столче за кола до 36кг

  • 1 471
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 251
Странно е, че повечето уж си возят децата в столчета, а отзиви няма  Rolling Eyes


Е как да няма, цяла тема бистрихме столчетата 15-36кг в "На път, море, почивка...."

Ето я: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=169589.0

 


Мерси Ети   Hug
Рядко влизам в него форум и не съм я видяла темата  Rolling Eyes

# 16
  • софия
  • Мнения: 25 480
Ние си купихме на Конкорд (9-36 кг.) и е страхотно.
Отстрани има отворчета, за да не се запарява бебето (отделно купихме и специално покривало против изпотяване), широко и едно от препоръчваните от Auto Build за сигурност. За нас най-важното беше да е сигурно и да отговаря на Европейските изисквания за сигурност EC 44 нещо-си. Във форума имаше гоооляма тема по въпроса.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 418
И тук ще се включа.Ние преди месец купихме по-новия модел на Джордани,от този който си показала на снимките.Много съм доволна.Има собствени предпазни колани,5-точкови,отстрани има джобче,регулира се на височина и е като трон широк.В последствие става само седалка до 36кг е

Къде мога да видя по-новия модел и каква му е цената?

# 18
  • Мнения: 3 356
И ние сме с Конкорд ,моделът е Тримакс.Накрая става само на седалка.Удобен е много.С отлични краш тестове.

# 19
  • Мнения: 70
Много добър въпрос - и ние вече мислим за по-голямо столче, нищо че на нашето MAXI-COSI пише до 5г. - дрън, дрън - Яско е на 3 и половина но е доста висок и вече му умалява.
Това на CAM, което си посочила също ме притеснява - не е възможно според мен да е в такива широки граници на килограми и възраст.
Но другите 2 изглеждат идейни! Няма ли наистина някой, който да ги е ползвал с отзиви? newsm78

Ако Вашето столче е MAXI COSI RODI, то тогава облегалката за главичката на детето
има възможност да се издърпа нагоре. Ако сте си загубили инструкцията за ползване,
е желателно да се обадите в магазина откъдето е купен стола или в офиса, за да Ви
се обясни. Препоръчително е MAXI COSI RODI да се използва за деца до около 36 кг.
или на височина до около 150 см.

# 20
  • Мнения: 1 520
Ние днес взехме на Грако, в бежово и кафяво, много хубав десен.
Като първото на снимката е.

Нямам впечатления още как е, че днес вече сърдите се возихме. Но ми харесва - стабилно е на седалката, с коланите на колата се ползва.
Определено за 3 годишно дете и нагоре е страхотен стол.

Гледах доста из нета, докато си харесаме.
Имах симпатия и към Чикото Кей незнам си какво си беше модела, но в магазина на Свинята няма Чико.

Общи условия

Активация на акаунт