Днес съм радoстна, защото ...

  • 32 561
  • 412
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 669
Лили, въоръжи се с търпение  bouquet

Времето може и да се влачи като трабант по баир, както казваш, но ще мине...

И тогава ни чакат най хубавите мигове!

Късмет ти желая!  Hug

# 376
  • Мнения: 3 166
bobkas , така се радвам за вас. Знам колко изстрада за да стигнеш до тук. Гушвам тесилно и нямам търпение да ни покажеш снимка на бебочка. Hug Hug Hug

# 377
  • Мнения: 1 669
Непременно ще го направя, нека само се прибере вкъщи  Praynig

# 378
  • Мнения: 622
безкрайно съм щастлива за ина,която чака две бебчета едновременно,защото тя го заслужава!велики са делата ти Господи......!съжелявам,че не мога да цитирам точно автора,но когато господ изтръгне от прегръдките ти нещо,той ги освобождова за нещо още по-обичано и желано.....  bouquet

# 379
  • Мнения: 604
Бен много късмет пожелай на Ина и от мен Hug!
Бобкас и аз чакам с нетърпение да видя малкото слънчице Hug!

# 380
  • Мнения: 656
Искам да споделя нещо радостно за мен.Най-накрая се наканих и отидох при специалист ,за да се консултурам.Доктора ме увери,че съм напълно здрава и няма проблем да опитам още веднъж да забременея,въпреки че вече имам две операции.Съжалявам,че не съм отишла по-рано,вместо да се измъчвам с ужасиите,които ми наговориха след второто секцио.
Оттук нататък само от мен зависи кога ще събера достатъчно кураж да мина по този дълъг път.Но поне разбрах,че има надежда за още едно детенце.Иначе съвсем се бях побъркала в последните месеци.

# 381
  • Варна
  • Мнения: 2 305
мерри, радвам  се за теб! не се тревожи, при многодетните мами има с по три секцио-та, ако искаш питай ги как е минало последното раждане.

желая ти да намериш куража и силите да осъществиш желанието си! а подкрепата от нас я имаш винаги!  Hug

# 382
  • Мнения: 656
Лилибон Hugблагодаря.Подкрепата винаги съм я усещала,във всеки един момент ,за което благодаря на всички Hug Hug Hug
Иначе съм питала всички майчета,които съм засичала тук с по 3 операции.

# 383
  • Мнения: 1 369
Мерри, страшно се радвам, че доктора ти е вдъхнал надеждата, от която се нуждаеше. Сега ти си на ход:) Ние сме тук и ще те подкрепяме през цялото време, нали си знаеш колко сме досадни  Mr. Green Ама то е от лИбоФФ Hug Hug Hug

# 384
  • Мнения: 7 132
Мерри,   bouquet Hug Както се казва - дерзай. Ти си в ония списък и без друго, така че ... Какво си требе, оно си требе ...  Grinning

# 385
  • Мнения: 656
Рони,Ники лИбофффта е взаимна Hug Hug Hug

Очаквам включване от Класната и шестици да раздава,за добре свършеното домашно. Mr. Green

# 386
  • Мнения: 1 409
Мери,много се радвам за хубавите новини.Сега ти стискаме силно палци скоро да се похвалиш и с друга още по-хубава. Hug

# 387
  • Мнения: 3 166
Очаквам включване от Класната и шестици да раздава,за добре свършеното домашно. Mr. Green

Ех, леле - ако знаеш как си седя и се хиля сама пред компа. Меко казано ми достави истинско удоволствие. Много, ама много се радвам. Hug Hug Hug Ако не бях така надута и окръглена можеше и да поскачам от кеф. Не ми пречи обаче да се потъркалям по повода. Mr. Green Нямаш си представа как хубаво ми стана. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ама няма да съм Класната ако се въздържа да кажа: Аз казах ли ти? Mr. Green

Сега почвам да те ръчкам вече сериозно за другото. Знам, че имаш желанието. Впрочем най-добре мъжът ти да взема да тормозя. Мен ме бива по тромозенето. Mr. Green
Много ми се иска да кажа: Класната is wtching you!!!Това важи за всички! Peace Треперетееееее!


# 388
  • Мнения: 1 409
А така Светле,вкарай малко ред в редиците ни,че нещо съвсем се омързеливиха тези девойки.Този месец не е лошо поне една да вземе да ни зарадва.
А ти се се търкаляй,и погали коремчето от нас с Марти. Hug

# 389
  • София
  • Мнения: 1 098
Мери, чудна новина, хайде сега спокойствие и с много любоФ с главата напред се впусни.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт