Към БУРГАС поемай друже, на ваканция заслужена (24)

  • 13 287
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Здравейте и от мен и благодаря, че сте ме включили в списъка Hug
Шушоната, какъв рев, бе душко Naughty
Ние утре смятаме да отскочим до Отманли, дано времето е хубаво Praynig
Хубав уикенд от мен, отивам да се стягам, че ще излизам с една дружка от форума Party

# 16
  • Мнения: 356
Хайде,запис в новата тема. От разходки не остава време за писане. Heart Eyes

Не си сама, и ние сме по цял ден навън, та понякога и даже окъсняваме. И рядко се случва да съм сред често пишещите.

Айде, записах се и аз в темичката. Да ни е честита!

# 17
# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
отивам да се стягам, че ще излизам с една дружка от форума Party
Аааааааа не е честно, ами аз   smile3516 smile3518 Хайде весело изкарване и една  beer3 и заради мен.
Аз и утре пак ще съм сама  Sad

# 19
  • На морето!
  • Мнения: 5 754
И аз да се запиша и да кажа,че все още сме 2 в 1 и май няма изгледи тази седмица да се срещна с бобока   SadЗа сега само се намества,пробива си път надолу и се подготвя да излиза,но кога ще е това незнам.Разкритие нямам  SadТака ми се иска вече да си имам бебеееее,много искам да си го видя и гушкам,и целувам малки пухкави крачета  HugЕй,мами да си нацелувате слънчицата от мен  Hug

# 20
  • Мнения: 356
Райна, ще си имаш и то най-хубавото бебче!

# 21
  • Мнения: 917
И аз да се запиша и да кажа,че все още сме 2 в 1 и май няма изгледи тази седмица да се срещна с бобока   SadЗа сега само се намества,пробива си път надолу и се подготвя да излиза,но кога ще е това незнам.Разкритие нямам  SadТака ми се иска вече да си имам бебеееее,много искам да си го видя и гушкам,и целувам малки пухкави крачета  HugЕй,мами да си нацелувате слънчицата от мен  Hug
спокойно миличка, търпение трябва, ами ако преносиш, къде от сега се гласищ - нали виждам до появата на бебчо остават 2 седмици пише в лентичката

# 22
  • На морето!
  • Мнения: 5 754
Благодаря ви много,момичета! HugСтрашно сте мили!Верно че имам още време,но много ми се ражда-искам да си гушкам бебчо вече!

# 23
  • Мнения: 595
Райничка споко бе мила
и аз си мислех че няма да е скоро, и докториците ми казаха ама на другия ден сам си реши
таааааа не се коси сега а си живуркай с кеф
въпреки че сега кефа май много не можеш да си го гледаш в тази жега ама по хладничкото излизай
мили мои аз се разписвам на тема веднъж май ама много работа имам
другата седмица ще съм в София на Експо
а после пак в СБ за цялото лято
ама късмет де
аз когато съм се родила майка ми е работела в СБ та подозиам че нейде там ми е метнат пъпа Joy
цунки на всички
и специално на мъничките бебоци!!! Hug Hug Hug

# 24
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Здравейте  Hug. Момичета къде постригвате дечицата  Flutter? Чудя се моя Вики къде да го заведа да го пострижат, досега не е постригван  Grinning, а аз не смея да творя, че ще излезне някоя прическа тип Фанта  Laughing.

# 25
  • България
  • Мнения: 3 620
Здравейте момичета  Hug
Искам да попитам някоя от вас ползвала ли е услугите на фирма, която пръска против хлебарки да ми даде координати, а също така и дали има смисъл да търся и дали е безопасно. Мъжа ми твърди, че няма никакъв смисъл и след няколко дни пак щели да се появят. направо ще се побъркам започнаха да се появяват едни огромни чудовища - по цяла нощ ги преследвам  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire . Преди не ме впечатляваха чак толкова , но като сега като очаваме бебето всеки момент и не мога да ги преживея.

# 26
  • Мнения: 5 713
На някой трябва ли му оранжево чадърче за количка на Бертони? Подарявам го. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 393
Я, Вери, ще ми свърши чудесна работа! Още повече пък, че количката ми е Бертони и е в тази гама цветове! Peace
 Hug

# 28
  • Мнения: 1 701
Аз си знаех, че Мамичка Яничка ще ни удави в кафета сега като се научи да пуска картинки! Simple Smile
Мадлен, тъкмо щях да ти пиша за лепенката ама ти вече си се консултирала! Simple Smile

# 29
  • Мнения: 356
Аз си знаех, че Мамичка Яничка ще ни удави в кафета сега като се научи да пуска картинки! Simple Smile

Еми да, аз за да съм сигурна, че ще има за всички Laughing

Общи условия

Активация на акаунт