🌹Афра Сарачоглу🐑Мерт Рамазан Демир🤍АфРам🤍Тема 18🧿

  • 28 600
  • 736
  •   3
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 6 567
Това нали е на Еджето телевизията? Те там и да четат не могат Joy После що не им вярвам. Продадат ли се и започнат да служат на някого, дори и хора като Сема става шутове...

Дано поне на Сема да са платили добре, за тая Едже ми е все тая.

# 721
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 322
Така де, на син тур е била, няма значение в кое море 😂



Изтрещяха феновете, много е зле 😂😂😂

Последна редакция: сб, 27 юни 2026, 16:08 от Reni 🧿

# 722
  • Мнения: 9 495
Тия хора верно съвсем са изтрещели Simple Smile   Simple Smile   Simple Smile
Там дето е Тиренско там е и Егейско море  Simple Smile   Simple Smile   Simple Smile  май наистина е важно да е синьо пък къде е няма значение  Simple Smile   Simple Smile   Simple Smile
Момичето ясно и точно написа Капри те на Егейско море пак я пратиха .Ама Афито поне на Сицилия да беше отишла ,че горе долу там  някак си да се снадят нещата  Simple Smile   Simple Smile   Simple Smile

# 723
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 322
Това да е проблемът, името на морето 😄

# 724
  • Мнения: 7 761
Здравейте, момичета!😊

Рени, благодаря за превода!🌹🌹🌹Видях, че е пренесен и на друго място, защото професионално направения превод винаги се оценява и търси!👏

За глупостите на Сема ще кажа, че Афра и Мерт отдавна се продадоха за пари, че Сема и Ураз ли няма. 😂

# 725
  • София
  • Мнения: 6 567
Почти познах, акаунтът е фалшив, африн, от най-отвртатителните, създаден през април тази година, позициониран в Африка.....

https://x.com/ivasomasso3/status/2070863075973161290

Ресторантът е в Позитано, снимката е от този месец.

# 726
  • Мнения: 5 183
Хелоу прекрасни момичета! 😘
От любопитство реших да надникна отново в “Мамата” след доста време. И какво да видя? Старата песен на нов глас. 🤣
Честно казано, останах с усещането, че нищо не се е променило. Все така има хора, които приемат чуждото мнение като лична обида и сякаш са убедени, че всеки е длъжен да мисли като тях. Ако не си на тяхното мнение – започват иронията, нападките и излишните заяждания.
Днес просто надникнах от чисто любопитство и за няколко минути си припомних защо спрях да чета.
Разбира се, има и свестни хора, които пишат с уважение и желание за нормален разговор. За съжаление обаче, шумът от вечните “всезнайки” и “съдници” често заглушава именно тях.😶 Любопитството ми беше задоволено!😊
Пожелавам на всички повече уважение към чуждото мнение и по-малко да убеждаваме непременно останалите, че само нашата истина е правилната. Светът е достатъчно голям за различни гледни точки. 😊🤍

# 727
  • Мнения: 7 761
Почти познах, акаунтът е фалшив, африн, от най-отвртатителните, създаден през април тази година, позициониран в Африка.....

https://x.com/ivasomasso3/status/2070863075973161290

Ресторантът е в Позитано, снимката е от този месец.

Уви, само с подобни неща могат да предизвикат взаимодействие за Афра напоследък. Да отидат да погледнат взаимодействието и лайковете й от поста за Дефакто, който е свързан с работата й, а после да ги сравнят с поста й от улиците на Мадрид, където ходи гола, както и с последния пост. С това предизвиква интерес Афра в последно време. Видяхме, че с АБИ също не й се получи.

# 728
# 729
  • София
  • Мнения: 6 567
Много е зле положението с рекламите. За последните й два поста съм с особено мнение, че доста се различават лайковете като количество с предишните й. Не съм гледала как е при Мерт.
Новата тема е готова. Като стигнем 50-та страница ще я пусна.

# 730
  • Мнения: 2 587
Наистина не разбирам какво стана с нашите. Явно парите и славата им харесаха. Наистина невинността вече я няма.
Големи хора са,взели са тези решения,да се оправят. Лошото е, че са коментарини много повече с личния си живот отколкото с работата си и кариерата. И това за хора, които постоянно обясняват, че не искат да показват личния си живот.
Ханде също я представят в момента като сама и независима жена. И при нея си е имало циркове. Но поведението е друго. Афра с грубота и голота само ще отблъсне хората, които я харесват. На нейната красота и излъчване такова нагло поведение не отива.
А за Сема,Онур Акай,Едже,Ураз и всички други, какво да кажа. Всички почват уж достоверно,имат вярна информация и после тотално откачат. Дано наистина да си заслужава, където са си продали душите. Парите, които получават да им помогнат.

# 731
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 322


СейФер за добро настроение 😜🧿

# 732
  • Мнения: 2 587
Малко ИИ:


# 733
  • Мнения: 7 761
3 месеца след излизането на ББСО. 😎



И в общата класация

# 734
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 322
Гледат си го хората, Лили 😄 Четох един много интересен туит по повод ББСО, ако го открия, ще го споделя. Не бях гледала на нещата от неговата гледна точка.

Общи условия

Активация на акаунт