Колежката ми извъртя адски мръсен номер

  • 6 038
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 734
Да, може би аз съм си виновна. Ангажимента и беше просто да завърти един телефон и да прати един мейл...Така че какво и аз се правя на наивна, естествено че го е направила умишлено ама пустото ми доверие беше време да ме прецака
Ще ме измести друг път, да си скъса гъза пак само праха ще ми диша

# 16
  • Мнения: 1 072

Никой не е длъжен да ти върши работата.


Безпощадна, както винаги.  Wink

Kasidy, предполагам, че ти е много кофти.  Confused Виждам и че вече са ти казали кой крив, кой прав.........  Но има и повод за радост. Ако колежката те бе издънила така, че вместо глоба ти навлече уволнение........ Така поне ще знаеш, кой ти е враг. Приеми го като услуга от нейна страна.   Сигурно ти е трудно в момента. Ако има нещо, можеш да разчиташ на помощта ми.  Hug

# 17
  • Мнения: 4 734
Спестила съм много подробности, с които не е нужно да задръствам темата. Ангажимента, касаеше целия офис да не кажа цялата фирма, просто имам чувството че на лотариен принцип метнаха задачата на мен. А тая ... ще си спестя епитетите. Прочетох точно това, което очаквах между другото. Благодаря.

# 18
  • Мнения: 1 095
Покажи и отношението си и вече не се доверявай на никой.
Знаеш ли я приказката "на вълка му е дебел врата,понеже си върши работата сам".
Съжалявам,че така те е прецакала!

# 19
  • Мнения: 4 734
Между другото явно има справедливост. Току що пристига от централния офис задачка-закачка, не е поименна но е изцяло и само в нейните правомощия. Нея я няма в офиса, няма и да я има, а трябва да се свърши до довечера. Мога да я свърша, но няма да го направя!

# 20
  • Мнения: 2 495
Случвало ми се и на мен, за съжаление Rolling EyesПросто следващия път, недей да й вършиш услуга Peace

# 21
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
А няма ли вариант колежката ти да се е опитала да свърши работата но да не е успяла? И понеже тя е имала нужните връзки да свърши работата а се е издънила й е било неудобно да си признае.  Може би до последно се е надявала да свърши работата. Или пък не е смятала че ще ви глобят ако не успеете.

# 22
  • Мнения: 1 095
Ха така Simple Smile) Имало Господ значи Simple Smile))
Да видим сега как ще я нареди  Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 4 734
Не, категорично. Три дни поред и обяснявах че съм и пратила моя дял в пощата и тя три дни ми обясняваше, че не си е влязла в пощата все още нареждайки пъзел, докато и говоря.

# 24
  • София
  • Мнения: 900
Между другото явно има справедливост. Току що пристига от централния офис задачка-закачка, не е поименна но е изцяло и само в нейните правомощия. Нея я няма в офиса, няма и да я има, а трябва да се свърши до довечера. Мога да я свърша, но няма да го направя!

Имаш основание да си ядосана,
но не чувствай обидена или предадена  Hug

За жалост,
ходим на работа, за да работим, а не да се харесваме  Mr. Green
Въпреки, че аз наемам хора, с които мога да седна на една маса  Wink
Но доста поработих за тези права  Mr. Green

Гаден номер, директно към теб насочен!!!


На твое място, АЗ бих свършила работата и не защото тя е жалка,
а защото ТИ си отговорен човек!!!

Едно време, а и сега  Wink, всички се изумяваха от един мой израз

"Аз съм по-добра, защото съм НАЙ-ДОБРАТА, а не защото другите са некомпетентни!"

Зная, че не ме обичат, но съм на ясно,
че абсолютно всички ме уважават като специалист!!!


Кас,
НАИСТИНА НЕ СЕ ЯДОСВАЙ - не си струва!!!!
 Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 4 734
 Чета Мина и взех да се чудя как точно е редно да постъпя в тази ситуация...К...ската като нея или разумно. Много ми е озлобено в момента и направо не знам

# 26
  • Мнения: 1 072
Чета Мина и взех да се чудя как точно е редно да постъпя в тази ситуация...К...ската като нея или разумно. Много ми е озлобено в момента и направо незнам

От решението ти зависи що за човек си. Не е задължително обаче  да бъдеш болезнено благородна  Twisted Evil

На мен ми предстои да си избирам помощничка. Очаквам проблеми от подобен род.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз бих  свършила задачата . Постъпи човешки и я остави да се самоизмъчва после

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Аз бих  свършила задачата . Постъпи човешки и я остави да се самоизмъчва после
Не само. Така се вижда кой е надежден и кой - не.

# 29
  • Мнения: 1 095
Чета Мина и взех да се чудя как точно е редно да постъпя в тази ситуация...К...ската като нея или разумно. Много ми е озлобено в момента и направо не знам

Щом не ти влиза в задълженията, остави я сама да се оправя! Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт