Ангина

  • 3 594
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 029
............и в4ера и днес вдигна темп и пак висока ooooh!

антибиотика явно не действа. обаждай се на лекаря!

# 16
  • Мнения: 6 461
............и в4ера и днес вдигна темп и пак висока ooooh!
Мисля,че трябва да го заведете на лекар Thinking

Питай за смяна на АБ.
Предполагам ,че не ви действа.

............и в4ера и днес вдигна темп и пак висока ooooh!

антибиотика явно не действа. обаждай се на лекаря!
Peace

# 17
  • Мнения: 2 657
това мислех да направя сега ще звънна

# 18
  • Мнения: 2 657
не ми вдига,ще звънна пак по-късно ooooh!

# 19
  • Мнения: 6 461
не ми вдига,ще звънна пак по-късно ooooh!
Педиатърът ви сега  на смяна ли е?

# 20
  • Мнения: 2 657
не ми вдига,ще звънна пак по-късно ooooh!
Педиатърът ви сега  на смяна ли е?

да,но дори и да не е ще се отзове веднага...ще се опитам да се свържа по тела,докато Люби спи

# 21
  • Мнения: 3 743
И синът ми в момента е с ангина - пие Аугментин, и смуче Неоангин, но той е по-голям.

# 22
  • Мнения: 6 461
И синът ми в момента е с ангина - пие Аугментин, и смуче Неоангин, но той е по-голям.
Да, аз за това посъветвах Йо   да впръсква Тантум верде,понеже малко или много облекчава болката
и успокоява гърлото.

# 23
  • Мнения: 2 657
Чух се с лекаря,каза,4е е нормално да вдига 3-4 дни висока температура...в четвъртак ще го водя,той също каза 4е е добре да пръскам Тантум верде

# 24
  • Мнения: 248
Ние от 6 дни сме на Клацид и температурата не спада. Ники е с възпалено гърло и налепи. Също така се обрина по гърдичките и зад ушите. Преди малко се върнахме от лекаря - има съмнение за мононуклеоза. Направихме пълна кръвна картина с диференциално броене. По-късно ще излязат резултатите.

# 25
  • Мнения: 6 461

Сега има ли температура?
Ако има ...висока ли е.?
Според мен е нормално при правилно предписано лечение да има Т първите два дена.
Повече дни с висока Т ми миришат на неправилно лечение Thinking.

Дано не съм права.Н о,кагато се е случвало на децата ми ...не са имали повече от два пълни дена Т.

# 26
  • Мнения: 180
Нормално е да продължи да има висока темп. след началото на АБ,но не и да бъде 40 градуса.А относно сребърна вода-във Видин има в аптеката на Зоя(Бдин) срещу гевреците.Как е сега детенце,влияе ли му терапията?

# 27
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
В една по-стара тема за ангина се споменава гранулин (предишния гранофорин), намира се по ветеринарни аптеки. Мажат се налепите, падали за 2 дена. Не е личен, а споделен опит.
Тези дни и аз се бях стреснала, че може да караме такова нещо, ама на, оказа се друго.
Как е дечко?

# 28
  • Мнения: 2 657
От в4ера сутринта как вдигна,пове4е не е вдигал,надявам се днес да не вдига изобщо Praynig

[/quote]
Нормално е да продължи да има висока темп. след началото на АБ,но не и да бъде 40 градуса.А относно сребърна вода-във Видин има в аптеката на Зоя(Бдин) срещу гевреците.Как е сега детенце,влияе ли му терапията?
Коя аптека имаш в предвид,долу на 4ерквата ли,дето е на ъгъла?

# 29
  • Мнения: 180
Аптеката до Хенди,мисля,че има табела с надпис "Бдин" newsm78

Общи условия

Активация на акаунт