Мъничко бебоче шава, рита - иска то СЕПТЕМВРИ бързо от корема да излита!

  • 21 354
  • 269
  •   1
Отговори
# 195
  • Бургас
  • Мнения: 145
Добро утро и от мен,
Честита годишнина на Бенич, желая Ви все по-хубави моменти да имате и живота Ви да става все по-сладък, особено от септември нататък!
Добре дошла на Надето77, ще ни е приятно да си при нас.
При мен нищо интересно. Ани щях да казвам за урината вчера ама съм се отнесла. За да си сигурна, че нямаш проблеми най-добре да дадеш стерилна урина, а там резултатите излизат след 48 часа. Защото на тази обикновената урина винаги излиза, че имам бактерии, та стигнах до извода, че май чашите им са мръсни. Щото от началото до сега давах три стерилни урини и винаги са чисти.
Аз искам да попитам нещо. Много харесвам тези двуклирите хладилници, които имат ледогенератор и вода. Някой от вас да има такъв и да ми каже отзиви.
Благодаря, до скоро

# 196
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
dudulanka -ммм да в Курортна  съм Mr. Green
Ти пък как ме разконсперира  Mr. Green
Да не си ми виждала физиономията някъде из коридорите Mr. Green Mr. Green Mr. Green

При Папазова съм ами ти????

Лекси-абе и на мен ми се струва че може да е нещо такова и мойта работа ...нооо за всеки случай ще видим днес .И ако имам бактерии утре ще пусна една стерилна урина да видим кви гъби ще изникнат от посявката и Joy Joy hahaha hahaha hahaha
Днеска сте слаба ракия -хич не сте активни-то ще да е от петъчния ден сигурно hahaha hahaha

# 197
  • Мнения: 5 539
Има ли мами с високо кръвно? Sad Вчера докторът ме сюрпризира с новината, че кръвното ми е високо, а това било опасно за бебето. Сега пия Допегит по 1/2 табл. сутрин и вечер, и трябва да си взема апарат за кръвно, за да си го следя по 2 пъти на ден Rolling Eyes
Всъщност вчера ми беше 120/90, т.е. долната граница е висока. Този резултат май е на границата на нормата. Дано не се вдига повече Praynig

На всичко отгоре онзи ден бях пак при ДЪвидков и така ме претупа, а уж прегледът трябваше да мине за ФМ. Ами той през повечето време показваше как бебето пишкало и учеше асистентката си да разпознава образите на ехографа Twisted Evil
Още преди да ме погледне, ми каза да продължавам да си пия Магнерот и Но-шпа, които ми изписа предния път.
Нито ме е питал как съм, що съм, имам ли контракции... А аз нямам и се чудя защо изобщо трябва да ги пия тези хапчета. При прегледа само препотвърди нещата, които ми беше казал предишния път - пол, липса на разни дефекти и т.н. Абсолютно нищо ново!
Съжалявам, че изобщо се разкарвахме този път.
Накрая сестрата обяви, че прегледът е приключил, и да изчакаме отвън за дисковте.
Казах й, че за мен не е приключил и искам да се консултирам с доктора за някои неща, които ме вълнуват /например за раждането и т.н./
Егати хората, и двамата са толкова студени, никаква загриженост #Crazy
ДЪвидков реши, че ще ме вика всеки месец, т.е. още поне 3 пъти и накрая ще ме свърже с негови колеги от АГ-болница, за да ми предизвикат раждането в средата на 9 месец, като ще ми уговори с тях "финансово-приемливи условия"  Close
Нито ме е питал дали съм склонна всеки месец да се разкарвам до Варна, да плащам по 70 лв. всеки път за ФМ и накрая да раждам предизвикано в болницата, която той ми е избрал. Как пък не! Май ме е взел за кокошката със златните яйца Joy

Излишно е да казвам, че не смятам да го посещавам повече. Не и при това отношение, което показа последния път. И други работи ми направиха впечатление, но засега ще премълча Confused

п.с. правописните грешки в името на допуснати нарочно, за да не излиза при търсене в гугъл. Не желая лицето, за което става въпрос, да ме чете, но мисля, всяка варненска майка се сеща за кой точно гинеколог става въпрос Twisted Evil

# 198
  • София
  • Мнения: 245
Здравейте, мами!
Аз от много хайманосване вчера не можах да се включа. А уж съм на работа  Embarassed
Да ви кажа, много е хубаво да се ходи на училище за бременни, ама така в групичка  Simple Smile Жалко, че не знаехме за leiche да се съберем още повече. Няма нищо, другият четвъртък се надявам да превземем целия салон  Wink
Бенич, честит ви празник, страхотна изненада си направила  Grinning Все така да се обичате и да се изненадвате   bouquet
Наде, добре дошла при нас  Hug
Честито и на всички, които са доволни от прегледите си!
Анири, ти ме застреля с твоя зъболекар... и сега какво да не пия ли зимафлуор  ooooh!
Инче, купи ли подарък? Аз след малко отивам на поредната обиколка и искам или не трябва да се спра на нещо.
Ани, стискам палци резултатите да са добри!
Ани щях да казвам за урината вчера ама съм се отнесла. За да си сигурна, че нямаш проблеми най-добре да дадеш стерилна урина, а там резултатите излизат след 48 часа. Защото на тази обикновената урина винаги излиза, че имам бактерии, та стигнах до извода, че май чашите им са мръсни. Щото от началото до сега давах три стерилни урини и винаги са чисти.
Абсолютно подкрепям  Peace
Чао засега и ако не успея да се включа пак, приятен уикенд на всички!

# 199
  • София
  • Мнения: 1 433
Привет и от мен тумбачета  bouquet  bouquet  bouquet
Аз още се въстановявам от празниците по Гергьовден и затова чак сега се включвам. Joy Joy
Добре дошли на новите мамита, леко бременеене и ще се видим в нееля  bouquet  bouquet
Аз съм днес на ФТ при Марков във Фемина, така че стискайте палци всичко да е наред и бебо най-после да се покаже какъв е. :hahaha smile3534 newsm10
Ей, булките страхотни сте. Много щастие и любов ви желая. txtloves newsm51 Two Hearts
Аз да ви кажа съм омъжена от 4г., но не съм си сменяла личната карта, щото трябва да сменям и студентска книжка, имам и пълномощно на мое име от баща ми, текат разни имотни сделки и въобще не ми се разправя с нашта глупава бюрокрация.  #2gunfire #2gunfire
Така че Катрин е записана в акта за раждане със старата ми фамилия по лична карта. Това е единствения недостатък, но не ми се виси по гишета. newsm78
Иначе да се похваля, че бебо вече ме рита интензивно, преди нали се притеснявах че не го усещам, а то било от предната плацента. Така че сега наваксва. hahaha hahaha
Хей, Бенич, честита годишнина smile3525 newsm51
Видях, че май си в Люлин-3. Ако още си там, аз съм в Люлин-2, дай да си спретнем някоя срещичка да се видим.
Чао от мен засега довечера ще докладвам, ако мога, че свеки ще идва да гледа Катрин докато ме няма.
Мнооооооого целувки от мен и весел ден на всички малки, големи и още по-големи  preggo preggo от мен.  bouquet

# 200
  • Мнения: 141
Здравейте мами!   bouquet
Бенич честита ти годишнина!  loveuuu txtloves newsm76
Добре дошла на новата мама!  bouquet ще ти бъде много приятно с нас  preggo
За кафето пия по едно сутрин , но в последно време много ми се пие кола beer а съм я ограничила максимално преди пиех всеки ден.  Flutter
За зимафлора аз продължавам да пия, до когато ги забравя.  newsm78
Лекси за хладилника и аз много ги харесвам тези и до края на месеца ще си  купуваме , но и аз незнам нищо съществено но ми харесва и имам място за него това ми е достатъчно  smile3521
Лек и усмихнат ден желая на всички  newsm62  bigdance2 newsm10

# 201
  • София
  • Мнения: 320
Здравейте, момичета!  Hug

Добре дошла на новата мама, леко бременеене в нашата компанийка.   bouquet

Бенич, честита ви годишнина, да се обичате и разбирате още мнооого години занапред!  Heart Eyes

И аз изобщо не пия зимафлуор, моята зъболекарка също не го препоръчва, не е пила и не е давала флуор на детето си. Препоръча ми повече сирене и по една лъжица смлени сурови ядки (бадеми, лешници, сусам) за набавяне на калций.

# 202
  • Мнения: 317
Благодаря на всички за топлия прием!
Относно зимафлуора, доколкото си спомням, тенденцията е повечето зъболекари да го препоръчват, а повечето лекари да го отричат (поне за децата)... Аз лично не съм пила и не съм давала по тази причина.

# 203
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Анири, ти ме застреля с твоя зъболекар... и сега какво да не пия ли зимафлуор  ooooh!

Знам ли и аз... Ти сама ще си решиш, разбира се. Wink Аз много се чудех дали да го пия или не и зъболекарят ми ми наклони везната в посока да не го пия. В минералната вода все има по малко, а аз само минерална пия от години, макар и с немного флуор в нея, но поне така знам, че не предозирам.

Препоръча ми повече сирене и по една лъжица смлени сурови ядки (бадеми, лешници, сусам) за набавяне на калций.

Ще взема да си смеля всите изброени ядки в едно и да си слагам в сутрешната закуска - нали ям овес с мляко; преди време си слагах и сусам, но го бях занемарила, сега ще възобновя. Wink

Относно зимафлуора, доколкото си спомням, тенденцията е повечето зъболекари да го препоръчват, а повечето лекари да го отричат (поне за децата)...

Ами, май всеки лекар си е с различно мнение - при мен гинекологът ми каза "Да, пий", зъболекарят "Не, не пий", пък до педиатър още не съм стигнала. Wink Реших да се доверя на зъболекаря що се отнася до зъбните неща.

# 204
  • Мнения: 434
Здравейте,

Ето още малко снимки от сватбата... т.е. този път оригиналните: http://trexita.snimka.bg
Аз ще намина малко по-късно да попиша повече, че сега умирам от глад.

# 205
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Лилита-защо искаш ДЪвидков да те свързва с неговия екип за раждане????

Той отначало и на мен ми каза че неговия екип и т.н. ще свършат добрата работа .Секцио  15 или 20 дена преди термин и разни такива.

Но аз си мълча и не съм му казвала изобщо че ще раждам при неговия екип-а и доколкото разбрах тои един екииипппп кво да ти разправям.Няква лекарка от АГ-то дето за нищо неставала.

Аз също мсиял да спирам с прегледите при него -просто страшно много пари дадохме за неговите прегледи.А и вече ходя и при друг лекар при когото мисля да раждам и не виждам смисъл да ходя при ДЪвидКов

Ти от къде беше бе мила????

Ако питаш мен и ако си решила да раждаш в АГ-то във Варна си избери лекар от там   Hug
И да започнеш да ходиш на консултациики при него от колкото при ДЪвидКов

# 206
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА БЕНИЧ!  bouquet
Искрено Ви желая да сте много щастливи, влюбени и усмихнати!
Пожелавам Ви и прекрасно бебче на есен, което да Ви накара да се обичате още по-силно!
Весел празник! Hug Hug Hug

Варненки, наистина сте несериозни! Какво става с нашата среща?
Така като гледам няма да успеем да се уговорим нищо за неделята!
Лошо!!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Ани-бани, когато бях бременна с Валя Папазова ми води ЖК, а после родих при брат й в Окръжна болница. Аз бях много доволна от нея и от него, разбира се!.

# 207
  • Мнения: 547
Бенич,честита годишнина!Желая ви да сте здрави,щастливи и в живота ви винаги да има частица от романтиката на вашия приказен 11 май и все повече любов,обич и разбирателство,отколкото са били тогава! bouquet

Лекси,от септемврийките само двете с теб ли сме от Бургас.Ако си съгласна може да си направим една разходка в морската,да се запознаем.За съжаление имам алергия от цигарен дим и не мога да издържа в заведение повече от 15-на минути,затова предлагам разходка.Ако има и други бургазлиики,които обичат разходките ще се радвам да се запознаем не само виртуално.
 
Досега не съм писала много,но ще се постарая да наваксам.В компания наистина е по-весело и спокойно чакането на мъничетата.

На младоженките- ЧЕСТИТО!  bouquet Желая ви от сърце вашата приказка да става все по-красива и с времето любовта между вас и вашите момчета да става все по-силна,а в годините пред вас да ви се случват само хубави неща и да изживеете незабравими мигове на пълно щастие!

А сега чувствам за свой дълг да успокоя повечето от вас,които смятат че са напред с килограмите.Към момента за мое съжаление съм начело в класацията за макси мама септемврийка с моите +13,14кг. до момента 23-24 г.с.,при това се назландисвам на яденето и все още ми се гади и имам киселини.Не знам какво ще стане в момента в който осъмна с прословутия апетит за двама.Леглото ни не е голямо - 114 см.,но допреди 2-3 месеца все още беше достатъчно за двама ни.Сега всяка нощ воюваме за територия и завивка.Е аз имам известно предимство-осигурявам си място с лакти и леко сритване уж насън,а бъдещия татко не смее да прилага тази тактика и само мърмори.Но пък благодарение на тази нощна война най-накрая се решихме да си поръчаме ъгъл за хола с опция подматрак и сега чакаме с нетърпение да мине около месец и да дойде,за да се наспим-всеки на отделно легло.

На последния преглед в края на април ме казаха,че всичко с малкото е наред,но като чета с какви мерки са вашите бебоци взех да се притеснявам,че тогава в 21 г.с. апарата отчете само 340 гр.Тъй като имам антифосфолипиден синдром е важно да се следи дали бебето не изостава в растежа.Според лекарката е нормално развито,но не ми каза колко сантиметра е дълго,а само мерки на главичката и коремчето,като главичката е с 10-на дни напред,а коремчето обратно-с около седмица назад от термина,който апарата определи.Надявам се по-опитните от вас да споделят дали това наистина е нормално и имам ли причини за притеснение.

Желая на всички прекрасен пролетен ден и леко бременеене!   bouquet

# 208
EEEEEEE, направо много ме е яд, такъв дълъг пост бях написала и се прецака нещо newsm61

Ани-Бани, нали ми беше казала, че сме почти съседки и затова предположих, че ходиш там. Аз ходех , но до тази седмица. Толкова много съм им набрана, че ще ги  box  и после bash. Аз ходех там само заради болничнитеи те знаят, че си ходя на частно, но повече няма да ми видят физиономията, честно. Акушерката ме остави да чакам повече от един час в коридора, нищо че имам записан час от преди един месеци че бързам за работа и чак след това благоволи да ми каже, че лекарят при когото се водя на ЖК бил напуснал. До тук добре, но като ми обясни процедурата за послеи че нямало смисъл да ходя притях, нали съм си имала друг лекар на частно, че като полудях, като отворих една уста  smile3511 кънтяха коридорите на болницата, прозорците се сгънаха навътре  newsm61. Не стига, че едно изследване не са ми пуснали, а ме карат да си нося моите изследвания преснети, абеее........... голям панаир стана.  И се замислям, ами ако трябваше само на тях да разчитам, представяш ли си   newsm78. Спирам по тази тема, че пак се ядосвам и бебка нещо се размърда, от емоции наверно  Laughing.

Аз май трябваше на лични да го пратя да не занимавам всички тук, но се извинявам на останалите тумбачета. Целувки   love001

# 209
Забравих, ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА НА БЕНИЧ! Още дълги години да празнувате на този ден и много много да се обичате  newsm51 !

Общи условия

Активация на акаунт