Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Бях на система в болницата. Преносвах почти 10 дена. Махнаха ми системата, болките продължиха по-слаби, после по-силни и се роди дребния

# 46
  • Мнения: 620
ООО! Много добре си спомням Simple Smile Тъкмо си бях легнала да спя и към 12 часа ми се доходи до тоалетната. Отидох. Пак ми се доходи. Пак отидох. На третото - четвъртото ходене реших, че няма смисъл да си лягам, обърнах един леген в банята за да го използвам като стол, взех си "Пътеводителя на галактическия стопаджия" и почнах да чета и да се хиля, като от време-навреме се премествах от легена върху тоалетната чиния. Представете си, до каква степен се бях панирала от предстоящото раждане, че за два дни до официалния термин, имайки акушерско образование зад гърба си, упорито отказвах да приема, че това е раждане и се убеждавах, че е просто разтройство. В 6 часа, като се събуди мъжа ми и като ме завари истерично хилещата се върху легена в банята и като разбра от колко време съм така - Така ми се накарааа Simple Smile!!! "Това е раждане!" - заяви инженер на бившата акушерка и ме повлече в болницата Simple Smile Дори се съпротивлявах известно време Embarassed

# 47
  • Мнения: 1 043
чаках да започне  Mr. Green

# 48
  • София
  • Мнения: 4 397
Първия път бях в болница предизвикаха ми раждането / тоновете на бебо бяха намалели/
Втория път си спах като пън, и сутринта като се събудих имах леки болки и реших да звънна на доки да отида да ме види и се оказах с 10см. разкритие и изпуснах упойка за която 9 месеца си повтарях, че този път ще родя с упойка, но пак си родих на живоо  Close

# 49
  • София
  • Мнения: 625

И аз така!

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Спях.

# 51
  • Мнения: 463
Спях, но първо бяха водите, а болките, чак в болницата.

# 52
  • Мнения: 66
Гледах филм докато в един моемент вече нищо не схващах от филма защото страшно ме болеше и повръщах. Като тръгнахме към болницата имах чувството че ще родя по пътя а се оказа че имам само 3см разкритие  newsm78. Не разбирам защо ме болеше толкова много....води не са ми текли.

# 53
  • София
  • Мнения: 978
Приготвях се за лягане, когато ми започнаха контракциите, ама се заинатих, че ще правя опити да поспя, не ми се раждаше посред нощ Simple Smile

# 54
# 55
  • Мнения: 6 461
При първото ми раждане ...лежах си в пред родилна зала в очакване.
При второто ми раждане ходих до да си плащам сметката на мобилния,но вече си бях изпила таблетката и също бях в очакване.

# 56
  • Мнения: 447
Бях в едно кафене близо до болницата, като ми изтекоха водите,болките дойдоха малко по късно.

# 57
  • Мнения: 3 042
При първото раждане първите контракции ми започнаха рано/ рано сутринта още преди да съм станала от сън. От тях се събудих.

При второто раждане си имах много слаби контракции, наподобяващи менстурални болки, от ден два. Сутринта на 15.09 лекарката ми каза, че имам 2 см разкритие, и че раждането няма да е точно сега, а сигурно през ноща. След това заведох щерката на предучилищна на първият учебен ден, посетих и панаира. На обяд тапата започна да ми пада и се обадих на лекарката. Пусна ми система и чак тогава ми почнаха контракциите.

# 58
  • Мнения: 104
Бях отишла на женска консултация ,но там никой не ми повярва че имам контракции.После тръгнах да се разхождам ,после почнах да обикалям по магазините,после седнах на кръчма .През цялото време се чудех да ходя ли в болницата или да изчакам още .И чак вечерта ми изтекоха водите ,тъкмо като си лягах.И нямаше как поех към болницата.

# 59
  • Мнения: 750
4атках си из форума....и БАУ...бебето реши да идва!Контракциите ми по4наха на 10 мин. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт