Спамо- чат темичка (14.5- 20.5)

  • 41 940
  • 3 306
  •   1
Отговори
# 3 210
# 3 211
  • Мнения: 3 835
Дъл да отперем един поздрав, дъл да не отперем.......... newsm78

# 3 212
  • Мнения: 7 710
Дъл да отперем един поздрав, дъл да не отперем.......... newsm78
   33uu

# 3 213
  • Мнения: 3 835
Дъл да отперем един поздрав, дъл да не отперем.......... newsm78
   33uu

Ма са изчекнеш мари, ту летиш нанекъде, ту си кълчотиш раменцата. Mr. Green

# 3 214
  • Мнения: 3 835
Мине,смелост моя  Hug
това беше краят на нашата
клавиатурна връзка bishop

Сигурна съм, че имате и друга! Crossing Arms

# 3 215
  • Мнения: 2 768

Хехе, Цомбе, адашка ли си ми? Много ми е приятно!  Grinning Аз тоже съм Ивета  Grinning

Почти съм Ивета... WinkИва съм Flutter


Тони-ту е виновен, заблуди ме.

И Ива се брои, 3 дена съм била Ива, не давали на нашите да ме запишат Ивета.  Mr. Green

# 3 216
  • Мнения: 10 752

Хехе, Цомбе, адашка ли си ми? Много ми е приятно!  Grinning Аз тоже съм Ивета  Grinning

Почти съм Ивета... WinkИва съм Flutter


Тони-ту е виновен, заблуди ме.

И Ива се брои, 3 дена съм била Ива, не давали на нашите да ме запишат Ивета.  Mr. Green

Той Тонито винаги е виновен Mr. Green

# 3 217
  • Мнения: 7 710

Хехе, Цомбе, адашка ли си ми? Много ми е приятно!  Grinning Аз тоже съм Ивета  Grinning

Почти съм Ивета... WinkИва съм Flutter


Тони-ту е виновен, заблуди ме.

И Ива се брои, 3 дена съм била Ива, не давали на нашите да ме запишат Ивета.  Mr. Green

И мойте деца са родени 1999г и 2004г Whistling

# 3 218
  • Мнения: 670
О, Синеоч, толкова се загледах по ослепителната Иветка и заслепен не заогледах наоколо..Видях те, обаче  Heart Eyes
кат дойдем и ти отперем една ше видиш ти Crossing Arms

Той Тонито винаги е виновен Mr. Green

Бий ме, бий ме, накажи ме, да, не спирай..

# 3 219
  • Мнения: 75
Здрасти и на цялата група  wavey
Здрасти и на теб, мило Heart Eyes

Много си готина...и на снимката  Crazy



Ти къде???

# 3 220
# 3 221
  • Мнения: 75
Некво затишие...
като пред буря  Whistling

Я малко джабала  superuu

# 3 222
  • Мнения: 3 835
Некво затишие...
като пред буря  Whistling

Я малко джабала  superuu

Евала за джабалата, баш туй се слуша преди цунами! Wink Heart Eyes

# 3 223
  • Мнения: 7 710
Некво затишие...
като пред буря  Whistling

Я малко джабала  superuu

Евала за джабалата, баш туй се слуша преди цунами! Wink Heart Eyes
Дека цунамито, бре????  newsm78

# 3 224

Общи условия

Активация на акаунт