Майско слънце вън пече, ДЕКЕМВРИЙЧЕ във коремчето расте!

  • 13 373
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 295
Здравейте, мамчета! Не мога да не отбележа, че темите ни стават все по-хубави!
Аз днес след работа съм на лекар, стискайте палци да чуя сърчице, че ще се побъркам вече Crazy Гледам, че се оплаквате от старите си панталони вече, а? Wink Аз засега влизам без проблем в дрехите си, обаче вече ги усещам понякога, че са плътно по мен, а на някои им разкопчавам горното копче... Обаче мен друго много ме дразни - сутрин нямам почти никакво коремче, а по някое време следобед вече съм се подула и то не знам от какво, някакви газове са само май. Онзи ден даже бях толкова подута, че чак ми личеше през якето Shocked - направо си изглеждах доста по-бременна! Crazy
Хубаво е, че засягате въпроса за болничните и майчинството, защото аз не съм много в час. Добре поне, че ме осигуряват на пълната заплата...
Лек ден на всички!

# 16
Добър ден на всички прекрасни мамички!Страхотно ми харесва сътвореното-направо ти се радвам на ентусиазма и желанието ivalinai  bouquet

Желая Ви много слънчев и топъл ден!

# 17
О и забравих да кажа -стискаме  палци за прегледа и чакаме похвали после baby_neutral

# 18
  • Мнения: 83
Здравейте момичета Simple Smile
ivalinai страничката е станала прекрасна!!! Браво на теб и мъжа ти, страшни сте  bouquet
Аз винаги съм си мислела, че ако си болничен преди 45-те дни после ти смятат 90% от 80% от брутната заплата за времето, в което си била болничен. Но пък ако не е така ще бъде супер, защото съм замислила скоро да изчезна от работа за дълго, дълго време и да се отдам на разходки в парка и срещи с приятели Simple Smile Ех размечтах се......
G-Baby, успех с доктора и да се похвалиш довечера!
А за корема, не ми се говори. Сутрин почти нямам шкембе, но след като се раздвижа почва едно надуване.... И всяко следващо изядено нещо, все едно ми се лепва отпред. Странното е, че на килограми съм си същата. Панталони почти не обличам. Ходя с една рокля, която обаче почва да ми стяга в бюста, и един гащиризон. Май ще трябва скоро да се ходи на пазар за нови дрехи:(

# 19
  • Мнения: 534
благодаря момичета, радва ме това, че ви впечатлява страничката и ви харесва, заслугата е повече на мъжа ми, но я прави със страхотен хъс и желание...но...да ви кажа, ако някоя от вас прояви желание да подготви следваща никакъв проблем...всеки е хубаво да се изяви и да направи нещо по свой вкус  Simple Smile
G-Baby, стискам палци и после тук на отчет Hug
на всички лек и слънчев ден Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 127
Здравейте,мамчета!Новата ни тема е страхотна,поздравления за ivalinai и нейния съпруг,много красиво сте оформили страничката!Тази сутрин отидох за 1вите изследвания-взеха ми кръв и урина.Тези първоначални стандартни изследвания се поемат изцяло от касата-спомням си ,че имаше такъв въпрос преди време в предишната ни тема.Васерман,кръвна група,австралийски антиген,пълна кръвна картина,кръвна захар,цитонамазка.На мен това ми пуснаха днес.Хубавото е,че не ходя по лаборатории,а в кабинета на моята гинеколожка,акушерката ги взима и после те си ги пращат в някоя лаборатория,с която работят.А иначе и аз някои дни се чувствам все едно не съм бременна,не ми се гади,не ми мирише на гадни миризми Mr. Green...Сутрин ям по един гигантски грейпфрут,а странното е,че преди хич не ги обичах,много ми горчаха.Сега обаче умирам за тях Grinning
  Искам да кажа на момичетата,които имат проблем и се притесняват-Стискам ви палци всичко да е наред,почивайте си повече,ние сме с вас!Хубав и слънчев ден на всички  love001

