БЪЛГАРИЯ НА ФИНАЛ - ЕВРОВИЗИЯ 2007

  • 32 110
  • 1 047
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 678
Мисля, че автоматично на финал отиват първите десет от миналата година плюс държавите основателки на Евровизия.
Не знам дали е заради емигрантите - много ме съмнява. Аз лично се опитвам да оценя безпристрастно песните и нашата най-много ми харесва. Миналата година не ми хареса Мариана Попова - признавам си. Нито Кафенцето преди. Тази песен има нещо магнетично, автентично, въздействащо, не знам  може да е заради фолклорните мотиви, които възприемам по собствен начин, но очевидно е оценено. Останалите песни ми звучаха морално остарели като звучене и концепция. Абе бяхме номер едно Simple Smile Много ми хареса!
Много се радвам за нашите участници и им пожелавам успех утре! Simple Smile
Peace Peace Peace
За първи път нещо Българско, автентично и същевременно с модерно звучене.

# 91
  • Мнения: 1 586
Още веднъж честито!
Ето и изпълнението на Елица и Стоян от снощи, както и видео от обявяването, че България е финалист:
http://news.bnt.bg/content/view/video/(news)/166112
Много се надявам на финала Елица да пее както наистина е показвала до сега, че може. Дано фактът, че този път ще излизат под номер 21 да допринесе за повече спокойствие и увереност в представянето.

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 13:53 от Andrea$

# 92
  • София
  • Мнения: 203
Страхотно!!!!!!! Много се радвам за тях Grinning
 Ще им стискам палци

# 93
  • Мнения: 1 072
Ето намерих грузинката - http://www.vbox7.com/play:3ed5ad56
Ето и нещо да оплакнете окото - http://www.vbox7.com/play:c26166b3 , окото казах..................

# 94
  • Мнения: 1 269
 bg bg bgБраво на Елица и Стоян! Страхотно ни представят, а и песента е много въздействаща! С професионалните ми музикантски уши не можах да им намеря кусур! Страхотни перкусионисти са, сега прочетох биографията им. Евала! Дано имаме успех на финала! Hug

# 95
  • Мнения: 2 386
Хм, беларусецът бил спечелил тамошния Music Idol през 2006..

# 96
  • Мнения: 9 903
е, паццца, сериозно ли не чу как на Елица й трепереше гласът, та оттам и фалшът....
аз разбирам, те бяха първи, натоварването е наистина голямо.

Грузинката ми напомня Бьорк.

# 97
  • Мнения: 1 072
Хм, беларусецът бил спечелил тамошния Music Idol през 2006..

.... и сърцето ми. Нещо май ме затриса критическата

Грузинката ми напомня Бьорк.

определено се е учила от нея . Тук качеството е лошо, но момичето беше ангелски красиво.

# 98
  • Мнения: 9 903
да, гледах я снощи. Все пак това е въпрос на вкус, на мен грузинката ми е малко сладникава.

# 99
  • Мнения: 1 586
Грузинската песен е страхотна, както и изпълнителката. Изпълнението й също беше без забележки - перфектно просто. Както и роклята й междувпрочем  Grinning.
И клипът на песента е със забележителна хореография.

# 100
  • Мнения: 11 818
Някъде прочетох, че нещо с озвучаването не било наред до към 5-6-та песен май, но сега не мога да го намеря, за да съм точна. Но наистина и фактът, че бяха първи предполага също напрежение, макар че те са изпълнителни, излизали многократно на сцени по света. Факт е обаче, че само по себе си класирането за финала си е вече успех! Все пак се надявам, че в събота ще са перфектни и все така завладяващи!  Praynig И дано влезнат в първите 10!

Хубаво е, че Кипър не се класира, защото така всички гласове от Гърция ще са за България, може би 12 точки само от тях ще вземем.  Laughing

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 14:12 от Sisssi

# 101
  • Мнения: 784
Песента на грузинката много прилича на една песен на Мадона, ама как й беше името  newsm78 newsm78 newsm78......
Аранжиментът на припева е почти едно към едно....

Освен нашите нищо по-оригинално не чухме  Peace

# 102
  • Мнения: 1 299
Харесах Грузия и Унгария, но Елица и Стоян са ми фаворити. И няма да гласувам за никой, за да не намаля вота за наще  Peace

# 103
  • Мнения: 3 423
И няма да гласувам за никой, за да не намаля вота за наще  Peace

Мъдро. И аз така. Hug

# 104
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Харесах Грузия и Унгария, но Елица и Стоян са ми фаворити. И няма да гласувам за никой, за да не намаля вота за наще  Peace

То вота няма нищо общо Simple Smile
Точките са определящи.
От всяка държава-участничка се разпределят еднакъв брой точки,
важното е при кой ще отидат, т.е. важно е в самата държава кои са победителите
от месното гласуване. Така например ние разчитаме на гърците да гласуват най-много
за нашата песен, та съответно да получим техните 12 точки, а те разчитат ний пък да
гласуваме за тяхната песен най-много, за да получат нашите 12 точки  Mr. Green
Аз лично смятам да гласувам за втората българска песен Wink

Общи условия

Активация на акаунт