаеш какво се крие зад нея? Изиграй 10 части на билетчетата Кулапик в следващите 2 часа и открий какво крие за теб Адът. Остават ти 120 минути."

Все едно бомба цъка Joy
Давам уроци по френски Mr. Green

# 107
  • Мнения: 6 155
Мерси  Hug Heart Eyes

Е, от къде 10 билетчета да намеря newsm78

# 108
  • Мнения: 1 028
Ъм сигур трябва Макс пак да си купим и да играем на жабата,ба ли го,на мен същото кат на теб ми се случи.

# 109
  • Berlin
  • Мнения: 11 345
и аз съм до там.. ако трябва макспак, няма да мога да го мина това..
вече си изиграх жабата предварително, а хем си мислех, че може да ми трябва после някоя игра. ще пробвам с другия акаунт по-късно. този тикет Кулапик май не е жабата, може би трябва нещо да се падне ли кво ли? някой игра ли вече Grinning

Последна редакция: чт, 10 май 2007, 12:51 от abs

# 110
  • Русе
  • Мнения: 271
като минах това с морковите и играх на самолетите,даде ми 0,18 бъбс Shocked на първо ниво
да не е това изненадата, че дава повече точки newsm78

# 111
  • Мнения: 295
МОЛЯ И АЗ ЗА ПРЕВОД!!!

Bravo !

Tu viens d’activer une Quête d’Enfer ! Diabolo a décidé de te confier une mission de la plus haute importance : Aide-le à construire son antre… Tu pourras ainsi percer le mystère de ce chantier des plus diaboliques… Découvre vite ce que notre mascotte te réserve…

Bonne Chance !

L'Equipe de Prizee

# 112
# 113
  • Berlin
  • Мнения: 11 345
сега се пуснах с 2ри акаунт, ама не ми даде тоя куест.

# 114
  • Мнения: 7 009
Аз на нито един от акаунтите я нямам, но те са ми мънички, нА 16, 4 И 3 ДНИ

# 115
  • Мнения: 6 155
След като не успях да изиграя 10 билетчета newsm78 и вратата не се отвори. Излезе този надпис:

Mon antre n'a désormais plus de secret pour toi... enfin presque !
Mais je ne t'en dirais pas plus pour le moment...
Encore quelques finitions, et d'ici 1440 minutes tout sera prêt... Prépare toi à une surprise


 newsm78

# 116
  • Мнения: 7 009
След като не успях да изиграя 10 билетчета newsm78 и вратата не се отвори. Излезе този надпис:

Mon antre n'a désormais plus de secret pour toi... enfin presque !
Mais je ne t'en dirais pas plus pour le moment...
Encore quelques finitions, et d'ici 1440 minutes tout sera prêt... Prépare toi à une surprise


 newsm78
А, не, не е истина, егати тормоза Joy

Моята пещера вече няма тайни за теб...почти!
Но няма да ти кажа нищо за момента.
Още няколко довършителни работи и след 1440 минути всичко ще е готово. Приготви се за изненада Joy
Ще умра от смях, егато хващането за канарчета е тва Joy

Последна редакция: чт, 10 май 2007, 14:21 от Еовин

# 117
  • Мнения: 6 155
Ео, златна си  bouquet

Тия верно са баси гаднярите Twisted Evil Загубих си половината ден, за да видя кво толкова ще стане #Cussing out
Утре сигурно ще има "Поздравления! Изчакай още 1 444 000000 мин. и ще видиш кво ще ти кажа тогава"  hahaha

На още два акаунта ми даде да играя това.


Опс, не мога да вляза в сайта. Излиза

Une erreur d'exécution vient de se produire. Veuillez renouveler votre tentative ultérieurement
Sql_query : id cluster introuvable


Да не са ме баннали?  Joy

# 118
  • Мнения: 7 009
Не,дава грешка в базата данни и казва да пробваш по-късно.

# 119
  • Мнения: 1 028
Тез шибалници май докат някой не зареди Макспак няма да напишат друго,баси прошляците...

Общи условия

Активация на акаунт