Спамо- чат темичка (14.5- 20.5)

  • 41 938
  • 3 306
  •   1
Отговори
# 2 670
  • Мнения: 2 724
Лео, тази закусчица във вид на тортичка знаеш ли и рецептата ?

От тук е http://www.millionmenu.ru/rus/recipes/collection/drecip14414
Лео  Hug Hug Hug

# 2 671
  • Мнения: 7 710
И моя мъж така казва  Mr. Green

# 2 672
# 2 673
  • Мнения: 7 467

Знаех си аз Crossing ArmsАбе чудя се аз, от няколко дни нещо ме боде отзад, а то кво било....забиваш ми нож в гърба Cry



Пише ясно и отчетливо - да го нахравя , не той мен да ме "нахрани"  Naughty
А освен това никога не бих си помислила такова нещо за приятел  Crossing Arms  Crossing Arms Crossing Arms

# 2 674
  • Мнения: 2 724
Сторми ,тази песен е една от любимите на моята дъщеря  Laughing.

# 2 675
# 2 676
  • Мнения: 10 752
Ш`си гледаш работата, тва е и от мойта младост Crossing Arms

# 2 677
  • Мнения: 75
Сторми ,тази песен е една от любимите на моята дъщеря  Laughing.

Значи е правилно ориентирано  Hug
И няма да се оплакваш тук-там от нея  Wink

# 2 678
  • Мнения: 10 752

Знаех си аз Crossing ArmsАбе чудя се аз, от няколко дни нещо ме боде отзад, а то кво било....забиваш ми нож в гърба Cry



Пише ясно и отчетливо - да го нахравя , не той мен да ме "нахрани"  Naughty
А освен това никога не бих си помислила такова нещо за приятел  Crossing Arms  Crossing Arms Crossing Arms

То може да пише много работи, ама аз чета между редовете Wink
а освен това съм руса и къдрава smile3534

# 2 679
  • Мнения: 2 724
Сторми ,тази песен е една от любимите на моята дъщеря  Laughing.

Значи е правилно ориентирано  Hug
И няма да се оплакваш тук-там от нея  Wink
Нама, няма, ама понякога много ме ядосва  Mr. Green.

# 2 680
  • Мнения: 7 467
То може да пише много работи, ама аз чета между редовете Wink
а освен това съм руса и къдрава smile3534

Не четеш, а си представяш това, което ти би направила. Mr. Green Mr. Green
Явно къдравото не ти е понесло добре  hahaha

# 2 681
  • Мнения: 7 710
То може да пише много работи, ама аз чета между редовете Wink
а освен това съм руса и къдрава smile3534

Не четеш, а си представяш това, което ти би направила. Mr. Green Mr. Green
Явно къдравото не ти е понесло добре  hahaha

Ахъм, влошава се  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 2 682
  • Мнения: 3 835
Добърден!!!! Hug

Как е хавата?

Еми как си мила, днес не те боли, нали? За утре ще се разбираме ли нещо?  bouquet

# 2 683
  • Мнения: 7 710
ООООООО, Тео!  Hug

# 2 684
  • Мнения: 3 835

Ооооооо, Рускинка, как си златна? Днес не ти е криво, нали?  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт