Спамо- чат темичка (14.5- 20.5)

  • 41 937
  • 3 306
  •   1
Отговори
# 2 625
  • Мнения: 2 724
Бомбе ,няма ли снимки бе душко, умирам си от любопитство да те видя ?

# 2 626
  • Мнения: 7 710
Бомбе ,няма ли снимки бе душко, умирам си от любопитство да те видя ?
Peace

# 2 627
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 940
Един поздрав Wink

# 2 628
  • Мнения: 2 724
 Отивам  да си пусна едно кафе ,че направо заспах, някой да иска? http://www.latteart.nl/img/gallery/large/etching_10.jpg

# 2 629
# 2 630
  • Мнения: 3 418
Кво му е на аватара на Сторм?
Малко е тъжен, като че ще се
гръмне всеки момент, но пък има
дълбоки очи, кво повече искате.

Цомбе, искам и аз да ти видя руното.

# 2 631
  • Мнения: 2 724
Руске, Ели ,дайте нещо по- весело, тези песни са страхотни ,ама аз заспивам smile3507

# 2 632
  • София
  • Мнения: 2 210
aleks, едно каЙВенце и за мен молим, ама без яйчени черупки , бляк Sick Simple Smile
Цомбич и аз искам снимкааа с къдрици Simple Smile
А моЕ ли да те изплагиатствам и да си поискам в 17 да ми направят и на мен-ей така за блясък в окото и промяна на имиджа?

# 2 633
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 940
All Apologies Hug

Sorry, на така вълна съм Blush Това е последно Peace

# 2 634
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 940
Алекс, нещо по-весело Crazy

# 2 635
  • Мнения: 7 710
...но пък има
дълбоки очи, кво повече искате.
...

Мчиииии....  Thinking...нищо!      33uu

За Алекс Hug

# 2 636
# 2 637
  • Мнения: 2 724
Еми ,кафенце с линкче съм предложила в по- стария ми пост, а яйчените черупки си ги смилаш и с млекце ... като новичка ще си newsm10. Ели ,нищо, и това изслушах с кеф  Laughing....докато си взема кафето и вие сте ме поздравили -Руске ,Ели, златни сте Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 2 638
# 2 639
  • Мнения: 2 724
Мечо Пух   love001  love001  love001

Общи условия

Активация на акаунт