Идеи за балканска почивка през лятото??

  • 16 290
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
Благодаря ти Monda  Hug ! Ние не търсим дискотеки и шумни места за забавление, но все пак ще трябва да хапнем вечер някъде или пък да пием по едно кафе през деня . Затова питам. Точно на почивка отиваме, но не можем цял ден да спим нали? Благодаря ти много за информацията.

# 31
  • Мнения: 13 512
Има много поляни наоколо, гори..Голям кеф са пикниците- до реката, в гората. Купувате си продукти от магазина месца ,палите си огън, джизвате месцата и цял ден сте на тфирич/ това е акоо сте по-голяма компания/. Пробвах го последния път като бях там- около 24 май и много ми хареса. Каня се пак да отида другата седмица, ще пиша дали има нещо ново.

# 32
 Grinning Виж това ми харесва като идея, въпреки че сме двама. Имаме хотел и сме изморени от хората около нас, затова решихме да се бутнем някъде там. Барбекю е чудесна идея. Смятах да купувам, само че никога не съм палила такова нещо и ме е страх да не запаля гората  Embarassed . Трябва да се консултирам с опитни хора (познавам се каква съм калпазанка) ooooh!

# 33
  • Мнения: 11
Регистрирах се...аз съм Bimbata

# 34
  • Мнения: 13 512
мъжът ти не може ли да пали? Е,тогава можеш да си потърсиш някой местен за целта- да ти запали огън, да  ти донесе дръвца:-)

# 35
  • Мнения: 11
 Laughing Не искам и да си представям мъжа ми с барбекю... той е италианец... кога ти е палил барбекю  Laughing

# 36
  • Мнения: 13 512
Ееееееееее...амми ето- много романтични изживявания ще му подготвиш....В противен случай- ще я карате на сухоежбина по поляните. Има един ресторант, в който можете да си поръчата чудесни пърленки- тънички питки, които да си занесете на  пикника...абе варианти много, ако искате  да сте на тиферич. На мен специално са ми омръззнали до болка ресторантите. Във Варна се храня само навън и като отида в Априлци , най-голямото ми удоволствие са  пикниците.
Има и един нов дивечов ресторант в Паздерите- с 5 бунгала с баня и тоалет, ТВ, в стаята има голяма спалня и  разтегателен диван, холова маса...до това селлище непосредствено има гора, има и тучна поляна. Абе- страшен кеф!

# 37
  • Мнения: 11
Ние сме си избрали вила. Намира се в село Скандало. Разбрах, че най близо се намира Априлци и затова питам за там. Вилата е с басейн и джакузи. Затова ни хареса... 5 дни съм търсила само вили с басейни и джакузита само да му задоволя капризите. Най накрая попаднахме на тази в Скандало. Казваш пикници в Априлци, устройва ни, но незнам дали ще се справя с барбекюто. Сега съм в България и мисля да си го купя това чудо и да помоля баща ми да ми го запали един два пъти за да се науча. После ще се оправяме двамата с мъжлето  Confused

# 38
  • Мнения: 13 512
Коя е вилата в Скандалото? Аз много често преспивам и там, в къщата на приятели. да не е Alexcris?

# 39
  • Мнения: 11
Да, тя ни допадна. Мислим да си я наемем цялата за да нямаме компания Simple Smile
Нали ще се усамотяваме  Grinning

# 40
  • Мнения: 13 512
Собствениците са много готини, испанец и българка.Страхотни сладури. Там можете да попитате и за Мишо- има коне и може да ви разходи /или поне детето/ нагоре в планината  по една пътека, много е красиво.

# 41
  • Мнения: 11
Значи ги познаваш? Млади ли са?
Забравих да питам как стоят нещата с обхвата на телефоните и интернета... дали ще има в къща Alexcris или поне някой интернет клуб... Ние ще сме с лаптопите, трябва ни само връзка.

# 42
  • Мнения: 13 512
Да, млади са.
За интернета- аз там ползвах успешно през Вивател и през Глобул- от втория етаж на къщата. Те имаха някакви идеи за интернет, не знам какво  са направили-информацията ми е  от зимата. Можеш да им звъннеш да ги попиташ.

# 43
  • Мнения: 11
Вивател и глобул... карти за интернет ли имат? Незнам как стоят нещата. Брат ми ми казва, че Мтел имат карти за интернет, но трябва да си правим едногодишен договор, а на нас за какво ни е като не живеем в България.  newsm78
Значи казваш добре ще си прекараме... Ние по принцип сме малко наплашени защото преди две години прекарахме една почивка изпълнена с триони и чукове над главите ни от седем сутринта докато се наспим, а обслужването беше на "прекрасно" ниво  Sick

# 44
  • София
  • Мнения: 545
А като цена ?

Общи условия

Активация на акаунт