Как да засилим метаболизма си!

  • 34 043
  • 354
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Не гледай толкова едностранно на нещата-яжте белтъци и ще отслабнете.
Ти си мъж-твоят метаболизъм не е като на жена, освен това ти тренираш-или поне така разбрах, една силова тренировка на мъж със сериозни  тежести, няма нищо общо с 30те минутки вело на една жена или 100 коремни преси или 3-4-5 часа разходка с количка в бавно темпо тип "наслаждавам се на времето".
Тези последните се водят лека физическа активност и не са подходящи дори да се нарекат "спорт" За това при теб яденето на белтъци с интензивно тежко трениране-щото едва ли се разхождаш само, е довело до тия резултати Simple Smile

# 31
  • Мнения: 4 678
 newsm10
Знам ,че даже повечето жени с наднормено тегло,
имат световъртеж,и трудно ,дори невъзможно е да тренират!
Много гадна комбинация! Weary
И им остава лутането в диетите!

Последна редакция: чт, 10 май 2007, 13:34 от Поци

# 32
  • София
  • Мнения: 10 858
Браво Поци, че си си направил труда да го систематизираш smile3501

# 33
  • Мнения: 4 678
Ебаваш се нещо май  newsm09

# 34
  • Мнения: 1 975
Абе хора, какъв е този "Липозан" Embarassed Embarassed Embarassed newsm78

# 35
  • Мнения: 4 678
Оооооо newsm62групата се разширява newsm10

# 36
  • Мнения: 1 975
Оооооо newsm62групата се разширява newsm10

Групата на..........невежите, може би newsm78

# 37
Оооооо newsm62групата се разширява newsm10
И на мен ми стана интересно.
Ако някой може да даде малко повече информация няма да е зле!

# 38
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Не го знам тоя Липозан какво чудо на чудесата е-вероятно ще се слабее с него-ами после...като свърши липозана, какво става после?Минаваме на следващото хапче за намаляване на апетита и така до безкрай...
Не искам да ви разубеждавам да не го пиете-пийте, ваше воля, но целта е да си изградите нови навици и да се научите да се храните с малки количества начесто-тогава няма да има проблем и няма да качвате килограми.
Не мога да си обясня поведението и мисленето на момичета, които изяждат по една купа от 400-500гр салата и са супер спокойни,че това е зеленчук и нищо няма да им стане-с тия разширени стомаси,които и цяло агне може да влезе вътре никое хапче няма да помага.
Като изпиете Липозана минете пак да кажете какво-що, цифри, усещания... Grinning

# 39
  • София
  • Мнения: 10 858

Нищо подобно, напълно сериозна съм! Забелязах, че не си го копнал /по правописните грешки Mr. Green/, затова ти казвам браво за труда!!!
Без майтап, сериозно!

# 40
  • Мнения: 4 678
За това си права  newsm10
И аз съветвам ПЪРВО да сменят начина на хранене и качеството,но малко ме слушат!
Липозана съм го спрял отдавна и продължавам да свалям,но аз тренирам!

# 41
  • Мнения: 4 678

Нищо подобно, напълно сериозна съм! Забелязах, че не си го копнал /по правописните грешки Mr. Green/, затова ти казвам браво за труда!!!
Без майтап, сериозно!

Е аз нямам" комплекс" за правопис ,както някои хора във форума!
Когато хората учеха ,аз се занимавах със спорт и музика,а жената постоянно ми се подиграва за тва пусто писане!
Може и в бързината да съм Збъркал ,може и от #Silly

# 42
  • София
  • Мнения: 10 858
Няма нищо, прощаваме ти щото ни светна за Липозанчето  baduu

# 43
  • Мнения: 4 678
Да питам само?
Има ли нужда да пиша тема:ЗАЩО ЖЕНИТЕ ТРЯБВА ДА ТРЕНИРАТ ТЕЖКО?

# 44
  • София
  • Мнения: 488
уж изчетох всичко .... пък нещо не разбрах за Липозана - как се пие, колко струва, от къде - от аптека? newsm78
предварително благодаря на автора на темата за отговора  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт