Сдк учител по математика

  • 35
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, търся съвет относно СДК учител по математика .

Завършил съм Информатика (бакалавър, ФМИ Пловдив).

Видях, че такава квалификация предлагат в Бургас свободния, Велико Търново, Пловдив и Стара Загора. Чудя се кой какво знае за тях - плюсове и минуси, цени, колко присъствие изискват, как е организацията, какво представлява стажа.

Също така - има ли смисъл вместо СДК направо да запиша магистратура за учител по математика? Какви са разликите в правоспособността и плюсове и минуси?

Благодаря предварително на всеки, който сподели опит!

# 1
  • Мнения: 1 680
Попитайте и тук:
https://bg-mam.ma/t/1843590

Общи условия

Активация на акаунт