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Ivalinai, поздравления за страничката! Върха е!  smile3501 newsm74
Да си кажа и аз болката. Rolling Eyes Днес съм на лекар. Миналата седмица имах малко зацапване и си бях в къщи. Ако днес доктора каже че съм добре - утре съм на работа. Тъкмо в къщи започна да ми харесва  Laughing Но пък много е рано отсега да остана без ангажименти, притеснявам се да не се отегча.
За осигуровките - и моят шеф ми обеща, че ще ми ги вдигнат, но непосмях да попитам с колко  Embarassed .
А що се отнася до панталоните - УЖАС. От всички който имам само 2 чифта дънки ми стават, като едните лекичко започват да ме претисняват. А съм качила само 2 кг.  Thinking
Гадното е, че ако утре се върна на работа там НЯМА Интернет.   hit А вечер в къщи трудно идва моя ред да седна. Графика е пълен - детето, после мъжа и ... аз съм заспала. Laughing Може би ще се включвам по-рядко.
ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ ОТ МЕН   love001
ЖЕЛАЯ ВИ ЕДИН ПРЕКРАСЕН ДЕН ! 

# 22
  • Мнения: 226
Страницата наистина е разкошна  newsm10
А отесняването го забелязах и аз. Постоянно съм с разкопчени поли и панталони. Не че всички са ми тесни, но за всеки случай... Simple Smile

# 23
  • Мнения: 40
Да ви кажа и аз при мен какво става. Не ми се гади вече, не съм повръщала въобще, нямам почти никакъв апетит и за момента съм отслабнала 3 кг.
А относно осигуровките - на мен явно няма да ми увеличи шефа заплатата, на която ме осигурява. Просто като му казах, че съм бременна, отговора му беше: Ами хубаво! #Cussing out Така, че въобще не се надявам, да е жив и здрав таткото, че иначе ......

# 24
  • Мнения: 43
Страхотна страничка, поздравления!
Аз също, дай Боже, ще ставам мама през декември, но още влизам в дрешките си без никакво усилие. Всъщност миналия ден дори си купих нови дънки и се надявам поне месец-два да мога да си ги нося преди да дойде време за големите гащи   Grinning  Че дрехите за бременни са ми много депресиращи.
Поздрави на всички и лека бременност!  Hug

# 25
  • Мнения: 534
добре дошла на Mei Simple Smile
преди час на път за в къщи минавам покрай един магазин - втора употреба, вчера получаваха стока и днес надникнах да видя, та се снабдих с 2 панталона - памук и вискоза, шаренки, тънички,супер за лятото Grinning
иначе карам с два панталона, в които влизам и това е... Thinking

# 26
  • София
  • Мнения: 38
Аз пък още не съм казала на моите шефове, че чакаме бебе. Изчаквам да мине още малко време, за да съм сигурна, че всичко ще е наред и тогава  Rolling Eyes Не ми се вярва да ми направят проблем, но определено ми се иска да поизчакам още.
За нови дрешки още не съм тръгнала, но май ще ми се наложи скоро, не ми понася да нося нищо, което дори и малко ме стяга...

# 27
  • Мнения: 469
Да се разпиша и аз в новата темичка Simple Smile На мен за момента ми стават всички дрехи, само сутиените вече ми стягат и съм опряла до един по-широкичък. Онзи ден като се теглих, кантарът даже ме изкара с едно кило надолу и малко се стреснах. Аз не бързам да качвам килограми, ама надолу - айде, няма нужда. Хем не се ограничавам в храната. Нещо не ми се купуват дрехи напоследък, че знам ли колко време ще ги нося Wink За момента изчаквам Simple Smile

И мен ме осигуряват на пълната заплата. Аз бях чела някъде из форума, че когато трябва да ти изчислят майчинството ти вземат възнаграждението от последните шест месеца, делят го на броя на дните и така ти получават надницата. От която ти дават 90%. Това обаче означава, че ако съм била последните шест месеца в болнични (които са 80% от заплатата), те ще ми изчислят надницата по-малка отколкото е в действителност и ще ми дават по-малко пари. Не съм 100% убедена, че е така, надявам се да греша Simple Smile

Много усмивки и приятни емоции ви пожелавам! newsm47 newsm47

# 28
  • София
  • Мнения: 3 688
Здравейте момичета записвам се при вас.Терминами е на 9ти януари,но първото ми раждане беше секцио и сега и второто най-вероятно ще е такова и затова ще бъде изтеглено за декември:)

# 29
  • Мнения: 534
анима, преди 01.01.2007г. се взимаше тези 80% от заплатата, а след 01.01.2007 се взима дохода от който е изчислен болничния....но ще го проверя точно де  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт