Преписва(х)те ли?

  • 13 084
  • 125
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 154
Не съм преписвала.
Не мога.
Пише ми го на челото, изчерявам се, потя се..ужасно е!


При мен положението е същото, допълва го и кошмарно прединфарктно сърцебиене  Embarassed

# 76
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Да. Но пищови никога не съм правила - пипниви и кокошкарски работи са за мен те. Преписвах само от учебника при царска възможност. Не ме биваше по театрото.
На скоро възможност не ми се е удавала. Все пак има Copy/Paste.

# 77
  • Мнения: 686
От мен преписваха

# 78
  • Варна
  • Мнения: 1 795
   Единственото преписване, което съм имала беше на кандидат-студентски изпит по история. В началото на темата, трябваше да се посочат историческите извори, от които се черпят сведения. Като цяло ги знаех, но се бях застраховала, за да не напиша някоя глупост. Та-юли месец, моя милост по рокличка. В горната част на бедрата, с химикалче и много дребни буквички си бях написала изворите за някои теми. Бях оставила празно място на листа и като ме пуснаха до тоалетна си "сверих"  Grinning
   Инак в училище не съм преписвала. Не можех. Правила съм си малки пищовчета, но по-скоро за успокоение, отколкото за ползване. То и докато напишеш пищовчето, вземеш та го запомниш. Изкарала съм не една шестица. Както за мен, така и за съученици, които след завършването се правеха, че не ме познават по улиците. Но това е друга тема.

# 79
  • Мнения: 793
В училище много рядко, но в университета  Whistling там направо се специализирах, най- накрая се разбирахме от групата няколко човека, които имахме компютри  си разпределяхме въпросите набирахме ги и вадехме на цялата група пищови  Crazy По повода едната ни доцентка хвана един колега взе му ги и като свърши изпита го извика, цялата група притеснени, че ще го скъса, а тя го помолила да и ги даде на дискета напечатани, защото самите и лекции били събирани през години и си ги пишела на ръка, а ние така и така сме ги набрали  Crazy 

# 80
  • out of space
  • Мнения: 8 574
в училище- не.
Сега в университета- яко.

# 81
  • Мнения: 3 537
Случвало се е да преписвам, да .Сега не ми се налага

# 82
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Чета, че сега не ви се налага...Не ходите ли по курсове, обучения, семинари? Там не решавате ли тестове? Не ви ли зависи работата от това, което сте научили? Работа - в смисъл на позиция, заплата, авторитет?

# 83
  • Варна
  • Мнения: 3 415
в училище преписвах като развързана  Grinning Grinning
в университета пак преписвах, но имах винаги едно наум Grinning Grinning
а по курсове и обучения гледам да съм прилежна и не преписвам  Peace

# 84
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
В училище - рядко, но качествено...при най - големия "звяр" по химия успявах  Mr. Green- там, където другите даже не смееха да се пробват.
В университета - доста често, но се случваше докато си пишех пищовите и почти целия материал да съм научила  Wink...та не се налагаше да преписвам от тях. И царски съм използвала Laughing.

# 85
Не съм преписвала.
Не мога.
Пише ми го на челото, изчерявам се, потя се..ужасно е!
И аз така,че и по-лошо издавах и тези , които преписват,защото и за тях се притеснявах да не ги хванат.Безнадежден случай.

# 86
  • Мнения: 7 001
А сега явно студентите масово пишат домашните си с гугъл.
И пак с гугъл се разбира кой откъде е преписвал.
Аз да предупредя.
Има нещо вярно Joy
Няколко девойки от нашите ги хващаха така.
Аз съм по-хитра. Проверявам само да видя за какво иде реч и после си го настъкмисвам сама Laughing То за тва и все тройки,де. Ако си преписвах чинно, сигурно щях да имам по-висок успех. Joy

# 87
  • Майничка
  • Мнения: 12 632
И за тва не мога да я изкарам пустата историческа граматика.

По този предмет (може и при същата преподавателка да е Laughing) ми е първи и единствен опит за преписване. Трябваше ми петица за да хвана стипендия и решавам да се явя втори път наесен на историческа граматика за да си повиша честно изкараната четворка. Подготвям се аз с бял лист, на който е писано с празен химикал, вадя го на чина, сума време се дзверих и накрая добре че се смили жената, та ми писа пак четири, а не ми остави тройка! Joy

Иначе подсказвах яко, понякога толкова творчески и изобретателно, че хората, на които подсказвах дори не разбираха. Embarassed

# 88
  • Мнения: 2 700
Преписвала съм един единствен път на кандидат-студентския изпит по Обществознание (или там не му помня името). За тези, които не помнят това време, освен основните предмети имаше задължителен и "политически" изпит.
Иначе не съм имала изпит без пищови, но са ми били само за душевно спокойствие.

# 89
  • Мнения: 2 040
Ами че как - преписвах та знаа ли се  Laughing
Сега не - свърших с ученето (за сега) ...  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт