Отговори
# 90
  • Мнения: 1 733
И аз бях в болницата и чаках да ми подейства системата...

# 91
  • Мнения: 3 356
Гледах "Шоуто на Слави" и ревях от смях.Цяла нощ с контракции,сутринта в 9 в МД,в 14.30 -бебе.

# 92
  • Мнения: 4 451
Мен така и не ме хванаха. Раждах и двата пъти с планирано секцио, заради седалично разположение на бебетата. Та мога да кажа как например съм изкарала нощта преди операцията.  Laughing В мислене, умуване, дали бебето ще се роди здраво, дали аз ще оживея Simple Smile и т.н. и не мигнах цяла нощ.

# 93
  • Мнения: 296
Мен ме събудиха тези болки беше към 2 вечерта, водите чак в болницата ги пукнаха

# 94
  • Мнения: 779
Simple SmileГледах "Смело сърце" и точно, когато Мел Гибсън крещи FREEDOM мен ме напъна нещо, но си мислех, че просто ми се ходи до WC Simple Smile
smile3501 newsm62 newsm62 newsm62 умирам от смяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяях!!!това е страхотно!! newsm62

# 95
  • София
  • Мнения: 663
първият път се опитвах да заспя, а вторият - простирах и мъжа ми настоя да отидом до АГ-то понеже бях с 5 см разкритие, а аз се дърпах понеже не ме болеше и отлагах, но в крайна сметка го послушах и май точно навреме отидох, бях с 7 см. и след 2 часа - родих!!! Hug

# 96
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Много интересна тема.
Аз изчистих банята, наядох се подобаващо и си легнах пред телевизора- беше вечер. После усетих лека болка, разбрах , че е първата контракция и тъй като преди не бях имала си казах, че има време. И помолих мъжо да ми донесе сладолед от кухнята Joy- при положение, че цяла бременност сладолед не ми се ядеше. Казах му, че има конкракции чак след час и половина. И после в родилното и мъка, мъка, ама резултата си заслужва  Laughing

# 97
  • София
  • Мнения: 4 590
Аз така и не усетих родилни болки.
Преносих и родих секцио по преценка на докторите. Peace

# 98
  • София
  • Мнения: 5 079
Да вечерях  Laughing, бях още на вълна салата (зелена!) и помислих, че ми призлява от нея и че съм попрекалила с количеството...  hahaha

# 99
  • Мнения: 888
Спях  Party и при двете ми дъщери болките почнаха през нощта Heart Eyes

# 100
  • Мнения: 1 691
В 4 през нощта отидох до тоалетната, падна ми тапата и ми потекоха по малко водите. Аз обаче реших, че няма закъде да бързам и легнах да си отспя още час-два. После започнаха контракциите, а аз си чистех лака от ноктите и давах инструкции на мъжа ми да ми събира багажа.

# 101
  • Мнения: 256
Njamam KREDOR  Twisted Evil

Pri edno ot porednite mi noshtni hodenuija do WC-to mi prokapaha njakolko kapki kato bistra voda,a bolkite zapochnaha dokato chakah dejurnata da se svarje s doc.Stanaha netarpimi na pat za bolnicata,/no njamah nito edna kontrakcija i prez denja bjah na kontrolen pregled i vsichko beshe ok,ama do edno vreme  Mr. Green/kojato e na 3h put ,ako ne sa bezumni zadrastvanijata!Pristignah v nesvjast i s palno razkritie Shocked.Dobre che beshe prez noshta i njamashe trafic inache shtjah da si objasnja kak njakoi jeni rajdat na put ili drugi podobni,koito vinagi sa mi se struvali preuvelicheni.... Grinning

# 102
  • Мнения: 305
Как да не помня! Laughing

В деня на термина ми бяхме на сватба.В кумовете преди да тръгваме към дома на булката ми се допишка.Падна ми тапата и започнаха да ми текат водите.От там в болницата веднага и след няколко часа лекарите ми казаха - Честито имаш син!

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Бях в тоалетната.

# 104
  • Мнения: 1 232
пиехме кафе с мъжа и и пльос водите ми изтекоха в едно кафне ,добре че бях се приготвила за всеки случай Grinning

Общи условия

Активация на акаунт