Скоро, скоро, много скоро ще стартира Юнско-бебешката родилна офанзива

  • 15 066
  • 293
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Лъвичке,  Joy Joy Joy

# 226
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Дали ви се проясни съзнанието от свежия дъждовен въздух или вече хормоните ви са полудели  newsm78 #Crazy Sick

незнам, ама постовете ви днес са супер свежи  Hug Peace  bouquet

Само така!

Момичета, ще ми липсвате адски много  Sad Sad Sad Sad
Уж, всичко сме обсъдили, а като опре ножа до кокал и се паникьосвам ...

Стискайте палци всичко да е наред и бебо да е жив и здрав!  Praynig
Другото е лесно и се забравя.
Пожелавам лека, бебеносна и щастлива седмица на всички ви,
целувам ви  newsm51 smile3525  love001

# 227
  • Мнения: 762
Еми,по ред на термините:
Lioness ,аз като гледам колко човека сме пред форума,май всички са те послушали.Тъпото е само че се набутахме за колички,можехме с тия пари по една гондола да си вземем.Пък и гребането стягало бюста, кат ще се правим на манекенки.Ох,за прането,ми живея в Младост под пречиствателната станция на София и всеки момент я очаквам да се наводни, за това ще изляза да попея и да потанцувам степ на балкона.Надявам се това да смъкне бебето,но не и е балкона Confused
Ketkata , ми кво друго да кажа освен:  lovekiss
Lilibon ,един от най-трудните моменти на съзряване за мен беше,когато в един супермаркет видях да се продава хартия за печене.Аз мислех, че паусът е предназначен за това.Тогава се срина един цял свят за мен-този на мамините курабии... Cry
Elz,а ти къде тръгна?

# 228
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Ето това е часто от рекламната брошура на една туристическа фирма, която предлага кратка екскурзия до най-новите фитнес удовоствия, специално поднесени от природата. Това било новият вид джакузи  Mr. Green Mr. Green Mr. Green ЗА КИТОВЕ  Joy. Бременните били с отстъпки, че имали нещо общо с китовете  Joy



# 229
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373

Постъпвам в болница утре. И през някой красив ден от следващата седмица - дай, Боже, да имаме бебе!

# 230
  • Мнения: 49
 Joy hahaha  Аз се оприличавам на ХИПОПОТАМ  ама нали и те са водолюбиви така, че мога да го пробвам това джакузи- гледам, че и паркинг има пред SPA центъра- идеално  Peace

Стискайте палци всичко да е наред и бебо да е жив и здрав!  Praynig
Другото е лесно и се забравя.

Elz миличка  Hug ще ти стискам палци и с двете ръце, а и бебчо свива юмручета. Ще чакаме само хубави новини началото на другата седмица от теб. Нали и мен ще ме сложат под ножа заради очичките, ама зрението си е много важно нали трябва да гледаме как растат прекрасните ни дечица Peace

# 231
  • София
  • Мнения: 1 635
Тъпото е само че се набутахме за колички,можехме с тия пари по една гондола да си вземем.Пък и гребането стягало бюста, кат ще се правим на манекенки.

Аз от самото начало си мислех да си купия вседеход http://www.negs-ltd.com/negsauto/atv.html
Последния модел е само 2400лв., а можех да си изпрося и отстъпка. Та си излиза на сметка. Wink

# 232
  • Мнения: 2 529

Постъпвам в болница утре. И през някой красив ден от следващата седмица - дай, Боже, да имаме бебе!

Всеки ден ще си мисля за теб, миличка  Hug Бъди спокойна и да знаеш, че например 22-ри май е една особено хубава дата Wink  Flutter, (разбира се защото моят малък Емил е роден на този ден Laughing )

# 233
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Elz, кураж и стискам палци всичко да мине успешно и бързо! А после да си имаш едно чудесно здраво и хубаво детенце!   Praynig Ще мислим за теб и ще чакаме новини от теб! С теб сме!

# 234
  • Мнения: 762
И през някой красив ден от следващата седмица - дай, Боже, да имаме бебе!
Естествено че ще си имаш бебе.Сигурна съм че всичко ще е наред,а и помисли си от колко време чакаш именно тази седмица...
Така че усмихни се и тръгвай смело напред.Ние ще те чакаме тук, за да чуем добрата новина.После като се върнеш всичко ще разкажеш,а и съм сигурна че в болницата няма да е толкова зле,нали ще си с бебо Simple Smile

# 235
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Благодаря ви, момичета, за подкрепата!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug

Ще чакам с нетърпение да се прибера у дома!
 Simple Smile

# 236
  • Варна
  • Мнения: 3 913
Постъпвам в болница утре. И през някой красив ден от следващата седмица - дай, Боже, да имаме бебе!
Миличка, стискам ти палци  Praynig Аз пък сметнах, че ще съм бременна най-много още 3 седмици  Crazy Защото ако дочакам термин ще е планирано секцио. С половинката сме си харесали 12 юни  Flutter
Два дни не съм ви писала много, защото много гости много нещо. Имаме си скрин! Вече е подредено всичко в него. Другата седмица сме за ваничка+стойка и др.дреболии и ... май сме готови!
Някой да има новини от падналата тапа на Algara?  Laughing

# 237
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Elz, имаш и от мен силна подкрепа и много позитивни чувства! ХАйде, чакам с нетърпение nвалба за бебенце   bouquet. ЗА теб нека бъде бързо, леко и безболезнено !  Hug


МАМИТА,  wait ИМАМ ВАЖНА НОВИНА,   Wink МОГА ЛИ ДА СЕ ИЗКАЖА?  pliok

Уговорих с модератор МОРЕНА, че може да направим общ, "служебен" акаунт. ЕТО МУ И ПАРАМЕТРИТЕ:

user: JUNE`07
pass: bebeta

# 238
  • Мнения: 1 488
ЕЕЕЕЕЕх мамчета  Joy Joy смях голям покрай вас!С тези джакузита ще ме уморите!Успех на мамчетата през идващата седмица  ЕЛЗ ,а от утре влизаме в зодия близнаци!Аз все още нямам кошара,но за сметка на това детската е готова и остава да се пълни с мебели! На моя щъркел му се е огънала чофката вече,но пък му остават 2 седмици, може и да утрае до тогава  Joy Ади лека от мен    bouquet

Последна редакция: нд, 20 май 2007, 23:28 от ycu

# 239
  • Мнения: 352
Ха, аз ли съм най-ранобудна в понеделник?  Mr. Green

Честит Рожден Ден на Гери-бейби на патерици!   bouquet   Пожелавам ти в най-скоро време да си щастлива мама на едно здраво и прекрасно бебче!  Hug 

Елз, и на теб стискам палци всичко да мине като по вода (като гледам това е и доста актуална тема в нашето форумче напоследък  Mr. Green  ) и в най-скоро време да се похвалиш с едно малко, усмихнато и здраво пашкулче!  Hug 

Момичета, никоя ли няма вести от Хепиуумън и Алгара?

Как се чувствате, мамчета? Натиска ли ви бебока под дясната гърда? ... че мен много...    Tired  Направо дъха ми спира понякога...  ех, какво да се прави, ще издържим още 1-2-3 седмички...

Пожелавам на всички лека и приятна седмица и някое и друго бебенце  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт