Купувате ли найлонови чорапогащници на момиченцата си?

  • 1 313
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 919
Мерси , аз в офиса явно не съм много в час със температурите.
Уикенда беше ужасно топло - направо ще реша проблема с къси чорапки Simple Smile).

# 16
  • Мнения: 1 881
Мерси , аз в офиса явно не съм много в час със температурите.
Уикенда беше ужасно топло - направо ще реша проблема с къси чорапки Simple Smile).


И ние от няколко дни се подвизаваме с боси ръце и крака, в резултат на което на всички споменати има рани. Сега ми е мъчно, че като пада постоянно, кога ще й зарастнат:( Само мойто ли е такова спънато дете, изобщо не си гледа в краката, напротив, тича и гледа назад Crazy

# 17
  • Мнения: 2 467
Небесна   и ние от 3 дни сме с голи крачета и е плачевно състоянието. На едното коляно има грамадно ожулено с дупка по средата  ooooh! Целите крачета сини, надраскани...
Сутринта и обличам рокличка и беше много смешна с тя синки и рани от долу  Laughing

Сега се замислям за наколенки някакви да и взема  Thinking Но се чудя какви, че и тънички крачетата  newsm78

# 18
  • Мнения: 1 881
Ами не знам, май не е полезно носенете на наколенки, не бива да се стягат ставите без медицинска причина, особено пък на деца newsm78

Явно така ще е занапред, ама наистина е смешно като ги облечем в поли и сукмани, а те мадамите с рани Laughing

Гале, извини ме, че ти разводних темата Hug

# 19
  • Мнения: 2 467
Мерси за информацията за наколенките  Hug че щях да я нашльопам моята хубосница без да му мисля много много  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 5 228
Не купувам дрехи от изкуствени материи, включително и чорапогащници.

Общи условия

Активация на акаунт