Болка в самота...

  • 5 193
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 656
Миличка,не си сама.Ние винаги сме насреща.Когато имаш нужда да споделиш или да поплачеш,тук можеш да го направиш.
Аз вярвам ,че и за нас ще дойдат хубави мигове. Hug

Mipetrova,Аз не обичам да давам съвети.Но не се затваряй в себе си,споделяй със съпруга си.Ако ти се плаче,наплачи се.По- добре да излееш емоциите си ,защото в един момент,както казва и Ритка,се насъбират негативните емоции.И тогава човек се самоизяжда от мъка и притеснение,и никой не може да му помогне.Повярвай ми ,преживявам го.Опитваме се да го спестим на близките си,но така наказваме себе си. Hug

# 16
  • Мнения: 7 111
mipetrova, имах подозрение, че може и да не съм разбрала правилно.  Peace
Може би бях провокирана в мисълта си от едно майче, което "ни съжаляваше" наскоро тук във форума.   newsm78
Ако се познавате достатъчно добре, анонимното страдание на всеки за него си няма да остане скрито, а само ще натовари повече другия.

# 17
  • Мнения: 656
Рони,ако има нещо, което ненавиждам в момента,то е  въпросното съжаление...особено пък лицемерното. Hug

# 18
  • Мнения: 4 700
Момичета, благодаря ви.  Hug   bouquet Прегръ6там всяка от вас. Невероятно много ми помогнахте да иzляzа от дупката, в която бях, но не мога да zабравя zа случилото се и от време на време не се сдържам. Знам, че вие ме раzбирате, zа6тото zа съжаление и вие сте преживели съ6тата болка, някой от вас дори по тежка. Искрено се надявам мечтата ни да се сбъдне по скоро и всички zаедно да се "преместим" в отчетни и да се наслаждаваме на "ло6ите" симптоми по време на бременността.

Dan4eto80 Прегръ6там те и теб. Сигурна съм, че мъжът ти съ6то няма търпение да се видите. Дано това да стане скоро, а дотогава горе главата, ние сме тук. Пи6и.  Hug

# 19
  • Мнения: 7 111
Мерри, съвсем сигурна съм, че не е било лицемерие и лошо чувство. Но когато някой изразява съпричастност, е добре да помисли са действието на написаното.
   
Цитат
Cry
Съжалявам ви вас,които сте си загубили децата,защото сигурно е по-болезнено отколкото да изгубиш баща си или майка си.Повече боли,защото ти е било рожбата за,която си се грижил или тепърва се грижиш.Но при всяка загуба на близък човек боли различно!!!   
                 



                               Но не се предяавайте,защото животът продължава!!!
 

# 20
  • Мнения: 656
Рони,нямах предвид форума,а мои познати...Истината е ,че тук намерих много повече съпричастност,отколкото другаде...
И ако досега не съм го казала,тук е мястото-едно голямо благодаря за всички вас.
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 10 май 2007, 19:51 от мерри

# 21
  • Мнения: 74
Хей милички и аз Ви БЛАГОДАРЯ... Прибрах се от работа преди час и знаете ли какво? Не съм сама тази вечер  Hug Hug Hug Hug Благодаря, че ви срещнах... благодаря, че ви има... Бъдете сигурни, че тази вечер ми е по - леко и някак болката вече не е в такава самота  Peace Прегръщам ви всичките... Нека се усмихнем!?

# 22
  • Мнения: 1 369
Миличка,представям си колко ти е тежко самичка да преживяваш всичко. Не мога да доведа човека до теб,но мога да ти пратя виртуална прегръдка и да ти повторя това, което момичетата вече са ти написали- ние сме тук- в добро и в лошо- и надявам се,за добро:)
 Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 3 091
Данче, мога да си представя колко ти е тежко... за съжаление винаги в болката си оставаме сами, но е друго, когато любимият ти те прегърне и плачете заедно.
и аз като момичетата ти изпращам една виртуална прегръдка! когато имаш нужда от нещо - пиши

# 24
Хей милички и аз Ви БЛАГОДАРЯ... Прибрах се от работа преди час и знаете ли какво? Не съм сама тази вечер  Hug Hug Hug Hug Благодаря, че ви срещнах... благодаря, че ви има... Бъдете сигурни, че тази вечер ми е по - леко и някак болката вече не е в такава самота  Peace Прегръщам ви всичките... Нека се усмихнем!?

Данче, ти си много силен и положителен човек. Ще се справиш, миличка.  Hug Наистина трябва да се усмихваме и да превъзмогваме болката Simple Smile

# 25
  • Мнения: 419
Данче,имаш една виртуална прегръдка и от мен! Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 74
Момичета искам да изразя благодарността си към вас, дори и виртуално!   bouquet
Благодаря ви, че сте с мен и ме подкрепяте в този труден момент!
Вие сте истински бойци!!!
Обичам ви  Hug Hug Hug Hug
Успех на всички ви  Peace

# 27
  • Мнения: 345
Същото се отнася и за теб, миличка  Peace. Горе главата.......... Hug Hug  bouquet

# 28
  • Мнения: 490
Избягвам да пиша тук , за да не се връщам назад.
Представям си , всъщност знам какво чувстваш .
Аз загубих бебе , а мъжа ми през това време се развяваше .
Но пък сама се научих да съм силна.

# 29
  • Мнения: 345
Избягвам да пиша тук , за да не се връщам назад.
Представям си , всъщност знам какво чувстваш .
Аз загубих бебе , а мъжа ми през това време се развяваше .
Но пък сама се научих да съм силна.

Съжалявам за това, което си преживяла  Hug
Мисля, че това е правилният избор - напред и само напред..........  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт