Спамо- чат темичка (14.5- 20.5)

  • 41 940
  • 3 306
  •   1
Отговори
# 2 655
  • Мнения: 3 418
Олей, като каза Тути, тя ме пита
за някаква марка косогъзобръци.
Ау, бях я забравила. Мерси, че ме
подсети, тия дни ще проверя, ау...

# 2 656
  • Мнения: 10 752
Олей, като каза Тути, тя ме пита
за някаква марка косогъзобръци.
Ау, бях я забравила. Мерси, че ме
подсети, тия дни ще проверя, ау...
Браво Лисо...а нея сигурно й е неудобно да те пита пак.Затова аз ще те подканям да провериш Wink

# 2 657
  • Мнения: 3 418
Ръчкай ме, иначе пак ще забравя.
Кърмачка съм все пак.

# 2 658
  • Мнения: 75
Здравейте, банда, два часа не мога да си пусна компа, запецна ми нещо  Rolling Eyes



Здравей,Леонке  Hug
Добре,че дойде!Тия мадами ше ме умОрат от глад...
...и аватара ми бил,н`ам къв си  Thinking

# 2 659
  • Мнения: 2 724
Здравейте, банда, два часа не мога да си пусна компа, запецна ми нещо  Rolling Eyes


Лео, тази закусчица във вид на тортичка знаеш ли и рецептата ?

# 2 660
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 941
Сторми, извинявай Praynig Избери си Sunglasses

# 2 661
  • Мнения: 804
Лелеее,преди малко станах от масата,ама ми се напълни устата със слюнка от трапезата на ЕлиТо... Мерси,мила.

Моя милост сега се оттегля на следобеден сън. Please don't disturb. Whistling

# 2 662
  • Мнения: 75
Сторми, извинявай Praynig Избери си Sunglasses

Няма за какво да се извиняваш!
Но така поднесено,приемам извинението  Hug

Насам народеееее,ЕлиТо е пъргава булка  Laughing

# 2 663
  • Мнения: 2 724
Десертче

# 2 664
  • Мнения: 7 710
Руске, зная, че си навита да носиш от онази водка до Пловдив, ама цял бус... Каса в багажника щеше да е достатъчен. Ама какво пък, тъкмо докато изпием всичко и  - хоп, откарала си два дни тук Simple Smile


Стоянчо, зареждай фризера с лед,
аз почвам да товаря касите в буса...  Crazy

# 2 665
  • Мнения: 7 467
Здравей,Леонке  Hug
Добре,че дойде!Тия мадами ше ме умОрат от глад...
...и аватара ми бил,н`ам къв си  Thinking

Стормииии, ела   Hug ще те нахраня, не плачи  Laughing

# 2 666
  • Мнения: 10 752
Сторми, извинявай Praynig Избери си Sunglasses

Няма за какво да се извиняваш!
Но така поднесено,приемам извинението  Hug

Насам народеееее,ЕлиТо е пъргава булка  Laughing
Мило, може ли един шашлик за мен PraynigДруго не ща.

Здравей,Леонке  Hug
Добре,че дойде!Тия мадами ше ме умОрат от глад...
...и аватара ми бил,н`ам къв си  Thinking

Стормииии, ела   Hug ще те нахраня, не плачи  Laughing



Знаех си аз Crossing ArmsАбе чудя се аз, от няколко дни нещо ме боде отзад, а то кво било....забиваш ми нож в гърба Cry

# 2 667
  • Мнения: 10 752
Ръчкай ме, иначе пак ще забравя.
Кърмачка съм все пак.
А стига си кърмила де...детето на училище ще тръгне вече...
Аааа.....ти с това ли се оправдаваш Wink

# 2 668
  • Мнения: 7 467
Лео, тази закусчица във вид на тортичка знаеш ли и рецептата ?

От тук е http://www.millionmenu.ru/rus/recipes/collection/drecip14414

# 2 669

Общи условия

Активация на акаунт