Спамо- чат темичка (14.5- 20.5)

  • 41 937
  • 3 306
  •   1
Отговори
# 2 640
  • Мнения: 2 724
Е, разсъних се момичета, благодарение на вас, даже дупето покълчих newsm68.

# 2 641
  • Мнения: 10 752
Бомбе ,няма ли снимки бе душко, умирам си от любопитство да те видя ?
Ми няме фото CryВ автокъщата е.Довечера ще се щракна и ще се избацам тука Wink

# 2 642
  • Мнения: 2 724
Ще чакам с нетърпение Laughing. Абе, къде е Мина ?

# 2 643
  • Мнения: 3 418
На абитуриентския преди 18 години
всички бяха накъдрени. Само аз стоя
по снимките с права коса. Кво ли е да
се накъдри човек. Досега само от смях
ми се е случвало. И на хартийки и ролки.

# 2 644
  • Мнения: 670
Бомбе ,няма ли снимки бе душко, умирам си от любопитство да те видя ?
Ми няме фото CryВ автокъщата е.Довечера ще се щракна и ще се избацам тука Wink

Щракни се до Кю7, ще ти ходи на прическата  Peace

# 2 645
  • Мнения: 10 752
aleks, едно каЙВенце и за мен молим, ама без яйчени черупки , бляк Sick Simple Smile
Цомбич и аз искам снимкааа с къдрици Simple Smile
А моЕ ли да те изплагиатствам и да си поискам в 17 да ми направят и на мен-ей така за блясък в окото и промяна на имиджа?
Утре снимки, обещавам.Лисо, чу ли?
Жено, какво да си поискаш "в 17" newsm78

# 2 646
  • Мнения: 150
Руске, зная, че си навита да носиш от онази водка до Пловдив, ама цял бус... Каса в багажника щеше да е достатъчен. Ама какво пък, тъкмо докато изпием всичко и  - хоп, откарала си два дни тук Simple Smile

# 2 647
  • Мнения: 2 724
На абитуриентския преди 18 години
всички бяха накъдрени. Само аз стоя
по снимките с права коса. Кво ли е да
се накъдри човек. Досега само от смях
ми се е случвало. И на хартийки и ролки.
Не зная, аз съм си по рождение къдрава /за съжаление Sad/. Лиске, липсва ми стария ти аватар.

# 2 648
  • София
  • Мнения: 2 210
ми къдрици бе Simple Smile
моЕ и рехабилитатор Simple Smile
Ще ходя на сешУар Simple Smile

# 2 649
  • Мнения: 10 752
На абитуриентския преди 18 години
всички бяха накъдрени. Само аз стоя
по снимките с права коса. Кво ли е да
се накъдри човек. Досега само от смях
ми се е случвало. И на хартийки и ролки.
Хахаха, и аз бях накъдрена на абитуриентския CrazyАма преди 17 години си беше модерно.

Какво ли е да се накъдри човек?Същото и като да се изправи.Разнообразие.

# 2 650
  • Мнения: 10 752
Бомбе ,няма ли снимки бе душко, умирам си от любопитство да те видя ?
Ми няме фото CryВ автокъщата е.Довечера ще се щракна и ще се избацам тука Wink

Щракни се до Кю7, ще ти ходи на прическата  Peace
Викаш да се залепим за монитора,а? Mr. Green
Няма да ми ходи, направо ще ми тича.

# 2 651
# 2 652
  • Мнения: 10 752
ми къдрици бе Simple Smile
моЕ и рехабилитатор Simple Smile
Ще ходя на сешУар Simple Smile
Ти полуде ли ма....на тая къса коса ooooh!
За рехабилитатора се обърни към Сопранчовски Whistling
Тути отвори салона и сега ходя всеки ден там.Маникюрче, прическа, тва - онова Flutter

# 2 653
  • Мнения: 7 467
Здравейте, банда, два часа не мога да си пусна компа, запецна ми нещо  Rolling Eyes

# 2 654
  • Мнения: 10 752
Здравейте, банда, два часа не мога да си пусна компа, запецна ми нещо  Rolling Eyes


Срита ли го?

Общи условия

Активация на акаунт