"Сглобяем басейн"- от къде???

  • 10 154
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 57
Dessivl,пускайки темата имах в предвид точно такъв басейн!Със всичките му екстри!Тук в Бг. цената на твоя е 1300лв.Идеята ми беше евентуално да се направи поръчка от Германия(или от друго място),където цените са безбожно евтини!Надявах се на съдействието на по-запознати майки(аз не мога да се оправя с езика)!Мога ли да те помоля да провериш в www.amazon.com ,дали има доставка до Бг. и каква е цената евентуално!?
Благодаря ти предварително!

# 16
  • Мнения: 57
Точно за този става въпрос!!!От къде???На по-изгодна цена???

# 17
  • Мнения: 393
За да можеш да поръчваш този amazon, трябва да се регистрираш. Има изгодни офети, както видях
http://www.amazon.com/Intex-Wet-Set-Frame-Pool/dp/B000ILDUNA/ref … 674968&sr=8-1

# 18
  • Мнения: 393
Точно за този става въпрос!!!От къде???На по-изгодна цена???
Ако искаш ми пиши на лични, ще ти дам ISQ i Skype, за да може да се разберем и да направя справки

# 19
  • София
  • Мнения: 10 825
dessivl, може ли и аз да се присъединя към евентуаллна поръчка  Praynig

# 20
  • Мнения: 393
Цените, които ми посочате за  БГ ooooh!

# 21
  • Мнения: 393
Апропо, e-bay имат доста добри оферти, но и за там трябва регистрация и съответно малко опит с наддаването. Аз от там си купих лаптоп преди година на смешна цена, само трябваше да оправя софтуера

# 22
  • Мнения: 57
Dessivl,офертат е страхотна  bouquet!!!Доставката е проблема?!Ако е удобно ще те потърся утре в момента съм на работа и няма да мога да направя връзка с теб!

# 23
  • Мнения: 2 068
Kalaka,доволна ли си от вашия?В момента ги има на промоция  в Практикер и много се зачудвам???
Аз още не съм го пробвала. Купихме го мисля преди 10 дни и го напълнихме за 5 часа. Ето тук  http://www.viteh.com/ си намерих и препарати само трябва да ги поръчам  Simple Smile най-важното е че стават за надуваем басейн.
kalaka, този басейн с помпа, пречистване и т.н. ли е? И каква е дълбочината му?
И последно - ако някой (визирам 2-3 годишно дете) се подпре на стената на басейна какво става, сгъва ли се стената и излива ли се водата навън?
да има помпа за пречистване дълбочината му е 76 см и не е желателно да се подпираш на стената.
Имам позната която го има от 1 год и е много доволна.  Laughing

# 24
  • Мнения: 7 803
amazon нямат доставка до европа на такива неща  Rolling Eyes
а немския мога да помагам  Peace

Общи условия

Активация на акаунт