А ако нашите са плагиати?!?!

  • 2 631
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 095
Ще ме уморите вие  Joy Joy Joy

# 46
  • Мнения: 87
Аз, пък в парчето на сърбите откривам елементи от песента от "Титаник"
ауууу , морски не така с тез удари под кръста...опитай с "топ гън" примерно..., че да моат всички да се почуфстват съпричастни Wink

# 47
  • Мнения: 1 910
Как пък го измисли това...  ooooh! Може би, ако това не е твоя стил музика, ако си ги слушала малко двете парчета или най-вероятно веднъж - би могло да ти се сторят подобни. За идентични - абсолютно не може и да става въпрос. Аз даже не се бях сетила да ги оприличавам.  Whistling

тонколона басова добре го е обяснил.

# 48
  • Мнения: 3 835
тогава какво" newsm78

моля сравнете басовото звучене на нашата песен с баса на матрицата:
http://www.youtube.com/watch?v=gbmiRXRTTSw

звучи абсолютно идентично

моля тези с добър музикален слух да се изкажат

дано не се изложим много

приятна неделя

Бъзикаш ли се? Или си изтрещяла?!
Та мотивът от МАтрицата е детска песничка в сравнение с Вода, направо са на светлинни години!

# 49
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Незнам дали си приличат, но със сигурност мелодията от Матрицата ми допада повече отколкото "Вода".

# 50
  • Мнения: 143
Аз, пък в парчето на сърбите откривам елементи от песента от "Титаник"

По въпроса с музиката, единственото, което разбирам е, че обичам да я слушам. И ми омръзна с това оприличаване от 3 год. насам.
Ами то, като се замисли човек, се оказва, че всички музик. изпълнения си приличат по това, че се чуват (от музик. инструменти) звукови вълни , отличаващи се от същите, но възпроизведени от гласните струни на човек.
 Thinking

# 51
  • Мнения: 7 837
Та мотивът от МАтрицата е детска песничка в сравнение с Вода, направо са на светлинни години!

По-добре замълчи, защото Големия брат наблюдава. Искаш ли да спрат водата в матрицата. Аз не, защото всички ще замиришем. Мълчете и се къпете...

# 52
  • Мнения: 678
Та мотивът от МАтрицата е детска песничка в сравнение с Вода, направо са на светлинни години!

По-добре замълчи, защото Големия брат наблюдава. Искаш ли да спрат водата в матрицата. Аз не, защото всички ще замиришем. Мълчете и се къпете...
Joy Joy Joy Joy Joy
Тоя коментар е уникален

# 53
  • Мнения: 143
 Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha
Хора, оправихте ми настроението...smile3501

# 54
  • Мнения: 4 806
ай, стига ... Кейси, късно е за предупреждение, вече мирише ...

само си мисля, кой ли човешки индивид се протяга блажено, като си мисли, че е открил топлата вода ... в смисъл, че повечето музикални творения в съвременната епоха имат зададен ритъм, га-га-га ... матрицата и водата, водата и матрицата ... открийте десетте разлики

тъпото е, че не се е сетил и за още нещо - има и мелодия...

както и да е: плагиат е, няма съмнение.
- плагиат от човеците, дето наложили ритмичността дум-дум-дум ... особено техно такава
- плагиат от човеците, дето измислили фолклора аааа-ееее--аааа (представете си извивките в гласа)
- плагиат от човеците, дето се сетили, че звуците могат да се подредят в мелодия, която да възприемаме по-различно от скърцането на животинските ногти по камък (или тебешир по черна дъска) ...

плагиат е

# 55
  • Мнения: 3 835
Браво, момичета!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт