шашната съм, дайте акъл...за кафеникаво течение

  • 3 018
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 716
Аз имам една успешна бременност, която започна със зацапване, следващите месеци  пак около датата на цикъла имаше зацапвания, така че не се притеснявай. Успех.

# 16
  • Мнения: 1 320
днес лелята ме споходи. вярно, че е различна, но си е леля. ще видим как ще се държи до края на гостуването и най-вероятно ще посетя доктора. благодаря на всички за съветите и подкрепата.
сега с нови сили към новите задачи Simple Smile

# 17
  • Мнения: 922
При всички положения е хубаво да отидеш при Чичо Доктор .
Аз лично съм правила изследвания, гадни прегледи  и какво ли още не за това кафяво зацапване, и всички резултати показаха, че всичко ми е наред, не се отчетоха никакви гадориики .... Така, че СПОКО...
Стискам палци Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 7 716
Няма основания да ходиш на лекар. Случва се понякога. Успех.

# 19
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Горе главата!

# 20
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Имала съм няколко гинеколога и никой от тях не обръща никакво внимание на тези кафяви течения по време на цикъл. Било от горещините, от студовете, от стрес, от какво ли още не! Но за твое успокоение сподели това нещо с гинеколога ти.

# 21
  • Мнения: 9 093
Тя вече сподели в седмичната тема,че лелката е пристигнала Cry

# 22
  • Мнения: 1 320
а, ще споделя при следващият преглед. честно казано, изобщо не ми се ходи на лекар, защото последните два месеца пътека направих. ще изчакам и следващият месец-ако има някакви аномалии, ще отида тогава. но този път ме притесни това, че беше различно. а всеки път си идва по един и същи начин. ВСЕКИ ПЪТ. сега, като видях лелята, вече съм по-спокойна. поне зная за какво става дума.

# 23
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Аз също бих те посъветвала веднага да идеш на лекар,мила - особено при съмнение за бременност и такова зацапване е важно да знаеш какво точно става и ако е необходимо,да се вземат навреме някакви мерки.Без да искам да те плаша,но неясни показания от тестовете (или един ден положителен,един ден - отрицателен),в комбинация с  болки в яйчниците и слабо кафеникаво зацапване са едни от класическите признаци за извънматочна бременност(макар че може и нищо такова да няма,разбира се - със същия успех може да се дължи и на имплантиране на ембриончето в матката).Така че иди на лекар - стискам палци всички съмнения да се разсеят,бебе да си е на мястото и там да си остане следващите 9 месеца  Hands Thumbsup

# 24
  • Мнения: 1 612
Аз си мисля, че май ще има добри новинки.

Общи условия

Активация на акаунт