No mires,entra ya!!! ... ИСПАНИЯ

  • 19 795
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Хара,сещам се само за аселгас  newsm78,така както го описваш.Аз пък не знам как е на бг,май го нямаме.
не, не е аселга.
сега мъжа ми казва, че било manojo de grelos.
тук не съм го виждала наистина
ето

# 61
  • Мнения: 1 128
Това нещо във всяка градина го има там,сигурно ще да е то

# 62
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Хара, това у наше село го продават за аселга  newsm78 Аз обаче, въпреки, че съм вегетарианка, такъв треволяк в устата си не слагам  Naughty hahaha

Габи, ние сме си в Швейцария пак. За още няколко месеца, продължиха в крайна сметка договора на мъжа ми, "за колкото сметнат за необходимо" от тук  Mr. Green А Давид е голям сладур, особено на една снимка, седнал на един тренажор ли е, не знам - за гребане  Flutter. Лизнат ли е на челото или така е излязъл на снимката? newsm78

Алест, не знам как стана с тая граса newsm78 Laughing, ама ми дадоха диета за "отводняване"  Laughing, заедно с някакви ампули за пиене преди ядене, на растителна основа.  newsm78 Казаха ми, че имам 8 литра натрупана вода  Shocked newsm78, и трябва да си набавя 900 грама граса  hahaha Joy

Клара, то при теб е друго положението, нали храниш двама  Mr. Green На мен така и не можаха да ми обяснват защо я трупам тази вода  Crossing Arms - спортувам, вегетарианка съм, не пия, не пуша... а сега де? newsm78

Гери, честито за първата баня  Mr. Green, правихте ли снимки?

Марицаааа, с тебе ША сА карамИ Crossing Arms Mr. Green - защо още не си сложила снимки в албумчето ни?

# 63
  • Мнения: 409
Сисе в предната тема бяьме пписали с какво ги перем,аз ги пера сас те4ния Ариел.Има в Меркадоната и спецялен те4ен сапун за пране те4ен.4естито ни 5 място,бяхме се сабрали една талпа Laughing,днеска посре6наьме на брат ми пприателката и цял ден обикаляне ooooh!.Целувки на вси4ки  bouquet

# 64
  • Мнения: 811
Добро утро   bouquet.

Много се радвам за Елица и Стоян.Браво на тях   bouquet
Испанската песен беше пълен отврат и незнам изобщо как е стигнала до финалите. Twisted Evil
Не можах да гледам Еврото,но като се върнах продължаваха коментарите по Тв1 и видях пове4ето песни.Питаха се испанците с какво нашта песен е пове4е от тяхната  Joy Joy.Да паднеш от смях  Mr. Green.
Много исках да гласувам,но не можах.Мъжа ми ,оба4е е гласувал.Прибирам се аз и го заварвам с Вес да си 4атят в Скайп,Евровизията обсъждат  Wink Wink.

Хара,и за мен това на снимката е аселгас  newsm78.Да не би там да се казва другоя4е?

Силве,аз пък си взимам от бебешкия прах на ДИА.Те4ен е и страхотно мирише.Съвсем слу4айно попаднах на него ,още докато пробвах разли4ни марки.Доволна съм много  Peace.

Клара,пиши как се справяш сама.И не ги мисли килата от сега.Има време после да се 4удиш как да сваляш  Mr. Green.Ти няма как да ка4иш много,защото с това заведение подозирам,4е до последно ще си в движение,а това е най важното.Така 4е ,споко  Peace.

# 65
  • Мнения: 5 462
Момичетааа кажете авио компания която предлага евтини самолетни билети до Валенсия ?За юни месец ще са ми необходими .Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете с инфо .Сайт ???
Moмичета никоя ли от вас не може да ми отговори ???Все се надявах че като се прибирате от Испания за България повечето от вас ползват самолети ????Отново ще ви помоля ако някой има инфо по въпроса да ми отговори .... Praynig

# 66
  • Мнения: 2 825
Клара,пиши как се справяш сама.И не ги мисли килата от сега.Има време после да се 4удиш как да сваляш  Mr. Green.Ти няма как да ка4иш много,защото с това заведение подозирам,4е до последно ще си в движение,а това е най важното.Така 4е ,споко  Peace.

Добре се справям  Wink Всичко мина нормално снощи, то събота вечер е или много дива или много спокойна. Падна ми се спокойна, затворих даже по-рано, взех си една пица и гледах коментарите за Евровизията, че я пропуснах. Предполагам, че и днеска ще е спокоен деня, вечерта ще е по-натоварена, че имаме РД на една двегодишна кукла да организираме и празнуваме, но то ще е удоволствие  Flutter
За кг, аз не мисля как да ги свалям, но ми е интересно и на мен къде се задържа тази вода. Сигурна съм, че моите кг са толкова много от водата, просто не съм ги сложила никъде - е, има малко на дупето, корема и бюста, ама не са чак 8  Wink Днеска си мерих гръдната обиколка, че мама иска да ми праща сутиени бг производство, като я съобщих на милото направо замлъкна  hahaha той все викаше, че са големи, ама май не осъзнаваше, че са чак толкова големи  Joy Joy Joy
Поне се успокоихме, че се оказа всичко фалшива тревога в Бг... аз бях 99% сигурна, ама все пак за баща му става въпрос, не можеше да не се прибере.
Маркрит, не ти отговарят момичетата предполагам защото само преди няколко страници е обсъждан абсолютно същия въпрос. Лоу кост компании не летят от Бг до Испания, единствените директни полети са със БГ Еър.
Ние нали сме почти от румънско, та намерихме билети отиване и връщане за 160 евро за брат ми. Супер удобно ни е, Букурещ ни е на 60 км (София на повече от 300), двойно по-евтино, абе много се изкефих  Flutter та края на юни, началото на август ще си имам гости - брат ми с гаджето  Flutter

# 67
  • Мнения: 176
Здравейте мацки!
Как се радвам, че нашите се представиха толкова добре на финала вчера, ако не се подкрепяха толкова бившите съветски и югославски републики щяхме да имаме по-добри шансове, ама както и да е. Сръбската песен беше хубава в интерес на истината, ама тия от Украйна  Sick На коментарите на испанците след шоуто направо паднах от смях- радваха се хората, че са на 20 място тая година, а миналата са били на 21, ми то си е успех, още повече със смешниците дето ги представяха  hahaha Какви злобни коментари правеха, че източните страни са се подкрепяли взаимно...ми подкрепяйте се и вие бе хора, то затова Андора не ви даде нито една точка.
Не знам дали гледахтечпо време на шоуто, когато казваха вече точките от всяка държава, с каква надежда очакваше водещата Бг да даде 12 точки на Испания и като казаха Гърция, женицата от ТВЕ остана  #Crazy. hahaha
Иначе Гърция директно ни даде 12 точки, ама и ние на нея де Mr. Green
Хареса ми Ирландската песен, която остана последна за съжаление.
Догодина сме директно на финал, но каква ли песен ще изберат да ни представя, идея си нямам, дано само не реш пак Азис да се явява ooooh!
Айде стига толко, че се улях в коментари Laughing

# 68
  • Мнения: 3 098
Markrit,аз живея във Валенсия,но никой път не съм летяла от и до там.Предпо4итам Мадрид София,тъй като не сменям.А тези,които излитат от Валенсия,сменят в Германия или Италия,което за мен с малко дете не е приемливо.
Съжалявам,4е не мога да ти помогна. Sad
Алест,да и аз слушах коментарите.То не беше полити4еско гласуване,то не беше дискриминация(ТЕ да говорят за това,моля ти се  Mr. Green ),то не беше плюене по изто4ните страни. Crossing ArmsСлуша ли как водещия каза"Мом4ета,много хубаво се представихте,ама донесете ми телефона на рускинята".... Joy А другата водеща каза"Вси4ки знаем какво правят те" hahaha
Вес,ще сложа снимки,даже оня ден щях да го правя,разглеждах вашите,много са хубави.
А за задържането на вода си е така.Аз съм забелязала,4е пия около 5 литра  Shocked и се надувам,мамка му. Crossing Arms
Фрики,4акам разказа ти за концерта.Много си падам по такива мероприятия. Peace
Моми4етаааа,гледайте формулата днес.е има да хвър4ат пот и кървави мръвки. Mr. Green
Маса,Алонсо,Райконен и Хамилтън,така са наредени,т.е.Ферари,Макларън,Ферари,Макларън.
Ще има яко забавление.... Sunglasses

# 69
  • Мнения: 3 098

Не знам дали гледахтечпо време на шоуто, когато казваха вече точките от всяка държава, с каква надежда очакваше водещата Бг да даде 12 точки на Испания и като казаха Гърция, женицата от ТВЕ остана  #Crazy. hahaha

Да бе,то пък вота от Испания да не би да беше от тях. Naughty То4но българите си направихме то4ките.То си е 4иста истина,4е в Испания има най_много българи.Ама румънците са пове4е от нас. Laughing

# 70
  • Мнения: 2 825
Добре де, аз пък от коментарите останах с впечатление, че им хареса нашето изпълнение. Казаха, че е било много по-на ниво от украинците и сме им били фаворити  Peace Смятаха, че Елица е била доста несигурна на полуфинала, но на финала се е представила много добре, липсвало им самочувствие, но песента била страхотна... това чух аз  Confused
А, че гласуването е политическо, то е от ясно, по-ясно... Германия всяка година дава 12 точки на Турция, а Испания на Румъния  Wink Наистина е кофти това за бившите съветски и югославски републики, ама не мог Winkт да им забранят да гласуват за тях  Wink

# 71
  • Мнения: 1 128
Честито ни пето място
Не ги видях,но доколкото разбрах добре са се представили нашите.Аз дори и не си представях,че толкова гласове ще съберем.Много сме по европата,ей Mr. Green
Не го гледах по испанската,но доколкото разбирам коментарите не са били особено добри,което ме натъжава.Ама нали ни имат за второстепенна Европа нас от изтока.Дано си дадат сметка,че континента е много повече от Франция,Германия,Англия....и че ние също съществуваме.
А сега да ви разказвам за снощи.Върнахме се преливащи от удоволствие,просто не мога да ви опиша колко специялно беше.
Театъра не се напълни,което обаче не попречи за четирите биса.Концерта беше лиричен рецитал със съпровод от пиано.Изпълни теми от Рашманинов,Дворжак,Массенет,Тости,Пучини(имаше една тема от Мадам Бътерфлай),две детски песнички на Стравински с много закачка,Цилеа,Лехар(сцена от Веселата вдовица) и Офенбах.Беше облечена в оранжева рокля http://www.rainakabaivanska.com/.Тази жена има невероятен глас и излъчване,който просто покориха публиката.Майка ми дори плака от емоция докато слушаше.Така артистично представи темите,че всички ги  почувствахме изключително емоционално и като резултат овацийте не стихваха.На финалния аплауз шестима младежи се бяха качили на балконите и започнаха да хвърлят листчета и се получи като оранжев дъжд над нея,което беше изключително ефектно и тя много се изненада.После си взехме няколко от тях и на италиански беше написано думи като Великолепна,Прекрасна,Ненадмината.... Имаше четири биса,на единя от който изпълни още една тема.После попитахме от къде ще излезне за да и благодарим за удоволствието,което ни подари и за да си вземеме автограф и ни казаха да изчакаме в кафето,защото за да излезе трябва да мине от там.Кафето се напълни с хора и съответно ни заведоха в една зала и след около пет минути се появи тя,вече преоблечена.Доколкото разбрах е вече на 72 години,но като я видях от близи просто ахнах.Ами или аз не съм разбрала добре или просто въобще не и личат.Много стройна,елегантна и с одухотворен израз.Първо се изредиха хора,който очевидно я познаваха и тя много се радваше да ги види.Много от тях и говореха на италиянски.Като дойде реда на майка ми тя от емоция започна да и говори на испански и чак накрая превключи на български.Аз си взех автограф и после поисках един за сина ми.Извади една по свежа снимка от чантата си и му я надписа,попита ме на колко години е и като и казах,че е на седем месеца се умили и каза,че дъщеря и е бременна.Аз разбира се и честитих,пита ме защо съм тук,казах и че по любов благодарих и и дадох път на следващите.Забравихме фотото,но там имаше две българки който ни снимаха и искренно се надявам да ни изпратят снимките по мейл,така както се уговорихме.Майка ми се заговорила с някакъв млад българин и после се оказа,че е нейн помощник(пък аз без да знам го попитах дали живее наблизо,на което той деликатно ми отговори,че е дошъл специално за концерта Grinning).Тя беше много очарована и постоянно благодареше за вниманието,но мисля че абсолютно си го заслужи,след прекрасната вечер.Ако имате възможност да я видите не я пропускайте,найстина е нещо специално.
Ако нещо съм пропуснала ще добавя после Grinning
Стана много дълго,но повода си заслужава

Последна редакция: нд, 13 май 2007, 14:14 от friki

# 72
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Момичетааа кажете авио компания която предлага евтини самолетни билети до Валенсия ?За юни месец ще са ми необходими .Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете с инфо .Сайт ???

За съжаление няма евтини билети до Испания, все още. Само Бг еър лети директно до тук. Иначе има варианти през Германия или Италия с прикачване.

Сега сме  се закотвили пред тв и чакаме формулата  smile3508. Шуми вече не участва и няма да има толкова интересни мръсни номерца, но все пак...

А за Евровизията, след тоновете плюнки, една от водещите си призна, че в нейния "топ 6" били България и Сърбия.  smile3521 А преди малко по новините пак дадоха кратък репортаж от провала им на конкурса, и казаха, "жалко, единствено ние внесохме енергия и динамика в конкурса, а пък...." smile3515 Crazy  doh rotfImao

# 73
  • Мнения: 2 825
...... "жалко, единствено ние внесохме енергия и динамика в конкурса, а пък...." smile3515 Crazy  doh rotfImao

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Направо ще се спукам от смях, това сериозно ли  Joy Joy Joy Joy
Аз да ви се похваля каква я свърших... нали все на тестянко ме избива за ядене, а и на мен питките на Карина ми станаха фаворит, но от олиото отгоре ми излизат киселини. Та мислих, мислих и измислих да правя рокчета с него тесто... станаха de puta madre  Mr. Green разделих тестото на две топки, разточих ги на тънко, нарязах на триъгълници, сиренце, навих ги, втасаха, намазах с яйце и опекох. Най важното е, че понеже ми станаха малко твърдички отгоре (представа нямам защо), намазах ги с малко краве масло докато са горещи и ги оставих за 10 мин. Сега не ме питайте какво правя  Mr. Green Mr. Green Mr. Green добре, че след 5 мин трябва да съм в бара, че може да успея да изям и двете тави  Blush Blush Blush

# 74
  • Мнения: 811
Фрики,то аз се просълзих само докато из4ета какво си писала,пък си представям какво е да си там Simple Smile.По думите ти е било страхотно.Да се надяваме,4е и във Валенсия ще дойде някой път  Praynig.
Как можахте да пропуснете снимка да си направите?Дано ви пратят снимките,4е да покажеш и на нас  Wink.

Весе,не е същата Ф1 откак го няма Шуми,но ще си я гледаме.Дано дойдат у наше село,4е да се кефим на живо по улиците  Mr. Green.Валенсия и така ,незнайно защо ,си е скъп град,но дойде ли и Ф1 4удо ще стане с цените  Twisted Evil.И в остелериата и на наеми и на вси4ко...Хем ми се иска да дойде,хем не ми се ще да пе4ели изборите пак и за пореден път Рита,защото нали от Ф1 са казали,4е ако спе4ели пак ПП ,тогава.Може много да е направила,ама и корупцията се вихри здраво,крадат за световно и тия.Няма кой да ги разследва,4е да стане втора Марбейа....
По този повод...Ще упражните ли правото си на глас на местните избори след някой и друг ден?  Mr. Green Ние мислим да  Thinking.

Габи,Хулиган4е....къде сте?
Тук е страхотна жега два дена ве4е.Имаме си и поредната фиеста и пак е шумно.На пласата под нас всяка година идва един страхотен пазар,с какви ли не работи ,изработени на ръка.4удни са просто.Избягвам да се мотам по сергиите,4е само се изкушавам.
Марица,защо не мръднете насам,ще ви хареса много.Меркадо медиевал е и дори продава4ите са в типи4ните за средновековието облекла.Сергии с хапване най разли4но има,сладки,хлябове,скари,бири...Миналата година си разглеждам сергиите и от една с бира скара се 4ува позната  музика...Приближих се,заслушах се ...ми на бг пеят,народна песен.Отивам при хората и ги питам от къде са,на испански..от Астуриас,викат  newsm78.Казвам им,4е тая музика е бг,а тоя  Shocked  Twisted Evil.Не,казва.някакъв си астуриано бил писал мелодията,па наште само пеели  Joy hahaha.А то си една автенти4на бг народна песен.Не ми се спореше.После си викам...Нищо,нека ни разнася славата и да ни прави безплатна реклама...Еееей ,това игнорансиата е голямо нещо  Mr. Green.
Снощи пък имаше концерт за пореден път/и миналата година беше пак/ Карлинъос Браун.Друга година има понита за децата,сега май няма.В кошари изтъпанват и разни животинки да им се радват децата...магаре,патици,прасенца...Като цяло ми харесва  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт