Как да засилим метаболизма си!

  • 34 006
  • 354
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 684
Поци забравих да напиша че пия и поли Витамини и минерали на Ozone и Магнезий от време на време Naughty това е всичко ще чакам отговора ти bowuu

# 16
  • Мнения: 4 678
Пий,си ЛИОПОЗАНА
им ефект 1000%

# 17
  • Мнения: 684
Дано  Praynigуспея Поци  bowuu Ще си пия липозана но това меню добро ли е според теб или трябва да  включа още нещо за хапване  newsm78 ти как мислиш? Peace Продължавам

# 18
  • Мнения: 684
Поци все пак имам да свалям 23кг. само с липозана и този начин на хранене ще успея ли?

# 19
# 20
  • Мнения: 684
Благодаря ти Поци bowuu ще ти пиша за ефекта от Липозана

# 21
  • Мнения: 4 678
нЕ МИ ПИШИ ,А ГОРИ!

# 22
  • Мнения: 2 959
Химико, наистина доста добре обобщена информация и опит даваш с първият Ти постинг, но не съм съгласна с т.1. Да, аз също мисля че организма не трябва да гладува, но също така мисля че ако се понамали приема на калорий тялото само ще се облагодетелства, или по скоро ако се наблегне на полезните калорий за сметка на вредните, които са виновниците за излишните кг. Не съм съгласна и с таблетките зелен чай. Защо винаги трябва да се прибягва до суплементи/ разбирам че в някой случай както е при Теб със засилени тренировки организма има нужда/, но по 1-2 чаши зелен чай на ден освен че снабдяват тялото с полезните полифеноли и антиоксиданти, му осигурява и повече от необходимите течности? И отново, благодаря за труда който си положил да обобщиш толкоз инф- я!

# 23
  • Мнения: 4 678
Ще пиша май нова тема newsm78

# 24
  • Мнения: 1 280
Ооооооооооо,Да - Заленият 4ай е много полезен,но ако сте с ниско кръвно като мен,майтапи ще падат,като почнете да залитате....

# 25
  • Мнения: 684
Naughty Naughty NaughtyНяма начин да не горя  ooooh! ината ми е голям Peace дано успея Поци че направо се побърквам LaughingБлагодаря за съветите и подкрепата bowuu

# 26
  • Мнения: 4 678
Ооооооооооо,Да - Заленият 4ай е много полезен,но ако сте с ниско кръвно като мен,майтапи ще падат,като почнете да залитате....

Колко си килограма с това ниско кръвно?
Зеления не го препоръчвам за дами с ниско кръвно Naughty

# 27
  • Мнения: 4 678
15-те най-големи ползи от пиенето на зелен чай
 

 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521
 
1. пиенето на зелен чай укрепва духа, повдига настроението, засилва паметта и мозъчната дейност.
2. Зеленият чай има освежаващо, ободряващо действие и помага при преумора.

3. предпазва от кариес на зъбите. Изследвания на английски учени потвърждават, че зъбният кариес е много по-рядко срещан у хората, които всекидневно пият зелен чай.

4. поддържа нормалната дейност на сърцето и стомаха.

5. стимулира циркулирането на кръвта и енергията.

6. предпазва от рак и злокачествен тумор. Засилва имунните функции на организма и действува благотворно за предпазване и лечение на лъчеви болести, при радиация и отравяния.

7. забавя и спира процеса на стареене на клетките и допринася за подмладяване и дълголетие.

8. съдържа немалко вещества, нужни за човешкия организъм. Цинкът, който се намира в зеления чай играе важна роля за правилното протичане на бременността.

9. прочиства кръвта от холестерол и други вредни вещества и наслоявания по стените на кръвоносните съдове. Предпазва и лекува атеросклероза, високо кръвно налягане и сърдечни заболявания.

10. стимулира отделителната система, функциите на бъбреците и пикочния мехур.

11. укрепва двигателната способност на организма и нервната система.

12. лекува затлъстяване и разкрасява. Опъва кожата и отваря порите й.

13. влияе благотворно при очни болести и засилва очите.

14. регулира баланса между алкалите и киселините в организма.

15. изстудява тялото по време на летните горещини и по този начин адаптира телесната температура към външни условия. Девет минути след поемането на чая се отварят кожните пори, телесната температура спада с 1-2 градуса и човек се чувствува приятно по време на горещините.


Но да отбележа:
САМО ПО НЯКОЛКО ЧАШКИ НА ДЕН НЕ СТАВА!
Вземете на таблетки за да "СРИТАТЕ МАЗНИНИТЕ ЗДРАВО ПО ЗАДНИКА" #Sniper


 

# 28
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Поци не съм съгласна с т.6-за 2,5гр белтъци на телесно тегло-това е много като количество. За жена, тежяща 70кг това прави по 175гр белтъци на ден-прекалено е!
Правилното е по 2гр на активно тегло, което се изчислява по-специално с калипери и разни сметки-т.е. след пресмятанията активното ти тегло е по-малко от теглото  в които се намираме, а другият вариант е по 1,5гр на телесно тегло.
Т.е. 70кг жена е нормално да изяжда 105гр белтък на ден
Важно е да се знаят верните цифри, защото излишното натрупване на белтък, особено за неспортуващи или леко спортуващи няма да е в полза на субекта.С моите бедни познания по химия знам, че излишното количество белтък се превръща в захар и трябва освен с всичките ненужни килограми да се борим и с допълнително образуващите се.
Благодаря за вниманието Simple Smile

# 29
  • Мнения: 4 678
Не знам аз не разбирам ,
за това съм само на белтъци и за 3 месеца съм -15 кг

Общи условия

Активация на акаунт