🌹Афра Сарачоглу🐑Мерт Рамазан Демир🤍АфРам🤍Тема 18🧿

  • 28 505
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 6 564
Благодаря, Ени и аз много харесвам това интервю на Мерт, с това изречение тогава описа много добре как се случват нещата Simple Smile

По-късно ще напиша интересни неща от стаята на Сема снощи, само тези по работа. Ще сложа в скрит текст налудничавата й теория за личните отношения. Ако ви е направило впечатление, от доста време не качвам какво пише, защото.... ами то е смешно и обижда много Афра. Просто ще се опитам малко по-късно да го формулирам, ще е с чувство за хумор, че то друг начин няма да се представи Simple Smile

# 706
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 320
Рени ,мерси за превода Kissing Heart
Не мога да я схвана нещо концепцията на това дигитално списание ,но пък Мерт изглежда супер така че останалото не е чак толкова важно. Simple Smile Ааааа и освен  концепцията не разбирам и розата на мъжка връхна дреха за какво е Thinking  Не ги схващам  явно  тия модни работи,но Мерт е добре така че другото ще го преглътна Simple Smile
Ени, съгласна съм  с теб. Сигурно и хората писали тази концепция, не я разбират напълно. Има един лаф в нашата фирма - bullshit generator. Та и тези така... Навързали някакви слова, колкото да запълнят страниците, защото списанието си е скъпичко 😃

Самият Мерт изглежда добре, но пак казвам - тези цветове ми навяват други мисли, не за безвремие и идеална хармония с бялото Joy

# 707
  • Мнения: 2 587
Здравейте, момичета,
Хубава събота пожелавам!
Малко ИИ


# 708
  • София
  • Мнения: 6 564
Слагам в скрит текст сценария на Сема, може и Шнура да го е писал, в негов стил е. Предупреждавам, че са големи измишльотини и глупости, на които не мисля, че някой вярва, аз я следя, все едно следя дизи. Това го има и в нейни туитове през последния месец

Скрит текст:
Афра и Мерт са се разделили около 20-ти май. Афра е била бясна и на инат е хванала Пешо и го завлачила при Сезер в Мадрид. Горкият Сезер е бил използван. През цялото време Афра е звъняла на Мерт, дали й е вдигал, не стана ясно. Прибрала се е, продължила да му звъни, не била удовлетворена, извикала Пешо и журналята да ги снимат в Бебек.
Пуснала сама слуха за тази от Манифест, за да покаже на Мерт как се пускат слухове. А иначе се скарала с Мерт, заради Копенхаген, там й направили капан и Едже вдигнала патардията, а то не било вярно.Излъгали Афра, че е по работа, то не било така. После се сдобрили за малко и се скарали пак.
Общо взето Афра в момента не е с всичкия си, инати се, скарала се е с приятелите си, те я съветвали, тя никой не слушала и затъвала все повече.

Това е дотук, засега Joy


В интерес на истината има туркини, които й вярват, от толкова гледане тв сериали, това е положението.

По-късно ще напиша и за работата Simple Smile

# 709
  • Мнения: 1 490
Слагам в скрит текст сценария на Сема, може и Шнура да го е писал, в негов стил е. Предупреждавам, че са големи измишльотини и глупости, на които не мисля, че някой вярва, аз я следя, все едно следя дизи. Това го има и в нейни туитове през последния месец

Скрит текст:
Афра и Мерт са се разделили около 20-ти май. Афра е била бясна и на инат е хванала Пешо и го завлачила при Сезер в Мадрид. Горкият Сезер е бил използван. През цялото време Афра е звъняла на Мерт, дали й е вдигал, не стана ясно. Прибрала се е, продължила да му звъни, не била удовлетворена, извикала Пешо и журналята да ги снимат в Бебек.
Пуснала сама слуха за тази от Манифест, за да покаже на Мерт как се пускат слухове. А иначе се скарала с Мерт, заради Копенхаген, там й направили капан и Едже вдигнала патардията, а то не било вярно.Излъгали Афра, че е по работа, то не било така. После се сдобрили за малко и се скарали пак.
Общо взето Афра в момента не е с всичкия си, инати се, скарала се е с приятелите си, те я съветвали, тя никой не слушала и затъвала все повече.

Това е дотук, засега Joy


В интерес на истината има туркини, които й вярват, от толкова гледане тв сериали, това е положението.

По-късно ще напиша и за работата Simple Smile

Аз на тази Сема вече не и вярвам изобщо, още от отдавна. Това даже по-скоро прилича на сценарий на Онур Акай. А и не вярвам Афра да направи чак такова нещо , феновете на Афра измислиха това за Хилал 😂

# 710
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 320
И по-лош сценарий можеше да извади Сема. На този поне туркините ще клъвнат Joy

Глупости са това, разбира се. И на една буква на Сема не вярвам, докато не видя доказателства. И понеже тя няма как да ги предостави, значи и никога няма да повярвам.

# 711
  • Мнения: 2 587
Мале, това наистина е като сценарий от някой филм. Нали сега са на мода токсичните връзки. Та и нашите по модата Grinning
Мерт е разболял Афра от любов. Тя милата се инати и си го иска. Никой и нищо не слуша.
Хайде Шнура да напише щастлив край и да вземе да й върне на Афра Мерт Simple Smile
Защо Сема се излага така. И как хората й вярват. Тя с Афра ли е била,че да знае кога и колко пъти е звъняла на Мерт. Явно живее с тях или какво Joy Пълни глупости


# 712
  • София
  • Мнения: 6 564
Кой е разправял, че е имало 2000 човека в стаята на Сема, между 220 и 250 се движеха



За проектите - Мерт иска дигитален, има преговори, нищо сигурно. И двамата преговарят с ОГМ за различни проекти. Общ са отказали, засега.
За реклами няма информация.

# 713
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 320
Ахахаха, ама вярно - кой се е изказал така неподготвен 🤦

# 714
  • София
  • Мнения: 6 564
Аз видях сутринта една снимка, пусната от фалшив акаунт, но явно за да стигне до Сема много хора са повярвали.

Днес очаквам през фалшиви мертови акаунти да излезе откъде е снимката на Пешо, ако го направят отивам да пускам тото Joy

# 715
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 320
Днес очаквам през фалшиви мертови акаунти да излезе откъде е снимката на Пешо, ако го направят отивам да пускам тото Joy
Понеже никой от нормалните акаунти не си направи труда, сами ще пуснат инфото вече, иначе какво ще се коментира... Стаята на Сема и нейните измишльотини ли? JoyJoyJoy

# 716
  • Мнения: 9 495
Привет момичета Hug   Hug  Hug
Мистери ,мерси за инфото  Kissing Heart  Днес сутринта ги прочетох ,че се вълнуват из Х  ,но не разбрах от къде е започнала драмата. Слава богу нямаше нужда да се ровя ,защото ти много добре си ни описала къде е проблема . Simple Smile
Тая Сема  се е бъгнала от жегата май,май Simple Smile Сигурно гледа младежки сериали по платформите и после си пише сценарии с главни герои Афра и Мерт.За съжаление и тя и Онур Акай и Билял и другите от техния тип така и не разбраха ,че сериала свърши миналата година и това сега е действителността и никой няма право толкова лично да влиза в пространството на който и да било и да му изтипосва личния живот на показ.Сема в качеството на кой ни запознава с толкова лични неща свързани с Афра и Мерт. Thinking Като толкова много има напъни да говори за лични работи да си разказва за себе си  например.Ноооооооо кой ли ще се заинтересува и затова е най-лесно да хванеш едни от най-известните имена от турския дизи и филмов свят и ей ти на веднага се накачват разни любопитни да чуят за уж големите истини от личните им животи. Angry  
И  после защо всеки си пише каквото му падне и вика  ,че  от някъде го бил чул. Angry  Докато за такива като Сема ,Онур А и тая така наречена журналистка Едже не им бъде потърсена сметка за твърденията без доказателства  така ще продължават да бъдат нещата.
Но както и да е тая работа няма оправия просто всеки трябва да си прецени на кое да вярва и на  кое не.
И понеже стана доста негативно и тежко малко красота за оправяне на вкуса и настроението. Simple Smile



# 717
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 320
A сега де, къде е била Афра? Къде е пръскала светлина?

# 718
  • София
  • Мнения: 6 564
Ето ги другите откачалки, телевизията, в която работи Едже. Афра била на Егейско море. Тя поне да не го беше написала на дъмпа 🤦‍♀️

# 719
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 320
Това нали е на Еджето телевизията? Те там и да четат не могат Joy После що не им вярвам. Продадат ли се и започнат да служат на някого, дори и хора като Сема става шутове...

Общи условия

Активация на акаунт