Сливенското дете вече иска да ходи на море (9)

  • 13 426
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 119
Здравейте и от мен!  wavey

Кате, лекичко ти завиждам за Елена (е, благородно де!). Хубави снимки.

Ние почти всяка седмица ходиме на разсадника.  travel Много е хубаво. Има доста хора събота и неделя. Хапваме, пийваме.........носиме си барбекюто и познайте какво се случва с диетите  #Silly
Доста е релаксиращо в балкана. А малкият ни юнак е най-щастлив -там бяга на воля. smile3540

Кумата доста ще се е изморила..... newsm68


Bye, bye , отивам да  smile3524 .
Лека нощ на всички.

# 16
  • Мнения: 7 430
Тук съм, тук....на 9 000км от Бг-то и от мойто Пате Cry Cry Cry

Какво да кажа за нас, освен, 4е сме добре добре, долкото може да се каже.
Миши е с бебешки режим за храната - су4е по 10 пъти на ден и още толкова през нощта, а за спането е трагедия.Иска само на цицА Sad и въпреки това пак го приспивам по 2 4аса.
Ина4е му проби 1-то зъб4е  Wink и е още по-кисел.

Днес с вси4ки наши приятели си спретнахме барбекю, за което съм много щастлива, но и ми стана така мъ4но за тях Sad
Канада ни събра - тя ни и раздели Cry

....ами това е...
Тази седмица ни е изпита и ми е много напрегнато - днес видях, 4е имам бял косъм - и мога да кажа, 4е изведнъж е излязъл Tired
Остарявам моми4ета...
Целувки и след 25-ти съм на линия Hug  bouquet

# 17
  • Мнения: 237
Ееее, ти се появи , Дидка!!!
Честито ви първо зъбче
Да ви растат много здравички и белички!
И няма да се натъжаваш, важно е вие да сте добре, всичко друго ще се оправи Wink
Айде, кумата, почина ли си?
Хубав ден на всички!!!

# 18
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Здравейте на всички!
Аз само за малко, утре ще пиша повече. Децата са добре, само малко понакашлят, но то е бял кахър. Аз просто нямам време да се разболявам. Днес на обяд пристига нашата хазяйка от Америка (не сме я виждали досега) и ми е притеснено. Опитвам се да изчистя малко, но вчера моя мъж каза да ходим на Витоша и... Сега трябва и да готвя и да си довърша чистенето.
Хайде утре повече, даже не съм и прочела всичко.

# 19
  • Мнения: 271
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИЛАТА МИ ПЛЕМЕННИЦА ЕМИ!
А НА СЕСТРА МИ ПОЖЕЛАВАМ ДА ИМ РАСТЕ ЗДРАВА, КРАСИВА И УМНА И ДА ГИ ЯДОСВА ПОВЕЧКО, ИНАЧЕ КАК ЩЕ ПОБЕЛЕЯТ!  Laughing

Радвам се, че Дидка и компания са пътували добре и са пристигнали. Честито първо зъбче на Микито!

Весел ден на всички!

Последна редакция: пн, 14 май 2007, 13:00 от Лони

# 20
  • Мнения: 237
Честит рожден ден на племеницата на Лони!!!Безоблачно детство и слънце в сърцето!
А моята сестричка празнува днес годишнина от сватбата.Тъй че Mama-Viki i Mimi
Честита ви годишнина!И дълги години семейно щастие

# 21
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Честит рожден ден на Еми!
Жен-шен, да ти е много умна и красива!


# 22
  • Мнения: 54
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=24093&AlbumId=93554

Здравейте момичета..............ето ме отново след бурния купон.Наистина доста се изморих,раздадох се максимално и още ме болят краката.Всички гости питали младоженците-Тая кума откъде я намерихте?Тази вечер младоженците ще ни идват на гости да хапваме петела и тортата.
Горе може да видите няколко снимки от сватбата- по -нататъка повече.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕМИ на ЖЕН-ШЕН.
ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА на сестрата на Теди.
Честито първо зъбче на МИШИ и успех на Дидка и мъжа и на изпита на 18 май ще ви стискам палци.
Кате весело сте си изкарали-БРАВО.Така като гледам доста сте разпуснали.
Хайде казвайте срещата кога ще е?
На нас пък на сутринта след сватбата забелязах че ни е пробило второ зъбче-отдолу но пак отдясно.Интересна работа.
Хайде гледайте снимките и ще чакам отзиви

Последна редакция: пн, 14 май 2007, 11:09 от katerina_evro

# 23
  • Мнения: 200
Здравейте и честито на всички които имат какво да празнуват днес.

Кате , много дте хубави, да не забравиш да сложиш снимки и от купона.

Дидка, много се радвам, че сте стигнали нормално, ще стискаме палци за изпита.

Лек ден на всички и много разходки.

Срещата кога ще е? Май по - добре да е на 25.05, ама това е мое мнение...

Е чао зас ега.

# 24
  • Мнения: 43
Здравейте! Stop
ЧЕСТИТО НА РОЖДЕННИЦАТА !
ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ КОЙТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС !
Ние правим точно 5 месеца!

А съм и много щастлива взех си  и двата изпита в събота и неделя.  newsm53
Въпреки че пътуването ми се отрази ужасно. #Crazy

Искаше ми се като Катето (Сливен) да се радвам на Еленския балкан но. .....

Меги радвам се че се оправяте.

Честито и на колежката за изпита. smile3501

Кате явно сватбата ти се отразила доста емоционално. Запази хубавият спомен и дано когато отваряте бутилките да всете така щастливи всички.

чао от мен.


# 25
  • Мнения: 76
 Здравейте, момичета! Hug
 Благодаря на всички за пожеланията! Вчера наистина беше много специален ден за мен.
 Меги, радвам се, че децата са добре! Оправяй се бързо и ти!
 Дидка, успех на изпита! Честито първо зъбче на Миши!
Катето(Сливен), личи си, че хубаво сте си изкарали.   Благородно ти завиждам.Ако знаеш как ми се иска и ние да изчезнем нанякъде поне за 2 дни....
 Катето Евро, нека хубавите преживявания за дълго да ви носят радостни мигове. И скоро да имаш и кръщелници!
 Neli_M , браво за изпитите!
 ДидунчоHug
 Аз пак няма да мога да дойда на срещата, щом ще е на 25.05. Но ще чакам с нетърпение да разказвате.
 Чао за сега от мен, че Рали скърца...
 Усмихнат ден на всички!   Hug

# 26
  • Мнения: 1 063
Здравейте момичета Hug

Дидка стискам палци миличка, но знам че всичко ще е наред и те чакаме обратно Hug
И честито ви зъбче  Laughing

Кате определено си била номер 1  newsm10  но мопа, защо не го подари в ресторанта, такъв смях щеше да падне Joy

Със закъснение честит рожден ден на Еми, желая и щастие и здраве bdbaloni

Честита годишнина/отново със закъснение/ на Mama-Viki i Mimi, много,много, много да се обичате baloni

Меги как сте?


Това е от мен засега,хубав ден на всички Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 237
Добро утро!

# 28
  • Мнения: 54
Добро утро и от мен момичета.
На нас вече ни излиза и трети зъб,а също  има леки признаци за четвъртия.Така че скоро ще сме с четири зъба отдолу.Ще чакаме после горните.Дано да излизат както досега без никакви проблеми. newsm47
Хайде момичета решавайте кога ще е срещата за мен е без значение.Аз предлагам всеки да напише кога може да дойде и така да определим дата на която ще може да дойдат повече хора.
 smile3503

# 29
  • Мнения: 234
Добър ден и от мен!Как сте сливналийки  и сливналийчета?
За срещата пишете и мен.А някой ходил ли е на къщата на приказките?Дали са изнесли масички на вън?Там също може да се организира срещата.

Общи условия

Активация на акаунт