Хайде на Бремелинска тема!

  • 29 397
  • 510
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 591
рони, много хубав съвет! Има бактерии дето живеят отвънка и не ни пречат и може да се набющдават в урината, ако непосредствено преди това не е правен тоалет. Освен това и количеството е важно - ако са малко /единични бактерии/ и не правят колонии изследването се повтаря да се види дали растът или не. Ако не правят колония си изчезват от само себе си /а може и да са в следствие на замърсяването на "околната среда" - лаборатория, болница и т.н./

# 16
  • Мнения: 1 409
Дари,имаш и моите стиснати палци  fingerscrossed Сигурна съм,че този път всичко ще е наред

и да кажа, че на Берни коремчето е едно много хубаво и секси бремелинско шкембенце.
Изглежда много добре. Желая го на всички от все сърце.  Praynig
Ритка мерси за хубавите думи.Аз не се намирам за секси точно в момента,но щом казваш ще взема да се надуя малко  Mr. Green
Аз също от сърце пожелавам на всички по един тумбак и то в най-кратки срокове  Hug

# 17
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Ами те тез бактерии ми ги откриха от обикновенна урина
Утре ще правя стерилна урина - и акушерката ми каза  измиване добре и да си сложа във влагалищео малко памуче да пишна  първо отвън и после в бурканчето.

Дано да няма нищо-ама това ще рече че ако нямам в урината значи имам някви гадини във влагалището newsm78 newsm78

Аз се притеснявам дали има някаква опасност за бебто туй чудо  наречено бактерия newsm78 #Crazy

# 18
  • Мнения: 1 409
Ани,я карай по спокойно.Пусни си утре една стерилна урина и тя ще ти покаже дали има нещо.Искам само да ти кажа,че ако си занесла урината за изследване сутринта,а те са се сетили да я погледнат след часове е абсолютно нормално не да има бактерии,а направо да бъка от тях.Така,че споко.Дори и да има нещо важното е да се открие навреме и всичко ще е ок  Hug

# 19
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
ууу Берни ти си одарила 30-така бе мацко   Hug Hug

Ха честито аз сега ти видях лентичката Joy Нали съм си блейка голяма

# 20
  • Мнения: 1 409
Ударих 30-така и да ти кажа започва да ме хваща шубето  hahahaа по натам не знам как ще я карам

# 21
  • Мнения: 7 114
Ще шкембееш и ще пееш.  Grinning
И не само ти.
Всички, когато не остане тук нито един, който не е намерил още мъничкото радост, която да го разрови от дупката му.  Hug

# 22
  • Мнения: 1 409
Ха-ха мисля само да шкембея,че ако се разпея ще стане страшно  Laughing

# 23
  • Мнения: 656
Стискам палци и аз за Дари.

# 24
  • Мнения: 1 369
Хайде честита темичка на бремелинките и дано скоро всички се включим тук:))
Дарито,и от мен много стиснати палци.

Берни,другия път като дойдете при мен искам да пееш,докато работя:)) За вдъхновение;)) Странното е,че докато бях бременна много често ми говореха,че съм била много "секси". Не се учудвай,Берни:) А пък /пу-пу/ ти изглеждаш много добре:)) Да си вържеш един червен конец. Не че вярвам на такива неща... ама за всеки случай:Simple Smile

Хайде пръскайте заразата Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 3 591
за бактериите - не е задължителнод а са влагалищтни - е.коли примерно живеят в червата и там е НОРМАЛНО да ги има при всеки човек. Обаче ако не си се мила след тоалетната и след няколко часа си пишкала може и да ги има по вулвата и от там в урината... Влагалището на бременната почти е невъзможно да завъди гадини - слузта тогава е много по-гъста и обилна точно за да го "мие" редовно. А и в него живеят бактерии, дето за там са си ОК, ама в урината не са добре дошли. Затова е важно каква е точно бактерията. И откъде е дошла.

А и да имаш "лоша" бактерия - пак не е страшно - просто след антибиограма ще проверят какво я мори и ще пиеш АБ.

Ако се притесняваш искай да ти вземат и влагалищен секрет - ако не се открие в урината да си сигурна, че не е дошла от там.

Но каквото да открият - то е ЛЕЧИМО и няма да навреди на бебето ти - плацентата не пропуска така -така бактерии - вирусите минават обаче през нея, та се пази от сополивковци  Mr. Green

# 26
# 27
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Деска ,мерси за изчерпателния отговор Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Поуспокой ме малко-ами като давах урина предния път  беше нормално изпишкване както си се дава урина.А днес повторих процедурата пак за нормално изследване на урината  обаче си направих тоалет  вкъщи и в едно бурканче за стерилна"пиш" и я занесох.Не им ползвах тяхните чашки миризливи ooooh!

Та сега се надявам да има резултат добър-днеска слетобед ще видим - Praynig Peace

# 28
  • Мнения: 183
Здравейте Simple Smile
Радвам се , че има такава тема в този подфорум , отдавна не съм влизала тук , но винаги чета и плача за цялата болка която сме преживели.И аз съм бременна и чакаме нашето бебче август месец , втора бременност ми е това , сега се радвам на малките ритничета на нашето бебче Simple Smile
Стискам палци на Дари , дано има хубави новини.

# 29
  • Мнения: 345
 fingerscrossed за Дари, Ани Бани и Берни от мен.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт