Сайт с игрички и хубави награди - 5 серия "ПОЛУЧИЛИ НАГРАДИ" :))

  • 9 611
  • 303
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 001
казвайте, ще превеждам Grinning

# 61
  • до морето
  • Мнения: 208
Излиза се от там от където си влязъл или по точно долната стена някъде по-средата.От тази жена се купуват - сърчице(Живот),звездички за стреляне(стреля се с Ctrl) и  нещо което още не съм разгадала.Но ми се струва ,че първо ниво имаше още една къщичка която си пропуснал.Твоят човек може да ходи на всички посоки освен на тези които са със зелена лента и трябва да обира сърчицата и монетите.Егати обяснението ,но дано съм ти помогнала
Пробвах натисках къде ли не обаче не ми дава нищо и когато натискам да се изтрие пак се показва и накрая исктрих играта дано утре почна от същото ниво и няма да влизам в тази къща Peace
Искаш да излезеш от диалога с жената ли?Ако е така, мисля ,че горе в десният ъгъл имаше хиксче за изход.Иначе от самата къща се излиза от там от където ти се е намирало човечето при самото влизане.

# 62
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Royzi какво стана с 12-ниво? #Crazy #Crazy #Crazy
Как стигна до там, аз не мога да мина  едва 6-то. Незнам тъпата мишка ли ми прави проблем, но постоянно падам  ooooh!

# 63
  • София
  • Мнения: 2 923
Роузи пълна ти е кутията Wink
Ето ми въпроса
Играя на Прайза в момента на Макс пакса , на къртицата. Пуснах я да лети нагоре, лети много бавно, но измина вече 1124 и не спира newsm78 Случвало ли ти се е , какво да правя newsm78
  bouquet

# 64
  • до морето
  • Мнения: 208
Стигала съм до 2220 м някъде ,но с моя помощ .Щом лети сама оставия трябва да падне.
Royzi какво стана с 12-ниво? #Crazy #Crazy #Crazy
Как стигна до там, аз не мога да мина  едва 6-то. Незнам тъпата мишка ли ми прави проблем, но постоянно падам  ooooh!
Аз стигнах ,но умрях Cry и то най-просташки защото тръгнах ,а не скочих.

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 02:17 от Royzi

# 65
  • Мнения: X
В misteuro.org може да се получи макспак, сравнително лесно, мисля. Цената му там е 2 евро. Играя от вчера и съм натрупала 0.44 евроцента. Ако смятам правилно, за 10тина дена, максимум 20 може да се спечели. А и игрите са по-забавни от тези на Якаду и Финд-Жьо. Моля ако се регистрирате, пишете ме за реферал с Jasra. Molto Grazie!

# 66
  • Мнения: 1 028
Jasra писах те за реферал в тоз сайт,изиграх си игрите ,ама само 11 евроцента ми даде,тука дали има нещо такова като в Прайзи,на 3-ия ден или на ням кой си да ти даде нещо аванта,гледам тука платените игри отдолу много скъпи бре,то май по 0,50 цента няма newsm78

# 67
  • Мнения: X
Идея нямам, играя от вчера..

# 68
  • Мнения: 985
Аз там играя от 2 дена и имам 56 цента.Значи ако продължавам в същия дух скоро ще изкарам за макс пака.Я ми кажете вие разбрахте ли тази игра със Йоги дето изкачва планината?Нищо не разбирам от тъпата игра и все губя.Какъв е смисълът й??? newsm78

# 69
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Човечето му казваш 1 цифра и то тръгва - по пътя и то си намисля една, която събира с твоята и прави толкова крачки ... аз все му казвам 1, а то си намисля 30-40 и пада в пропастта, тази игра няма минаване, но и в сайта макспака е на лотариен принцип  Shocked

# 70
  • Berlin
  • Мнения: 11 306
не говоря грамче френски Simple Smile има сайтове за макспак на английски ? newsm78 от тези с игричките де.

# 71
  • Мнения: 985
Човечето му казваш 1 цифра и то тръгва - по пътя и то си намисля една, която събира с твоята и прави толкова крачки ... аз все му казвам 1, а то си намисля 30-40 и пада в пропастта, тази игра няма минаване, но и в сайта макспака е на лотариен принцип  Shocked
Как на лотариен? newsm78Пак томболи ли? newsm78Е то ако е тъй значи няма смисъл да играя като се знам какъв съм карък със сигурност няма аз да го спечеля#Cussing out.

# 72
  • до морето
  • Мнения: 208
На някои друг да му изписва "DEBUG0TEST DEBUG " при влизане в някои акаунт?И какво може да означава това?Изписва ми го най-отгове при влизането на всички акаунти.Дали ще ме трият скоро ?

# 73
  • Мнения: 197
Да,и на мен ми го изписа току-що в горния ляв ъгъл.Не му обърнах внимание и си се зареди.Незнам какво значи.Не искам да ме трият  Sad

# 74
  • Мнения: 1 959
Да и на мен това ми излезе на всички акаунти

Общи условия

Активация на акаунт