Спамо- чат темичка- 7.5- 13.5

  • 35 313
  • 2 582
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 1 400
Хапя, какво стана с теби бре, душааа?  Shocked

# 931
  • Мнения: 10 752


Я като едни видни корифейчета ми казувайте - за литъл блек дрес (не бляк, Цомбе Wink) сандал или чехъл или патък,а? И чорап ще има Flutter, с тантела Flutter...
Е покажи дреса де.....иначе как да ти кажа newsm78
Може би сандал, с връзки до колената......ама мен не ме слушай, щото щ`и кажа нещо, дет да изглеждаш по-мръснишки.....нали ми е "професионално изкривяване" Mr. Green

# 932
  • Мнения: 10 752
Кат дода да те отхапя ше видиш ти....що цивриш ма.

# 933
  • Мнения: 505
Моятя приятелка е родила току що  Hug момченце 3.500 ! Да и е живо и здраво  Hug Много се радвам и поревах малко.  Blush

# 934
  • Мнения: 505
Щастлива съм  Party Рива от радост  Hug

# 935
  • Мнения: 10 752
Моятя приятелка е родила току що  Hug момченце 3.500 ! Да и е живо и здраво  Hug Много се радвам и поревах малко.  Blush
Супер....ехаааааа.страхотна новина..... newsm44 newsm44 newsm44
Да й е живо и здраво, и много палаво Hug

Това значи ли, че ще идваш къмто нашия вилает Wink

# 936
  • Мнения: 10 752
Щастлива съм  Party Рива от радост  Hug
Можеш ли да повярваш, че аз като чуя такива новини и рева.
Много съм чуствителна и от най-малкото нещо надувам гайдата.

# 937
  • Мнения: 530
  bouquetДа живо и здраво бебчето  bouquet
Коте дай я да я видим тая рокля де  Whistling

# 938
  • Мнения: 15 619
Как сте, сладурани???????
Наобикалям ви за малко....
Много здраве от мен...

# 939
  • Мнения: 670
О, Луно, и сладури има, добре сме де..

# 940
  • Мнения: 1 400
Честито бебенце Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Лелеее...разревах се Cry.
Дано всеки ден има такиви хубави новини Peace
Ето я моята дрес: Twisted Evil
Майтап бее Laughing. По-скоро е нещо таквоз , но е по къса (малко) и не е с презрамки, а с превратник Mr. Green
На таз патъците не ми харесват Crossing Arms

# 941
  • Мнения: 2 891
Ooo, Луне, как си? Не минаваш често вече  Sad

Здравейте момичета. Сашо е болен. Буха като полудял и съм в къщи до края на седмицата. На всичкото отгоре ми се развали ТВ-то и сега се чудя, къде да го пратя на ремонт  newsm78

# 942
  • Мнения: 1 400
.......сега се чудя, къде да го пратя на ремонт  newsm78
Сашето ще се оправи, а тв-то на сервиз за тв-та Hug Hug Hug

# 943
  • Мнения: 505
Бомбе, и аз съм от ревливите, особено това бебче как го чаках. Дори снощи се чухме с моята приятелка, че вече нямах търпение.  Hug Сега ще изчакам малко време да мине, и ще се тропна у Софето  Peace

# 944
  • Мнения: 2 891
за сервиза е ясно, ама в кой, там е проблема. Вече не е в гаранция и мога да го занеса навсякъде. Въпосът е пак ли при К&К или някоя от вас ще ме посъветва друго Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт