Бъдещото ОКТОМВРИйче все повече расте, а май на всяка мама и се ходи на море

  • 13 921
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 1 524
enax-ta честито ти пишле, много до те слуша и радва.   bouquet   bouquet
Споко за килограмите и аз съм някъде там, взех да заобикалям вече кантара, че ще се уплаша, ако се кача. След раждането ще има ГЛАДДДД - аз поне така отслабвам, но явно първо ще минем през кърмене и после ГЛАДДДД. След сваляне на излишните килограми пък ще има СПОРТТ за стягане, обикновенно тичам, само не знам как ще стане с бебка, няма да мога да тичам с количката  Mr. Green

Момичета вие поне се правите, че бачкате, аз хем мързелувам, хем в къщи все едно бомба е паднала, то и мъжо като го няма сега до неделя една перална ме мързи да пусна. Реших днес да се разходя до МЕТРО, поне малко да се разсея, че ми е скучноооо, а по бебешките магазини ще ходя с мъжооо, умирам от кеф да го гледам объркан и първо насочващ се съм сините бебешки работи.  Mr. Green  Mr. Green

илонита честита нова трапезария. Коя лентичка искаш да оправиш?? А хич не сме те забравили, даже мислих да ти пиша на лични, че нещо напоследък липсваш.

ЕХОООО СТРЕЛИЧКЕ стига щурмувала магазините, после няма да можеш багажа да си побереш в самолета  Mr. Green  Mr. Green

mamma mia то аз изглеждам сега пухкава, но просто много съм напълняла. Миналото лято по това време бях 53 кг, сега 68 та затова ми е много кофти, просто зимата качих три, после празниците още два и още 8 от бремеността, та се чувствам като бъчва, дрехи нямам абсолютно никакви освен купените сега, но няма да купувам. Ще свалям!!!!

SUSONCHO най-добре питай лекаря, който те следи, аз се бях разколебала за БХС, но моя лекар каза - ще го правиш! и аз слушам  Mr. Green.

# 271
  • Мнения: 1 305
Добро утро мами как сте Аз днес съм малко по добре, но вече у нас издивявам. Надявам се че остава малко и искам да дам кураж и на всички мами които си седят и те по принуда у тях в името на бебчо  Hug Да се пазите всички
Искам да помоля мамите които обикалят големите магазини и гледат колички и различни неща дали може да проверите дали има комплект на AVENT в които да има помпа за изцеждане 2-3 шишета и стерилизатор и колко му е цената Защото аз мисля и трите неща да си купя но по нета не виждам да има такъв комп а може в магазините да има
Айде после пак ще пиша  Hug

# 272
  • някъде там
  • Мнения: 1 470
Здравейте от мен на всички за днес!!!
След вчерашното чистене днес смятам да съм пълна реанимация. Е.... има още дребни детайли но.... ще ги оправя и тях. Утре ъм на ФМ и... чакам с нетърпение.
Меги, относно лентичката тази като на Ирен.... Flutter

# 273
  • Мнения: 1 593
Аз набързо се включвам, че съм в отпуска и бързам ли бързам да пазарувам, сякаш някой ме гони  #Crazy

Иренка, каква помпа искаш, електрическа или ръчна (има и двата вида на Авент), също така за една или за две гърди? Стерилизатора се продава отделно, доколкото знам, но ще гледам и ще ти кажа за цена днес ако ходя.

Илонитка, иди на "цитат" и копирай кода по-долу в "подписа" си, така както си направила с лентичката от мамаибебе. Направила съм я да отговаря на термина ти на първа страница.



# 274
  • Мнения: 295
илонита, цъкни в/у лентичката на ирен и ще ти се отвори сайта. Там от падащото меню избери датата на термина си и лентичката става готова. От дясно на лентичката има един бутон get my ticker, натискаш го и ти излиза адресът на лентичката, копираш първия и го слагаш там където му е мястото в профила ти. Успех
Дано да съм обяснила добре.

Опс, silverarrow вече я е свършила тази работа

# 275
  • Мнения: 276
Добро утро момичета! Много е мрачно и гадно днес на вън  Sad   и се чудя как ще мине целият ден....ми то става май само за сън!meggyv много ти е готин тумбака!Аз се плаша че вчера след работа обиколих да поразгледам за някое и друго панталонче обаче нищо не ми става от това което ми хареса! а на вид изглеждат направо огромни  #Crazy
Еми аз вече съм се попримирила че ще сетъркалям май пък после живот и здраве ще му мисля! Всичко ми се лепи от кръста на долу по-точно дупе и бедра а на корем не!
Момичета мисля си че напоследък Галини с близнаците нещо не се явява!Дано всичко е на ред!
Готвите ли се за срещата ни в неделя! Аз я очаквам с нетърпение!!!  Hug  Hug  Hug

# 276
  • някъде там
  • Мнения: 1 470
silverarrow, Златна си Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Мноооооого ти благодаря.  bouquet  bouquet
Благодаря и на всички останали.
Коки,няколко пъти се опитвах от сайта ,така и не успях Sad,но вече  Party

# 277
  • Мнения: 1 593
Анет, все забравям да ти кажа, че ти съчувствам заради тези болки в корема. Аз доста съм се надула, което явно значи, че моят хубостник се намества без да ме пита, и въпреки всичко пак ме боли, направо не мога да си представя какво ти е на тебе....  ooooh! Дано мине по-скоро. За количките на Бебеконфорт - не може ли накой да я купи от БГ и да ти я прати там?

Меги, щъ тъ замоля да се на оплакваш с твоя корем или каквато и да било друга част от тялото си, защото ме караш да се чувствам като бизон!!!!!  Mr. Green Изглеждаш си супер!!!

СОФИЙСКИ МАМИ

НАПОМНЯМ!!!!!

дата: 20 МАЙ - НЕДЕЛЯ
час: 15 ЧАСА
място: пицария ВИКТОРИЯ, кино АРЕНА - към ЛЮЛИН


# 278
  • Мнения: 1 305
илонита за линийката ти писах на лични  Hug
Гледам май са ме изпреварили важното е че си се справила

# 279
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
мерси silverarrow, стия болки Ще се побъркам тази ноЩ пак не спах но за корем наистина имам малък корем като на преяла дори и слаби4ките мами жъж форума имат по голям от моя
за коли4ката майка ми Ще ми я донесе но за кошарката се оказа само в Щатите та сега Ще търся някой да ми я прати, нали съм ианто съм се вкоп4ила в тая кошарка и не искам друга не ми харесват и това е мъжо е луднал горкия
много ми се иска да съм с вас но Ще бъда духом обеЩавам и да разказвате после с подробности
много целувки по тумба4етата и весел и усмихнат ден 4е ме 4ака работа и у4ене

# 280
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
а забравих наистина Маги изглеждаш си много добре аз Ще из4акам за сега преди да ви пусна снимка на корема заЩото нали ви казвам няма такъв а само дупе и бедра но и корем Ще имам един ден и тогава ЩЕ ви изненадам

# 281
  • Мнения: 1 593
Анет, аз слушам, че говорите за тази кошарка, ама така и не намерих линк-а, може ли пак плийз?

# 282
  • някъде там
  • Мнения: 1 470
- това е любимата ми количка. С нея превземах всякакви улици и градове.Големи хаймани бяхме с дребния,не че сега не сме Embarassed
- това е няколко дневния ми бебок  щастливия си татко Laughing Laughing Laughing
Извинявам се за качеството,но снимките бяха на хартиен носител и ги преснимах сега. Тогава нямахме цифров апарат. Peace

Опс.... пропуснала съм бебо с татко си Embarassed Laughing ето поправям се

# 283
  • Мнения: 227
Ей цялата тема сте изписали  Crazy направо съм като в небрано лозе и не многа да влезна в час какво става.. Rolling Eyes
Ама толкова много работа имам напоследък, че не е истина.

Честито на всики мами дето са видяли момченцата и момиченцата в тумбацитее   bouquet

Ивон - браво, че всичко мина, сега бъди спокойна и весела, иначе ще се караме  Peace

Добре дошли на всички от чужбина   bouquet

А да ви кажа, в понеделник нали ми взеха в Майчин дом кръв за БХС, е нали ужким за 4 работни дни трябваше да са готови резултатите - днес мъж ми отиде да ги вземе, и са го върнали и му казали "Ми ела най-рано в понеделник !!' #2gunfire
Много ме е яд, че никъде другаде не го правят това изследване.

Желая ви лек и усмихнат ден Crazy

# 284
Здравейте...Най-накрая и аз мога да се похваля Heart Eyes..бях на преглед в сряда и ме изненадаха, че бебо всъщност е беболинка stork-girlОт самото начало тайничко се молех да е момиче и сега много се радвам, че е така Grinning

Общи условия

Активация на акаунт