БЪЛГАРИЯ НА ФИНАЛ - ЕВРОВИЗИЯ 2007

  • 32 268
  • 1 047
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 1 299
Ето ви го Верка/Андрей:


Мен пък ме е яд за Гърците, Унгарците и Грузинците - песните им бяха далеч по-добри от Украйна, Русия и Турция.
Сръбската песен не я харесвам  Naughty Съжелявам, че спечели...

# 901
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Горгона Медуза, само да уточня. Турците в Германия не са 4 , а 5 милиона! Колко българи живеят в Де?Как да се преборим с тях? Не можем да се заблуждаме, всяка година Германия дава на Турция 12тСнощи даже ни блокираха телефонните линии.

# 902
  • Мнения: 185
И ние пуснахме около 14 смс-a за БГ, но малко се разочаровах, че получихме само 4 точки от Германия. Коментарите по немската преди и след шоуто бяха меко казани zлобнички. Как нито една западна страна не се била класирала на финала и най-западната страна , която се била класирала била Турция (смях в залата), че защо, тя е наистина западна, отговаря събеседника... Да бе, супер западна е . На мен тяхната песен не ми хареса въобще...

Всички бяха много разочаровани, че Сърбия спечели. Усещаше се едно леко траурно настроение изпълнено със злоба. Е, нищо и това ще се забрави, каzaя водещият, и то само защото Сърбия е победителката. Сръбската песен наистина си го заслужи, още преди да иzлеzат гласовете ми хареса най-много. Просто настръхвам.
Не ни обичат особено западняците, а сърбите дори ненавиждат заради войните, които са водили.

# 903
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Да, и на всичко отгоре "великите 4 страни", спонсори на Евровизия , коментират ,че правилата за гласуване трябва да се променят! И може би ще стане....Който плаща той поръчва музиката


Но ,трябва да се отбележи факта , че вече България е  известна в Германия.Елица и Стоян ни направиха популярни.

# 904
  • Мнения: 1 299
Аз пък не разбирам, защо трябва да има някакви лоши коментари за Бг - нито сме обрали високите точки от другите държави, нито пък Източна Европа за нас гласува...аз даже се чудя как сме събрали тия 157 точки.... всичко ни е от тук от там...

# 905
  • София
  • Мнения: 900

Миналата година в Гърция
Азис е бил абсолютна звезда.
Търсели са повече него,
от Марияна ..............

това за Азис,как ли съм го пропуснала....или ти е грешна информацията?
Тази година обаче за нашата песен коментарите бяха в общи линии много похвални

Сузи,
НИКОГА не давам грешна информация!!!
Въпрос на принципи и морал  Wink
Живяла съм в Гърция,
половината ми роднини живеят там,
някои по рождение  Wink, други - емигранти  Laughing

# 906
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Но след като Елица и Стоят изпяха  песента, немския коментатор каза, прекрасно изпълнение на България.

# 907
  • София
  • Мнения: 2 087
Ей така да се беше пипнала девойката/мъж снощи, по-спокойно щях да преглътна победата им Crossing Arms

А мъжа ми снощи ме 'закопа' с изказаването, че същата песен му приличала на песен на Анелия или Ивана ..и дори си я представял вече изпълнена като български поп-фолк кавър... Mr. Green

# 908
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Това за визията на сръбкинята е според мен трик. Ако беше 1.70, стройни крака, дълга коса, финно лице: кой щеше да я обсъжда тук и да му е направило впечатление как изглежда. Гледах един рекламен филм за фестивала, предишният ден, и я даваха, като съвсем нормална жена. Малко по-пълна, но с грим, с прическа.

За звученето на песента и на мен един професионалист в музиката само ми повтаряше, че вече я бил слушал някъде. За мен всички сръбски песни си приличат.

# 909
  • Мнения: 1 299
А мъжа ми снощи ме 'закопа' с изказаването, че същата песен му приличала на песен на Анелия или Ивана ..и дори си я представял вече изпълнена като български поп-фолк кавър... Mr. Green

Още утре я очаквам песента в изпълнение на Ивана  hahaha

# 910
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Догодина АЗИС ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕ !!!   Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 newsm18 newsm18 newsm18

Да направим подписка за него със специална покана :>  Laughing

# 911
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://youtube.com/watch?v=F9ytzgtLW1A

Гледайте коментарите Simple Smile

Само тия турци кво казват, не мога да ги разбера newsm78 Май нещо , че им се е понравила Еличка Mr. Green

А вие - раждайте и пращайте в чужбина Mr. Green , да настигнем турците по емигранти Joy

 

да този е от там ....на Istilelife

Цитат
СЪРБИЯ
УКРАЙНА
РУСИЯ
ТУРЦИЯ


Ей тия държави са пред нас! Една бивша югорепублика с огромна диаспора, две бивши съветски републики със също огромна диаспора и една държава с 10 милиона гастарбайтери в Европа. Да им е честито!

# 912
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Коментарите в YouTube са много интересни, особено тези дето не идват от България :>
 Heart Eyes Heart Eyes

# 913
  • Мнения: 1 299
да този е от там ....на Istilelife

Цитат
СЪРБИЯ
УКРАЙНА
РУСИЯ
ТУРЦИЯ


Ей тия държави са пред нас! Една бивша югорепублика с огромна диаспора, две бивши съветски републики със също огромна диаспора и една държава с 10 милиона гастарбайтери в Европа. Да им е честито!

Към турските гласове прибавете и тези на хилядите, ако не и повече, пакистанци, араби, иракчани, аранци, афганистанци в Европа...

# 914
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Обаче Гърция не е дала нито една точка на Турция  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт