Сайт с игрички и хубави награди - 5 серия "ПОЛУЧИЛИ НАГРАДИ" :))

  • 9 636
  • 303
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 008
Уха, много полезно за такива като мен, дето само първото ниво минават Joy Ама никак не ми се иска да съм чийтър, обаче за лаптопа на всичко съм готовА Crazy Някой да измисли и за жабата, моля Laughing
Отивам да се запиша в тоя форум Grinning

# 46
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Нищо не спечелих  Rolling Eyes другият път  Money

# 47
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Абе тази игра вече се ебава бахти #Cussing out
Снощи ми бяха 11.99 буби, сега отварям са ми 11.69 #Cussing out #Cussing out #Cussing out На нищо не съм ги харчила бахти и точно това си мислех че за 1 не ми достигат за 12. бахти подигравката #Cussing out

# 48
  • Мнения: 1 942
Хм MimSss  newsm78 Не ми се е случвало.

Защо не погледнеш в "YOUR ACCAUNT" там имаш "Histori of your Winnings/Exp."

там ти показва какви игри си играла и колко си печелила или губила?

# 49
  • Мнения: 134
Нищо не спечелих  Rolling Eyes другият път  Money

и аз не спечелих  Crossing Arms, а купих 7 билета за заека #Cussing out

# 50
  • Петрич
  • Мнения: 321
И аз се включвам в зарибените.Регистрирах се днес  като VERONIKA 8210.Имам вече 0,46 буби.Може ли още днес да си направя друг акаунт, или да изчакам?

Последна редакция: вт, 08 май 2007, 15:59 от vera i

# 51
  • Мнения: 7 008
Направи си, но после ще трябва да сложиш 2 различни пощенски адреса. Пиши себе си като рефер.
Па и аз кога почнах да играя, кога съвети раздавам Joy

# 52
  • Мнения: 1 959
Може ли някой да ми обясни на този сайт YACADO на първата игра влязох в една къща и там едно човече с женски дрехи и ми дава да избера някакви неща натисках аз ама нищо не се получава и не мога да изляза от къщата захецнах значи.Ако някой е минал това нива може ли да ми каже къде да натисна за да изляза от там.Предварително благодаря. Peace

# 53
  • до морето
  • Мнения: 208
Излиза се от там от където си влязъл или по точно долната стена някъде по-средата.От тази жена се купуват - сърчице(Живот),звездички за стреляне(стреля се с Ctrl) и  нещо което още не съм разгадала.Но ми се струва ,че първо ниво имаше още една къщичка която си пропуснал.Твоят човек може да ходи на всички посоки освен на тези които са със зелена лента и трябва да обира сърчицата и монетите.Егати обяснението ,но дано съм ти помогнала.

Ей ,да ви кажа ,че довечера играя на 12-то ниво на блазинга.Стискайте палци.
А снощи за жалост умрях на 16-то на градинският заек.Много ме е яд ,че не можах да накарам програмката която SoulRipper даде, да тръгне.С нея може би щях да го мина.

# 54
  • Мнения: 1 775
Момичета, бързам да се похваля - току що, и на трите ми акаунта ми даде по 5 bubz  Money на sweeties - от третия, втория и първия път съответно на различните акаунти. Да видим дали сега ще спечеля нещо от билетчетата за изтриване.



 Weary Няма повече билетчета за днес, а аз такъв мерак да имах.

# 55
  • Мнения: 7 008
Леллеее, от скука си направих 3 акаунт и за първи път минах първото ниво на жабата. Ахахахахахахаахаха Joy Второто, разбира се, не успях Twisted Evil

# 56
  • Мнения: 1 959
Излиза се от там от където си влязъл или по точно долната стена някъде по-средата.От тази жена се купуват - сърчице(Живот),звездички за стреляне(стреля се с Ctrl) и  нещо което още не съм разгадала.Но ми се струва ,че първо ниво имаше още една къщичка която си пропуснал.Твоят човек може да ходи на всички посоки освен на тези които са със зелена лента и трябва да обира сърчицата и монетите.Егати обяснението ,но дано съм ти помогнала
Пробвах натисках къде ли не обаче не ми дава нищо и когато натискам да се изтрие пак се показва и накрая исктрих играта дано утре почна от същото ниво и няма да влизам в тази къща Peace

# 57
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Туй YACADO има ли го и на английски  newsm78

# 58
  • Мнения: 985
Нищо не спечелих  Rolling Eyes другият път  Money

и аз не спечелих  Crossing Arms, а купих 7 билета за заека #Cussing out
А аз кво да ви кажа?За първи път ми пусна 0,16 буби на тоя заек и то на 2РО НИВО и заради тая пограма докато я схвана ми свърши времето #Cussing out.А накрая като погледнах нивото е било супер лесно #Cussing out.Направо ще се изям... smile3515 smile3511

# 59
  • Мнения: 1 959
Туй YACADO има ли го и на английски  newsm78
За жалост го няма и аз затова разпитвам по опитните и тези които разбират Френския Peace

Общи условия

Активация на акаунт