С какво ви дразнят свекървите? - 174

  • 7 985
  • 214
  •   7
Отговори
# 210
  • Мнения: 9 633
Ариел не я критикуваме като снаха. Тя си е обиждащо мрънкало всички в обкръжението й.

# 211
  • Мнения: 5 066
Защо направо не затворите темата?
Уж за оплаквания, а всяка снаха, която пише тук я сравнявате със земята. Ми то си е за ключ, особен смисъл няма.

Има разлика между теб и нея. Според мен на теб ти начукват канчето за спорта и те изкарват виновна за нахалството на свекърва ти. Изобщо не съм съгласна с грубите коментари по твой адрес. Но не всички снахи са като теб, при някои е пределно ясно, че проблемът е или в тях, или и в двете

# 212
  • София
  • Мнения: 37 487
Никой не е изкарвал виновна Злодеида за нахалството на свекърва й. Реакцията е срещу това, че го търпи.

# 213
  • Мнения: 9 633
И че твърде много му обръща внимание.

# 214
  • при късмета
  • Мнения: 26 073
Точно необръщането на внимание, води до това нещо, което те дразни да стане статукво. Не обръщай внимание, подминавай, пускай го покрай ушите си, не върши работа. Като не се реагира от самото начало, дразнителя решава, че съветите и действията му се приемат и започва да ги вади с кофите. Ако  отначало реагираш и ясно дадеш да се разбере какво и защо те дразни, повечето нямат проблеми занапред. Ако дразнителя продължи, то вече е до собствения му капацитет, а не на дразнещия се

Общи условия

Активация на акаунт