🌹Афра Сарачоглу🐑Мерт Рамазан Демир🤍АфРам🤍Тема 18🧿

  • 28 515
  • 736
  •   2
Отговори
# 435
  • Мнения: 7 761
Здравейте, момичета!😊

Според мен Пера се бави, защото ББСО все още е на 1-во място по гледаемост сред сериалите. Хората го гледат и нито лятото, нито световното по футбол им се отразява. Актьорите казаха, че ще излезе месец май, ама от Дисни размислиха.

Да уточня, че Адба е единствената класация, която чисти ботове и то е видно при тези, за които се видя, че си купуват.

# 436
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 321
Лили, все си мисля, можеха да пуснат тийзър поне или някоя снимка. Знам, че от Дисни си правят сметката така, че да има повече гледаемост, но можеха да открехнат малко вратата и да зарадват феновете, да ги закачат с някоя кукичка Grinning

# 437
  • София
  • Мнения: 6 564
Дисни има да пуска 3 сериала и филм. ББСО ще е на първо място докато не излезе друго турско съдържание. За сметка на това е гледан само в Турция.
Аз съм изненадана от слабите резултати в Латинска Америка, предвид, че пролетта Ялъто беше на 1-2-3 място там и то в HBO. Дано поне в Испания има успех.

Дано не снимат повече за Дисни, винаги е била проблемна платформа.
Изобщо положението е без коментар - от между март и юни минахме на септември....

# 438
  • Мнения: 1 490
Добро утро с пожелание за хубав ден 💗☀

# 439
  • Мнения: 2 587
Здравейте, момичета,
Хубав ден пожелавам

# 440
  • София
  • Мнения: 6 564
Айде и Мерт вече има нова, отново според Едже и тв8 JoyJoyJoy

https://x.com/huyde12/status/2067143373274620082

Тази е девойката, без коментар и тук

https://www.instagram.com/hilalyelekci/

# 441
  • Мнения: 1 490
Айде и Мерт вече има нова, отново според Едже и тв8 JoyJoyJoy

https://x.com/huyde12/status/2067143373274620082

Тази е девойката, без коментар и тук

https://www.instagram.com/hilalyelekci/

И как решиха че е точно пък тя, видя ли ли са го с нея, или това е от хората в Туитър

# 442
  • София
  • Мнения: 6 564
Айде и Мерт вече има нова, отново според Едже и тв8 JoyJoyJoy

https://x.com/huyde12/status/2067143373274620082

Тази е девойката, без коментар и тук

https://www.instagram.com/hilalyelekci/

И как решиха че е точно пък тя, видя ли ли са го с нея, или това е от хората в Туитър

Щом го казва Едже, ще има снимки скоро, не се притеснявай. Само не знам как я избраха тази, ще си спестя коментара и впечатлението, което създава.

# 443
  • Мнения: 1 490
Айде и Мерт вече има нова, отново според Едже и тв8 JoyJoyJoy

https://x.com/huyde12/status/2067143373274620082

Тази е девойката, без коментар и тук

https://www.instagram.com/hilalyelekci/

И как решиха че е точно пък тя, видя ли ли са го с нея, или това е от хората в Туитър

Щом го казва Едже, ще има снимки скоро, не се притеснявай. Само не знам как я избраха тази, ще си спестя коментара и впечатлението, което създава.

Оф пак тази патица, не я понасям. На мен тази новата на Мерт ако е вярно разбира се, не ми харесва също, прилича ми на такава която сменя гаджетата постоянно и с която няма да се задържат дълго

Последна редакция: ср, 17 юни 2026, 10:59 от anabeell

# 444
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 321
Сега нещата си дойдоха на мястото. Мустафа ще чака Мерт и новата звезда в Чешме Wink

# 445
  • София
  • Мнения: 6 564
Ох и тук е много смешно. И новата и Мерт по принцип си крият личния живот, ама сега, разбирате ли, Едже знае 😂

Ауу, да Рени, може там, вярно. Само да не се засекат двете двойки 😂

# 446
  • Мнения: 1 490
Ох и тук е много смешно. И новата и Мерт по принцип си крият личния живот, ама сега, разбирате ли, Едже знае 😂

Ауу, да Рени, може там, вярно. Само да не се засекат двете двойки 😂

Как пък все тая разбира всичко, що не го казаха други а точно пък тази руса патица 🤪

# 447
  • София
  • Мнения: 6 564
Ох и тук е много смешно. И новата и Мерт по принцип си крият личния живот, ама сега, разбирате ли, Едже знае 😂

Ауу, да Рени, може там, вярно. Само да не се засекат двете двойки 😂

Как пък все тая разбира всичко, що не го казаха други а точно пък тази руса патица 🤪

Защото тв8 е официалният клюкарник, като видиш и кой е собственикът, много неща си идват на мястото Wink

# 448
  • Мнения: 1 490
Ох и тук е много смешно. И новата и Мерт по принцип си крият личния живот, ама сега, разбирате ли, Едже знае 😂

Ауу, да Рени, може там, вярно. Само да не се засекат двете двойки 😂

Как пък все тая разбира всичко, що не го казаха други а точно пък тази руса патица 🤪

Защото тв8 е официалният клюкарник, като видиш и кой е собственикът, много неща си идват на мястото Wink

Аз вече съм пас, да правят каквото искат и двамата, дано не съжаляват след време

# 449
  • Мнения: 7 761
Шнура откъде ги намери тези лауреати Пешко и тази булка, не мога просто.😂

Общи условия

Активация на акаунт